Kilka słów dla kobiet, które chcą się uwolnić z sideł ukrytego feminizmu – Dr Henry Makow

MANIPULACJA PSYCHOLOGICZNA

Kilka słów dla kobiet, które chcą się uwolnić z sideł ukrytego feminizmu – Dr Henry Makow

Date: 24 kwietnia 2019

Author: Sobrius

1 Komentarz

„ Feminizm zniszczył rzeczy, których najbardziej pragniesz, mianowicie miłość, zaloty, małżeństwo i dzieci”.

Jesteśmy atakowani przez szatana. Płonące kościół i bombardowania to tylko zewnętrzne manifestacje. Feminizm jest mentalnym atakiem. Przekonało kobiety do wykorzystywania swojej seksualności, która stała się rozwiązła – zamiast poświęcić się mężowi i rodzinie. Ruch dla „wyzwolenia” kobiet zniszczył kobiecość i sprawił, że prawdziwe kobiety są co raz rzadziej spotykane.

Stosunek płciowy jest najbardziej intymnym aktem między, mężczyzną i kobietą. Powinno się to zdarzyć tylko w kontekście pełnego miłości związku. W przeciwnym razie jest to strasznie poniżające i odczłowieczające. Nie zdawałem sobie z tego sprawy? To mój punkt. Sprawność seksualna zniszczyła to, czego szukamy, PRAWDZIWA MIŁOŚĆ. Kto nam to zrobił? Centralni bankierzy kabalistyczni (żydowscy, masońscy), którzy „korumpowali, aby kontrolować”.


Czy mogą być jakiekolwiek wątpliwości? Feminizm uczynił ludzi nieszczęśliwymi. To destabilizacja społeczna. Jesteśmy pod wielkim okultystycznym atakiem. Pod niewiarygodną presją, aby zobaczyć rodzinę nuklearną z niechęcią. Dlaczego gospodyni domowa stała się brudnymi słowami?

Więźniowie przejęli azyl. Jesteśmy szatańsko opętani jak królik pożerany przez dużego węża.

Oto artykuł zachęcający młode kobiety do przestrzegania swoich kobiecych instynktów. Muszą wiedzieć, że są pod ciągłym psychologicznym atakiem szatańskim. Nie możemy uciec, chyba że wiemy, że to się dzieje.

„Musimy wprowadzić do ich edukacji wszystkie te zasady, które tak świetnie rozdzieliły ich porządek”. Protokoły Syjonu 16-3

Dr Henry Makow.

„Na wiosnę
myśli młodego człowieka zamieniają się w miłość”, podobnie jak myśli młodej kobiety.

Jak ładne żonkile wbijające się w głowę nad matowymi liśćmi, atrakcyjne młode kobiety są nagle widoczne na okolicznych ulicach. Zazwyczaj są same i wydają mi się zdezorientowane. Chcą męskiej aprobaty, ale mówi się, że ludzie są źli. Ich instynkty mówi: wyjść za mąż i mieć dzieci, ale społeczeństwo mówi im, że rodziny są uciskające: „Zamiast tego powinny skupić się na karierze”.

Gdybym mógł rozmawiać z tymi młodymi kobietami, powiedziałbym to: zostałaś zdradzona przez społeczeństwo, które przeszło na ciemną stronę. Feminizm, ideologia lesbijska i okultystyczna, która zaprzecza różnicom płci, jest trucizną dla kobiet. Zniszczył rzeczy, których najbardziej pragniesz i potrzebujesz, a mianowicie miłość, zaloty i małżeństwa.

Młodzi mężczyźni nie myślą już o zdobywaniu przyjaźni i miłości. Nie muszą już żenić się, ani nawet angażować się w seks. Jeśli nie pójdziesz do łóżka, zrobi to inna dziewczyna. Nie ma więcej dat. Koniec z kwiatami, obiadami, tańcami i filmami. To alkohol, łóżko i „Good Bye”. „Prawa kobiet” rzeczywiście.

