m.rekinek
24.2K

AUSTRALIA UZNAŁA, ŻE ,,ŚMIERCIONKA" NA COVID ZABIJA ! Rząd pokrywa koszty pogrzebów.

Australijski rząd najwyraźniej uznał, że szczepionki przeciw COVID mogą być śmiertelne, aktualizując swoją stronę internetową i oferując pokrycie kosztów pogrzebu osób, które umierają po zaszczepieniu.

Na szczęście rząd australijski uwzględnił teraz wydatki pogrzebowe w programie uprawnień do szczepienia COVID-19.

Polisa zapewnia również rekompensatę w wysokości do 600 000 USD, jeśli hospitalizacja jest wymagana z powodu szkód związanych ze szczepionką lub problemów zdrowotnych.

Na rządowej stronie internetowej podano, że członkowie rodziny muszą przedstawić następujące dokumenty, aby ubiegać się o zwrot kosztów.
akt zgonu zmarłego lub zaświadczenie lekarskie stwierdzające przyczynę zgonu;

Dowód, że działasz w imieniu zmarłego

Pokwitowania wszelkich kosztów pogrzebu i osób, które je opłaciły, m.in. B. Rachunki

Dowód kwot, które otrzymałeś lub otrzymasz od osób trzecich, np. B. ubezpieczenie pogrzebowe

Dowód partnera i dzieci zmarłego, które były na utrzymaniu osoby zmarłej w chwili śmierci, jeśli dotyczy.


Polityka zawiera również wskazówki dotyczące „Obliczania płatności i kosztów pogrzebu”, doradzające wnioskodawcom: „Musisz podać rzeczywiste koszty pogrzebu. Pamiętaj o odliczeniu wszelkich kwot, które otrzymałeś lub otrzymasz od osób trzecich.

Policja stwierdza również: „Wspaniałe w programie jest to, że możesz złożyć wniosek online o zwrot kosztów lub odszkodowanie za obrażenia bez konieczności zatrudniania prawnika lub przeprowadzania formalnego procesu sądowego” servicesaustralia.gov.au/…s-and-funeral-costs-you-can-claim-through-covid-19

Fantastycznie !

Jak już podkreśliliśmy, podczas pandemii Australia wdrożyła chyba najbardziej drakońskie ograniczenia na świecie:

W niektórych przypadkach nieszczepieni rodzice w Australii Zachodniej nie mogli odwiedzać własnych chorych dzieci w szpitalu, a prezenterzy wiadomości chwalili tę zasadę jako świetny sposób na zmuszenie nieszczepionych do „zmiany swojej filozofii”.

Australijski główny farmaceuta Trent Twomey ogłosił, że ludność będzie musiała „po prostu zaakceptować”, że będą musieli co sześć miesięcy otrzymywać zastrzyk przypominający i nadal nosić maski przez „wiele lat”.

W niektórych regionach kraju obywatele byli zobowiązani do dostarczenia policji selfie z możliwością śledzenia geograficznego, aby udowodnić, że zostali w domu podczas blokad.

Kraj zorganizował również obozy kwarantanny COVID dla „bieżących operacji”, w których mieszkańcy byli umieszczani w domkach mobilnych, a strażnicy byli monitorowani 24 godziny na dobę.

The Australian Government Is Offering To Pay For Funerals Of Those Who DIE From COVID Vaccines

Profesor znajduje związek między nadmierną śmiertelnością a szczepionkami, ale nikt nie odważy się opublikować jego badań

Profesor Spiro Pantazatos z renomowanego Uniwersytetu Columbia odkrył wyraźny związek między nadmierną śmiertelnością a szczepionkami. Jest tylko jeden problem: żadne czasopismo nie odważy się opublikować jego badań.

Kiedy Pantazatos odkrył, że szczepionki przeciw Covid są odpowiedzialne za nadmierną śmiertelność, chciał jak najszybciej podzielić się swoimi badaniami z czasopismem medycznym The Lancet. Czasopismo to jest w stanie szybko publikować opracowania i posiada własnego statystyka, który mógłby zająć się procesem recenzowania.

Profesor ma nadzieję opublikować badanie przed wprowadzeniem pierwszego boostera. Lancet odmówił ich opublikowania. „Korelacja to nie to samo co przyczynowość” – powiedziano mu.

Wysłał również swój rękopis do trzech innych czasopism, ale od żadnego z nich nie otrzymał odpowiedzi.

Profesor Pantazatos szacuje, że w okresie od lutego do sierpnia 2021 r. w samych Stanach Zjednoczonych z powodu szczepionki zmarło nawet 187 000 osób.

Dla porównania: w wojnie wietnamskiej zginęło około 58 000 żołnierzy amerykańskich. „To gorsze niż wojna” — odpowiedział kardiolog Peter McCullough.


1,00

🚨 Badanie profesora Columbia wskazuje na wyraźny związek między nadmierną liczbą zgonów a wprowadzaniem szczepionek, ale czasopisma tego nie publikują
Andre Ob
A tych bydlaków psycholi co narzucali innym szczepienie to co ujdzie na sucho. Do paki lub kopalni do końca życia. Dlaczego to obywatele mają pokrywać koszty odszkodowań. Wszyscy winni że skutkiem natychmiastowym do odsiadki
Anieobecny
koszty pogrzebów...
takie tam gminne opłaty...