Clicks963

DEFICIT ZAČÍNA VŠADE ... Antikrist pripravuje hladomor „biblických rozmerov“. (VIDEO)

PS: Preklad z ruštiny

Poznámka vyd. - Drahí bratia a sestry! Včera
sme zverejnili článok s videom o vyprázdňovaní políc v ruských obchodoch. Polooficiálne sa to prostredníctvom kremeľských médií vysvetľuje údajnou implementáciou nejakého nemotorného zákona ministerstva prírodných zdrojov o zodpovednosti výrobcov za zneškodňovanie tovaru a obalov, niečo však naznačuje, že to nie je dôvod. Napokon rovnaká situácia začala naberať na obrátkach nielen v Rusku, ale aj v najbohatších krajinách sveta.

Bratia a sestry, podľa nášho názoru, a my by sme sa veľmi chceli mýliť - svetová antikristova vláda sa pripravuje na spustenie globálneho umelého hladomoru „biblického“ rozsahu, pred ktorým títo neľudia hlasne varovali celý svet pred rokom .

Výkonný riaditeľ Svetového potravinového programu OSN David Beasley je presvedčený, že ak ľudstvo nezabezpečí potravinovú bezpečnosť, bude nad ním visieť hrozba hromadného hladu. "Ak sa nám nepodarí pripraviť a konať teraz, môžeme čeliť s hlad biblických rozmerov za niekoľko mesiacov, " Beazley slová sú uvedené na webových stránkach organizácie.

A teraz buď začiatok tohto procesu, alebo skúška prerušenia ponuky miest od ponuky potravín. Boh vie!

Bratia a sestry, od tohto varovania OSN uplynul viac ako rok a zdá sa, že nadišiel čas na implementáciu tejto ďalšej fázy antikristovho plánu zničenia a podrobenia ľudstva diablovi - projektu umelého hladu vo svete. Nechceme nikoho vystrašiť, ale iba ako vždy predtým vyzývame, aby sme sa modlili k Pánovi a dôverovali v jeho milosrdenstvo.

Samozrejme, musíte byť vždy pripravení na rigidnú izoláciu bez možnosti nákupu potravín v obchodoch a na trhoch najmenej mesiac alebo dva. V našej apokalyptickej dobe sú to základné pravidlá bezpečnosti potravín pre každú osobu a každú rodinu. Pomôž nám, Pane!


ANTIKRIST PRIPRAVUJE HLADOMOR „BIBLICKÝCH ROZMEROV“

21. júla 2021 denník dailymail.co.uk zverejnil výsledky turné redaktorov po obchodoch s potravinami vo Veľkej Británii. Fotografický materiál je skutočne úžasný: Moskva a Moskovčania z čias „perestrojky“ by sa z toho otriasli:


Podobná vec sa v súčasnosti pozoruje vo všetkých krajinách a národoch, ale vysvetlenie toho, čo sa deje, je pre každého odlišné. Takže v niektorých slávnych krajinách môže za všetko druhá svetová vojna a nemeckí fašistickí útočníci, v iných - obchodná vojna s Čínou, ktorú začal Trump, atď. V Anglicku sa vysvetlenie týka skutočnosti, že strední manažéri a bežní pracovníci skladu sú teraz izolovaní, takže tu je akoby jedlo, ale nemá ho kto zabaliť. Všeobecne je toľko názorov, koľko je šéfov.

Avšak dnes na jednom z našich milovaných fór manažér odhlásený z logistického biznisu, ktorý po vymenovaní všetkých trápení a ťažkostí, ktoré postihli USA, vydal úplne šokujúcu verziu toho, čo sa deje. A ako sa nám zdá, pri odraze je to dokonca dosť pravdepodobné. Takže:

"Včera som hovoril s kolegom, ktorý zase komunikuje s davmi ľudí, ktorí niečo stavajú alebo renovujú. A hovorí, že jeho klienti nemôžu dostať základné stavebné materiály, ako sú zavlažovacie systémy, medené rozvody, potrubia a podobne. Ďalej , čakacia doba na objednávky sa počíta na mesiace. “Dospelo to k tomu, že stavitelia teraz urobia zoznam toho, čo je potrebné, a pošlú klienta, aby si oblečenie kúpil sám.

Ďalším kurióznym bodom: väčšina ojazdených automobilov (dokonca aj nákladné autá, ktoré si nikto nekúpi ako investíciu) rýchlo zdražie. Priateľ chcel pridať trochu energie do svojho F-150. Musíte si len kúpiť čip, ktorý ovláda palivový systém. Na tieto jednoduché čipy sa čaká 2 mesiace a cena sa zvýšila o 80%.

A taký nedostatok je všade - Fox Business už svojich zákazníkov otvorene varuje, že prichádza akútny nedostatok tovaru.
A ako si myslím, vláda zámerne nepovoľuje maloobchod s tovarom, pretože všetok tovar sa z nejakého dôvodu hromadí v obrovských množstvách. Najmä stavebné materiály. To znamená, že sa na niečo pripravujú. Myslím si, že buď príde nejaká veľká vojna, alebo nejaký druh kataklizmy, aké sme v našich moderných dejinách nikdy nevideli. “


Takéto akumulácie strategických rezerv boli pre ZSSR s jeho veliteľsko-správnym systémom celkom typické. Nazhromaždilo sa toľko, že polovica názvov bezkonkurenčných výrobkov v Ruskej federácii sa stále montuje zo sovietskych komponentov - používajú sa na rakety, lietadlá, lode atď. Bol tu zaujímavý príbeh s palivami, mazivami a zásobami cenných kovov - bolo ich tiež toľko, že v 90. rokoch to bolo celé roky kradnuté a predávané - ľudia si vyrábali šťastie sami.

Neboli zhromažďované každý deň, ale z času na čas mal zásobovací personál ZSSR skutočné znamenie: ak sa niečo stratilo a nedá sa to nijako získať, potom sa pripravuje karibská kríza, zavedenie vojsk do Afganistanu , alebo niečo podobné. To znamená, že natívna komunistická strana sa ponáhľala doplniť zásoby.

Pre USA to nebolo príliš typické - všetko a všetko sa tam vyrábalo natoľko, aby sa dali skladovať bez toho, aby bol dotknutý spotrebiteľ. Ak však príde veľmi veľká katastrofa alebo kataklizma, alebo napríklad tretia svetová vojna, potom obyčajné strategické rezervy nemusia stačiť, takže sa všetky vlády ponáhľali ich doplniť strašnou silou.

Drahí bratia a sestry! Sme napriek tomu naklonení tomu, aby sme sa domnievali, že svetová vláda sa pripravuje na realizáciu projektu svetového umelého hladomoru svetového „biblického“ rozsahu, o ktorom títo neľudia nedávno hlasno varovali celý svet. A teraz buď začiatok tohto procesu, alebo skúška prerušenia ponuky miest od ponuky potravín. Boh vie!

Video TU.

3rm.info/main/85857-deficit-nachinaetsja-povsemestno.html

CYBERPANDÉMIA NA ZAČIATKU ... Globalisti pripravujú úplné vypnutie internetu
Public domain