MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Nie nazywajcie szustaka ojcem, który nie jest nawet zakonnikiem, ale groźnym wilkiem w owczej skórze. Jeśli już to można go nazywać ,,ojcem kłamstwa'' lub ,,ojcem zwodzicielem''.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
MementoMori+++ ,,Przełożeni powinni zrobić coś z tym ojcem, bo to doprowadzi do jeszcze głębszego rozpadu wiary i dotknie samych ich przełożonych. I sami poniosą konsekwencje tego niszczenia Kościoła''
----------------------------------------------
Myśle , że przełożeni sami go wykreowali, skoro nic nie robią aby go uciszyć. Już dawno za to co robi i mówi powinno się go zamknąć dożywotnio w …More
MementoMori+++ ,,Przełożeni powinni zrobić coś z tym ojcem, bo to doprowadzi do jeszcze głębszego rozpadu wiary i dotknie samych ich przełożonych. I sami poniosą konsekwencje tego niszczenia Kościoła''
----------------------------------------------
Myśle , że przełożeni sami go wykreowali, skoro nic nie robią aby go uciszyć. Już dawno za to co robi i mówi powinno się go zamknąć dożywotnio w jakimś klasztorze, i nałożyć suspensę.
Teraz na czarnej liście episkopatu umieszcza się Bożych Kapłanów i zakonników, a zwodzicieli i wilków w owczej skórze wypuszcza się w eter i udziela im się głosu, aby zwodzili i pożerały owce.
Widocznie taki jest cel przełożonych szustaka.
,,Zakonnik ''szustak, za głoszenie heretyckich nauk jest hojnie wynagradzany , przez władców tego świata, za cichą i milczącą zgodą swoich przełożonych.
Taki jest cel książąt tego świata, zniszczyć całkowicie Wiarę w Prawdziwego Boga w Trójcy Świętej Jedynego, a nas ogłupić i zaprowadzić na manowce.
m.rekinek
W tym samym wywiadzie o. Szustak powiedział, że wierzy, że wszyscy będą zbawieni choć zastrzegł, że ,,dopuszcza możliwość istnienia piekła".
MementoMori+++
Pewien brat pytał abba Pojmena:
"Co to jest wyniosłość?"
Starzec mu odpowiedział:
Usprawiedliwianie się"

"Najważniejsze to zrobić wszystko aby ludzie wrócili do kościoła , aby zaczęli chodzić do kościoła" O. jest w wielkim błędzie. Robienie wszystkiego to on ma tu na myśli zrobienie wszystkiego aby obniżyć wymagania nauczania Kościoła, aby jak najwięcej ludzi wróciło, i aby wszyscy śpiewali, …More
Pewien brat pytał abba Pojmena:
"Co to jest wyniosłość?"
Starzec mu odpowiedział:
Usprawiedliwianie się"

"Najważniejsze to zrobić wszystko aby ludzie wrócili do kościoła , aby zaczęli chodzić do kościoła" O. jest w wielkim błędzie. Robienie wszystkiego to on ma tu na myśli zrobienie wszystkiego aby obniżyć wymagania nauczania Kościoła, aby jak najwięcej ludzi wróciło, i aby wszyscy śpiewali, tańczyli, gardzili i deptali Eucharystią, świętymi, Matką Bożą, posługą egzorcysty... Niestety taka jest jego ewangelizacja. Przełożeni powinni zrobić coś z tym ojcem, bo to doprowadzi do jeszcze głębszego rozpadu wiary i dotknie samych ich przełożonych. I sami poniosą konsekwencje tego niszczenia Kościoła
MementoMori+++
Sponsorujący to zapewne sami protestanci, a ksiądz za pieniądze jest zobowiązany robić czego sobie życzą według zasady "jeżeli ktoś płaci to stawia warunki i wymaga" Mówił o tym p Mysior że o. Szustak prowadzi firmę i przez x lat musi dzień w dzień wstawiać filmiki i że ma takie zobowiązanie, nawet jak się skończy natchnienie, to musi pleść trzy po trzy. Suspendować potrafią takiego ks. dr Pawła …More
Sponsorujący to zapewne sami protestanci, a ksiądz za pieniądze jest zobowiązany robić czego sobie życzą według zasady "jeżeli ktoś płaci to stawia warunki i wymaga" Mówił o tym p Mysior że o. Szustak prowadzi firmę i przez x lat musi dzień w dzień wstawiać filmiki i że ma takie zobowiązanie, nawet jak się skończy natchnienie, to musi pleść trzy po trzy. Suspendować potrafią takiego ks. dr Pawła Murzińskiego za obronę Eucharystii, potrafią dawać zakazy ks. Piotrowi Glasowi, ks. Tadeuszowi Guzowi, a to co robi ten ksiądz to zasługuje na ekskomunike. Niezłe profity zakon musi czerpać. Wielu mówi że dzięki Szutakowi wróciło do Kościoła. A wszyscy widzimy co z kościołami zrobiono, co robią, w połowie kościołów Komunia św. na ręke... to jest owoc ewangelizacji Szustaka.

patronite.pl/langustanapalmie
jac505
Szatan wysyła kolejnego reformatora, którym chce oderwać setki tysięcy do nowego kościoła oszustakowego. Jeżeli jego zwierzchnik abp Ryś go nie zawiesi za te słowa to znaczy, że popiera Szustaka i to co mówi. Módlmy się z Różańcem za duchownych.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Jac505,

Jeżeli jego zwierzchnik abp Ryś go nie zawiesi za te słowa to znaczy, że popiera Szustaka i to co mówi.

-----------------------------------------------------------
Abp. Ryś nie zawiesi Szustaka, bo obaj są z tej samej szajki.
jac505
Zacząłem słuchać tego wywiadu w sobotę. Szustak twierdzi, że wszyscy będą zbawieni. Daj Panie Boże, ja nikomu nie odmawiam zbawienia. Jednak gdy to słyszą młodzi ludzie, ludzie, którzy nie uznają swoich grzechów, nie chcą poznać Zbawiciela, poczują się wygodnie, że nic nie muszą robić a zbawienie samo do nich przyjdzie. Panie Jezu ratuj ! Pozdr.
TomUrb
Ciekawym co wg o. Szustaka powinien był powiedzieć apb. Gądecki. Jest gdzieś całość tego wywiadu?
jac505
Tu jest całość
youtube.com/watch?v=toAeoCG1T3I
Pozdr.
TomUrb
O żesz ty, to jest takie długie?
Powiem tak, ma rację mówiąc (na samym początku), że jest pobożność i modlitwa. Szkoda, że nie chciał dalej pociągnąć tego wątku - to mogłoby przynieść dobre owoce. A tak, wszystko się rozproszyło na wiele tematów.