Feminizm nie był spontanicznym, oddolnym zjawiskiem społecznym. Była to odgórna elitarna inżynieria społeczna, tj. modyfikacja zachowań zaaranżowana za pomocą środków masowego przekazu, rządu i edukacji. Została w całości sponsorowana przez iluminackich (satanistycznych) bankierów centralnych, aby kobiety miały kariery zamiast rodzin.

Producent filmowy, nieżyjący już Aaron Russo, został poinformowany o tym przez Rockfellerów. Obejrzyj ten film . Celem jest podważenie rodziny jako podstawowej instytucji społecznej, aby ludzie byli zależni od rządu i korporacji.

Jest to część większego planu wprowadzenia ukrytego totalitarnego rządu światowego poprzez dynamizowanie czterech nóg naszej ludzkiej tożsamości: rasy, religii, narodu i rodziny. RODZINA DOCELOWY CEL FEMINIZMU. „Wojna z terrorem” i 9-11 to inne aspekty tej elitarnej agendy.

Tak jak kwitną teraz kwiaty, wiek u ludzi w przekroju 18-26 to ten, gdy jesteś u szczytu swojej płodności i najbardziej atrakcyjna dla mężczyzn. To jest czas, kiedy musisz wyjść za mąż i mieć dzieci, jeśli chcesz być otoczona przez bliskich, gdy jesteś starsza. Jesteśmy częścią naturalnego cyklu i nie możemy uzyskać deszczu z natury. Więc moje przesłanie brzmi: odrzuć przypadkowy seks. Domagaj się zalotów i miłości. Jeśli nie masz silnego związku z mężczyzną przed seksem, na pewno wygrał ”

Poświęć się dla swojego przyszłego męża i dzieci. Jeśli należysz do wielu mężczyzn, trudno będzie ci należeć do jednego. Skoncentruj się na potencjalnych mężczyznach z małymi umysłami, zwykle kilka lat starszych od ciebie. Nie trać czasu na chłopców i nomadów. Chcesz budowniczego domu.

Nie rywalizuj z innymi kobietami ze względu na płeć. Niech dziwki uprawiają seks. Szukasz stałego zaangażowania na całe życie. Dlatego pielęgnuj cechy i umiejętności pożądane u żony i matki.

(Sataniści nauczyli nas nienawidzić gospodyni domowej)

Zasadniczo jest to gotowość do poświęcenia dla właściwego człowieka. (To sprawi, że cię pokocha .) A właściwym człowiekiem jest ktoś, kogo podziwiasz i kochasz, który jest oddany, godny zaufania, lojalny i demonstruje swoją miłość do ciebie.

Tymczasem kontynuuj karierę jako drugi priorytet. Opisuję tu także dynamikę heteroseksualności, wymianę kobiecej siły na męską miłość www.henrymakow.com

SEKS JEST TAJEMNICĄ ,RELIGIĄ SPOŁECZEŃSTWA ŚWIĘTEGO

Stosunek seksualny jest najbardziej intymnym fizycznie, z jakim możesz być w stosunku do innej osoby, więc najpierw musisz mieć intymny stosunek emocjonalny. Ludzie myślą, że mogą uzyskać bliskość poprzez fizyczną intymność. To nie działa w ten sposób.

W CELU EMOCJONALNEJ INTENSYWNOŚCI POTRZEBUJESZ ZAUFANIA, A ZA ZAUFANIE POTRZEBUJESZ ZAANGAŻOWANIA I SPRAWNOŚCI.

Nasze neo-pogańskie społeczeństwo przekształciło seks (i romans) w mistyczne doświadczenie religijne i sposób osiągnięcia zbawienia. Dzieje się tak, ponieważ nasze społeczeństwo jest potajemnie prowadzone przez kult seksualny, masonerię. (Jak myślisz, co przedstawiają obeliski, takie jak Pomnik Waszyngtona?)

Eckhardt Tolle zadał pytanie, które pokazało, jak seks i romans stały się naszą religią.

