Clicks15
uk.news

Єзуїт в ув'язненні: "Не може стояти, ходити і їсти без сторонньої допомоги"

28 травня представник Ордену єзуїтів, о. Стен Свамі (84 роки) був переведений з центральної в'язниці в Талохе в відділення інтенсивної терапії в госпіталі Catholic Holy Family Hospital в індійському місті Мумбаї. Це пов'язано з тим, що він заразився коронавірусом, перебуваючи в ув'язненні.

Будучи модерністом, який вибирає мирський одяг, Свамі був незаконно звинувачений в "тероризмі і участі в маоїзмі" за те, що брав активну участь у політичній діяльності на підтримку племен в Джаркханд. Він знаходиться в ув'язненні з початку жовтня, але отримав звільнення на 15 діб за станом здоров'я.

29 травня о. Фрейзер Маскереньяс розповів AsiaNews.it, що "Отець Стен знаходиться в дуже поганому стані, але він стабільний і не втрачає сили духу". Він був госпіталізований після падіння тиску. В даний час він отримує додатковий кисень, але не може стояти, ходити або їсти без сторонньої допомоги.

Два співкамерника Свамі отримали негативні тести на коронавірус. Варто відзначити, що він отримав вакцину від COVID-19 прямо у в'язниці 18 травня.

В ході останнього слухання Свамі, який страждає від хвороби Паркінсона та інших вікових змін, заявив: "Я їм усе менше і менше. Мої товариші по камері переживають за мене". Свамі кілька разів падав під час перебування у в'язниці, а також страждає від втрати слуху.

#newsAxvxuwmume