Clicks1.3K
Orędzia

27 grudnia 2020 r Trevignano Romano Wybaczaj, ponieważ to, co nadejdzie, będzie znacznie gorsze niż to, czego doświadczasz teraz.

Choroby i wirusy będą gorsze, ale masz tylko jedno lekarstwo: modlitwę i stałe zaufanie do Boga.
Maryja: Drogie dzieci, jestem Niepokalanym Poczęciem, przychodzę, aby was ponownie uczyć na nadchodzące czasy.

Moje ukochane dzieci, dlaczego wciąż rozmawiacie o sprawach tego świata, planujecie swoją przyszłość i liczycie na rzeczy ziemskie? Radzę ci pomyśleć więcej o sprawach duchowych. Nie gniewaj się tym, co się wokół ciebie dzieje, bo niestety najgorszym wrogiem człowieka jest ego, którego ta ludzkość nie ma siły całkowicie wyeliminować go ze swojego życia.

Bądźcie pewni, Moje dzieci, że każdy z was jest odpowiedzialny za swoje czyny wobec Boga i wobec bliźniego. Wybaczaj, ponieważ to, co nadejdzie, będzie znacznie gorsze niż to, czego doświadczasz teraz. Choroby i wirusy będą gorsze, ale masz tylko jedno lekarstwo: modlitwę i stałe zaufanie do Boga.

Moje dzieci, nie jesteście sami, nie lękajcie się, ważne jest tylko, abyście wybrali, po której stronie staniecie, ponieważ to będzie decydujące dla Życia Wiecznego.

Teraz zostawiam was z moim matczynym błogosławieństwem razem z błogosławieństwem mojego ojca, który was niezmiernie kocha.