„Zawsze myślałem, że prawdziwe oświecenie nie jest możliwe, z wyjątkiem miłości w związku między mężczyzną a kobietą. Czy nie to czyni nas ponownie całymi? Jak można spełnić swoje życie, aż się to stanie?”

Zbawienie!!?? Czy widzisz, jak trudno jest utrzymać stabilne relacje, jeśli oczekiwania są tak wysokie?

Nic dziwnego, że wielu mężczyzn uważa kobiety za niedostępne. Kobiety mają klucz do zbawienia! Nie pomaga to, że kultura pompuje ego kobiet – mówiąc im, że są boginiami. Mimo ich piękna młode kobiety są tak samo zwyczajne jak mężczyźni.

Nie myśl w kategoriach zbawienia. Pomyśl o tym, jakiego rodzaju życia chcesz i jakie są twoje potrzeby. Poszukaj zgodnej osoby, która spełni twoje potrzeby i odwrotnie. Jeśli dwoje ludzi przejdzie dla siebie nawzajem w miarę upływu czasu, będą się kochać.

Połóż romantyczne rzeczy na tylnym palniku. Zwykle opierają się na hollywoodzkich nonsensach i idealizacji. Ludzie nie są doskonali i nie są godni uwielbienia. Wszyscy są wadliwi, a dobro jest nagrodą za znoszenie złych.

Podsumowując, zostałaś zdradzona przez społeczeństwo. Feminizm to elitarna inżynieria społeczna. Twój wybór polega na tym, czy chcesz uczestniczyć w naturalnym cyklu życia, rosnąć i być spełnionym, czy też być kolejną ofiarą elitarnej wojny przeciwko płci i rodzinie.

Źródło: www.henrymakow.com(art. z dnia 24.04.2019)
Tłum. Sobrius
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
Należy wyeliminować czynniki szkodliwe, przede wszystkim antykoncepcję.
.
Idziemy do kiosku, kupujemy papierosy, na paczce jest napisane: „Palenie zabija”.
.
Na tabletkach antykoncepcyjnych tak nie jest napisane, a przecież one nie są neutralne dla zdrowia i dla płodności. Odwrotnie: dzisiaj ginekolog bardzo często na byle jaką przypadłość pacjentki, wcale niekoniecznie proszącej o tabletki …
More
.
Należy wyeliminować czynniki szkodliwe, przede wszystkim antykoncepcję.
.
Idziemy do kiosku, kupujemy papierosy, na paczce jest napisane: „Palenie zabija”.
.
Na tabletkach antykoncepcyjnych tak nie jest napisane, a przecież one nie są neutralne dla zdrowia i dla płodności. Odwrotnie: dzisiaj ginekolog bardzo często na byle jaką przypadłość pacjentki, wcale niekoniecznie proszącej o tabletki antykoncepcyjne, proponuje te tabletki.
.
Proszę sobie wyobrazić, że przedstawiciele firm farmaceutycznych, którzy przychodzą do ginekologa, to są przedstawiciele firm produkujących tabletki antykoncepcyjne. Inni przedstawiciele nie przychodzą…

95% leków, które przepisuje ginekolog, to są tabletki antykoncepcyjne.

Nie dziwmy się więc, że prawie każda wizyta kończy się wypisaniem recepty na antykoncepcję.

Wszędzie się proponuje te tableteczki, nawet młodym dziewczynom, by im zaszczepić taki styl i sposób życia.

Pomijam działanie rakotwórcze estrogenów. Estrogeny są potrzebne, to są nasze hormony – hormony kobiece, ale
ich stosowanie z zewnątrz, niekontrolowane, długie, doprowadza do zwiększonej częstotliwości zapadalności na nowotwory piersi i na nowotwory trzonu macicy, tylko nie w wieku 25 lat, ale potem – w wieku 50 czy 60 lat, kiedy już nawet nie pamiętamy, że kiedyś się przyjmowało tabletki antykoncepcyjne… Ten fakt jest dzisiaj rzetelnie potwierdzony i znany w kręgach medycznych oraz naukowych.

Antykoncepcja hormonalna wywołuje przedwczesne starzenie się szyjki macicy. Pacjentka starzeje się w sensie metrykalnym o rok, a jej szyjka macicy starzeje się o trzy lata. Czyli na przykład po 10 latach stosowania tabletek antykoncepcyjnych kobieta ma 30 lat, a jej szyjka macicy ma już lat 50… I jest problem z poczęciem dziecka – bo są dobre plemniki, są dobre komórki jajowe, ale nie ma mostu… Stąd wymyślono te inseminacje, stąd wymyślono program in vitro. A wystarczyłoby tylko, żeby sięgnąć do innych metod i do innych sposobów…

Ale wszyscy wiedzą, że przemysł farmaceutyczny to jest kolosalnie dochodowy interes, w którym antykoncepcja zajmuje jedno z pierwszych miejsc. Jak z tego zrezygnować? Kilkaset czy kilka tysięcy osób na świecie zarabia na tym ogromne pieniądze, eksperymentując na innych i na pewno nie szanując ich zdrowia.

Jak wobec tego można się spodziewać obiektywnych informacji, które są podawane w środkach masowego przekazu?… Wręcz w każdej babskiej gazecie są artykuły, „że trzeba żyć swobodnie”, „że trzeba być kobietą wyzwoloną”…

Wyzwoloną z czego?

By po 30 latach zachorować na raka piersi…

Puszczanie takich informacji w eter to jest po prostu działanie zbrodnicze. Ale taki jest świat. Tak to wygląda
..
.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Lilianna w ogrodzie
Lilianna w ogrodzie
Bądż delikatniejszy.
1. NIE BĘDZIESZ MIAŁ BOGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ.
Grzech śmiertelny zawiera w sobie złość nieskończoną
Nie wchodzę w to jaka to jest złość, jak to roztrząsają teolodzy scholastyczni, ale mówię o złości grzechu, tak jak to pouczają święci; a mianowicie, że w grzechu każdym śmiertelnym mieści się w pewnym względzie złość nieskończona, bo on jest obrazą majestatu Boskiego nieskończonego.
Jeżeli bowiem ktoś obrazi wieśniaka i mieszczanina uczciwego …More
Grzech śmiertelny zawiera w sobie złość nieskończoną

Nie wchodzę w to jaka to jest złość, jak to roztrząsają teolodzy scholastyczni, ale mówię o złości grzechu, tak jak to pouczają święci; a mianowicie, że w grzechu każdym śmiertelnym mieści się w pewnym względzie złość nieskończona, bo on jest obrazą majestatu Boskiego nieskończonego.

Jeżeli bowiem ktoś obrazi wieśniaka i mieszczanina uczciwego, większa będzie obraza mieszczanina, aniżeli wieśniaka, jeżeli obrazi jakiego dostojnego człowieka, to obraza będzie jeszcze większa.

I tak im większa będzie godność osoby obrażonej, tym większa będzie i obraza, którą jej ktoś wyrządza. Skoro zaś Bóg doskonałościami swymi przewyższa nieskończenie wszystkie stworzenia, toteż i obraza Bogu wyrządzona musi być nieskończona. Tak też mówią wyraźnie o tej nieskończonej obrazie Boga nauczyciele Kościoła, jak św. Anzelm, św. Tomasz, św. Bonawentura, św. Ignacy Loyola i wielu innych znakomitych pisarzy. Św. Tomasz tak pisze: "Grzech przeciw Bogu popełniony zawiera w sobie pewnego rodzaju nieskończoność, z powodu nieskończonego Majestatu Boskiego. Tym większa jest bowiem obraza im wyższy jest obrażony". To samo poświadczają słowa Boga Ojca, powiedziane do św. Katarzyny Sieneńskiej: "Wszelkie kary, jakie dusza ponosi i ponosić może w tym doczesnym życiu, żadną miarą nie wystarczą na zadośćuczynienie za najmniejszą nawet winę, albowiem obraza, którą mi człowiek wyrządza, który jestem Dobrem nieskończonym, wymaga bez najmniejszej wątpliwości zadosyćuczynienia nieskończonego".

Gdyby więc obraza nie była nieskończoną, nie potrzeba by było zadosyćuczynienia nieskończonego.

Słusznie też powiada św. Katarzyna Sieneńska: "Gdybym tyle krwawych łez wylała, ile jest kropel w morzu, abym zadosyćuczyniła za moje grzechy, czyż mniemasz, żebym zadosyćuczyniła chociaż za najmniejszy mój grzech? Bynajmniej. Albowiem, chociażbym tyle i tak długo cierpiała, jak cierpi szatan, i gdybym jeszcze na ciele moim ponosiła męki i boleści, o jakich tylko można sobie pomyśleć, nie sądź, żeby to było przed Bogiem poczytane za wystarczające zadosyćuczynienie, nie mogłoby to nawet mieć nazwy zadosyćuczynienia".

Unikaj tedy grzechu, bo on nieskończoną obrazę wyrządza Bogu.

–––––––––––

Ks. Mikołaj Łęczycki T. J., Pobudki do unikania grzechu śmiertelnego i kilka innych rozważań pobożnych. Z łacińskiego oryginału przełożył na nowo X. J. P. Kraków 1930. WYDAWNICTWO KSIĘŻY JEZUITÓW, ss. 62-65.

© Ultra montes (www.ultramontes.pl)
Cracovia MMX, Kraków 2010
Powrót do spisu treści dzieła
ks. Mikołaja Łęczyckiego pt.

Pobudki do unikania grzechu śmiertelnego
i kilka innych rozważań pobożnych

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ:
.
PiotrM
Gest Kozakiewicza. 😀
120 na 90
Nemo potest duobus dominis servire !
.
MANIPULACJA KOBIECOŚCIĄ, AŻ DO JEJ ZNISZCZENIA:

www.youtube.com/watchMore
.
MANIPULACJA KOBIECOŚCIĄ, AŻ DO JEJ ZNISZCZENIA:


www.youtube.com/watch
Nemo potest duobus dominis servire !
.
Feminizm nie był spontanicznym, oddolnym zjawiskiem społecznym.
Była to odgórna elitarna inżynieria społeczna, tj. modyfikacja zachowań zaaranżowana za pomocą środków masowego przekazu, rządu i edukacji. Została w całości sponsorowana przez iluminackich (satanistycznych) bankierów centralnych, aby kobiety miały kariery zamiast rodzin.
Szukający PRAWDY
DOKŁADNIE, kobiety nawet nie wiedzą, że same się niszczą, szkodzą poprzez feminizm, po prostu tracą kobiecość.
Sławomir Sokołowski
Tracą kobiecość i tracą szczęście doczesne i wieczne, jednocześnie ciągnąć do piekła mężczyzn 😡
Nemo potest duobus dominis servire !
.
Jesteśmy atakowani przez szatana.
Płonące kościół i bombardowania to tylko zewnętrzne manifestacje.
Feminizm jest mentalnym atakiem.
Przekonało kobiety do wykorzystywania swojej seksualności, która stała się rozwiązła – zamiast poświęcić się mężowi i rodzinie.
Ruch dla „wyzwolenia” kobiet zniszczył kobiecość i sprawił, że prawdziwe kobiety są co raz rzadziej spotykane.
More
.
Jesteśmy atakowani przez szatana.

Płonące kościół i bombardowania to tylko zewnętrzne manifestacje.

Feminizm jest mentalnym atakiem.

Przekonało kobiety do wykorzystywania swojej seksualności, która stała się rozwiązła – zamiast poświęcić się mężowi i rodzinie.

Ruch dla „wyzwolenia” kobiet zniszczył kobiecość i sprawił, że prawdziwe kobiety są co raz rzadziej spotykane.
Nemo potest duobus dominis servire !
.
„ Feminizm zniszczył rzeczy, których najbardziej pragniesz, mianowicie miłość, zaloty, małżeństwo i dzieci”.