Clicks186
Edward7
1

"Plandemia"- Unia Europejska tworzy prawa, jak z kreskówki z 2016r.

Animowany film dla dzieci z 2016 roku zapowiadał pandemię, obowiązkowe szczepienia i masową eksterminację, Programowanie predykcyjne...

Animacja / film dla dzieci z 2016 roku `` Jeże '' (znany również jako `` Spiny Life '' i `` Bobby The Hedgehog '') przedstawił 'pandemię covid" w identyczny sposób jak obecna , wraz z pochodzeniem z Azji i wprowadzeniem masek, obowiązkowych szczepień i elementy śledzące zastosowane do ciała. W filmie prawdziwym celem okazuje się masowa eksterminacja...
Podobnie jak w Wuhan, mężczyźni w kombinezonach „hazmat” muszą spryskać całe miasto środkami dezynfekującymi, ponieważ wybuchł tam wirus. Wybuchła panika i ludzie natychmiast zakładali maski. Główny bohater - jeż - filmu animowanego musi w pewnym momencie przejść badanie lekarskie i może powrócić do społeczeństwa jedynie z „dowodem zdrowia”. " Zainfekowane '' zwierzęta z Azji, które rozprzestrzeniają wirusa, są również wyposażone w lokalizator / tracker GPS, który bardzo przypomina obecne aplikacje covid, ale także istniejącą technologię do jednoczesnego używania tego typu trackerów ze szczepionką i / lub wstrzyknięte w ciało - „tatuaż z kropkami kwantowymi”. Na filmie położenie zwierząt można określić w czasie rzeczywistym z dokładnością do 1 cala (ok. 2 1/2 cm). W rzeczywistości technologii jeszcze nie było i potrzebna byłaby minimalna odległość pięciu stóp . Półtora metra można podnieść po wprowadzeniu 5G. Następnie na rogu każdej ulicy znajduje się antena, dzięki której położenie i ruch każdego można dokładnie zarejestrować i sprawdzić co do centymetra. Dobroduszny lekarz, który reżyseruje program w filmie, twierdząc, że „zakażone” zwierzęta zabrano do „schronień”, aby je „chronić”, w pewnym momencie zrzuca maskę. Kiedy nakazuje dwóm swoim współpracownikom zainicjowanie „Operacji Bye-Bye”, jeden z nich pyta: „Czy Operacja Bye-Bye to ta z cukierkami, czy ta z eksterminacją?”.
Młody naukowiec, który pomógł mu ustawić cały system, reaguje ze zdziwieniem: „Eksterminacja ?! Więc cały czas mnie okłamałeś? Dlaczego miałbyś to zrobić? Do obozów zagłady dla „wspólnego dobra”? „Masz to,” szydzi jego szef. - Szczerze mówiąc, zdziwiłem się, że zajęło ci to tak dużo czasu. To robactwo przenoszące choroby. Dla wspólnego dobra trzeba je wykorzenić ”. (zwierzęta-ludzie , i ludzie - wykorzenić ludzi-zwierzęta)
Pod koniec filmu głośniki w mieście ogłaszają, że „odkryliśmy szczepionkę i nie musimy już dłużej żyć w strachu. Każdy może wrócić do swojego normalnego życia ”. Wszyscy ludzie na ulicy zdejmują maski z ulgi.
Czy osoby odmawiające szczepionek Covid będą również umieszczane w obozach jako potencjalni „nosiciele chorób” i trwale „leczeni” pod pozorem „zdrowia publicznego” i „ogólnego interesu”?

W każdym razie rząd i media od miesięcy robią wszystko, co w ich mocy, aby rozproszyć ludzi strachem i nienawiścią przez propagandę i skierować ich przeciwko sobie. Czy za kilka lat sąsiedzi uważają, że robią dobry uczynek, zgłaszając innych władzom i zabierając cię furgonetką, ponieważ nie dostałeś szczepionek? (Osoby odmawiające będą widoczne dla wszystkich (nie będą mieć znamienia), ponieważ wszystkie osoby zostaną otagowane elektronicznie / cyfrowo . Znacznik ten będzie potrzebny do utrzymania dostępu do pracy, szkoły, transportu, budynków publicznych, centrów handlowych itp.) Autot - więcej - www.xandernieuws.net Copyright ©Xandernieuws

Rzeczywistość którą planuje - UE to samo co w tej kreskówce ? - windsorstar.com

Nieprzestrzeganie wymagań rządu spowoduje ostracyzację i marginalizację społeczną. Niezależnie od tego, czy ktoś jest chory, czy nie, czy ma objawy, czy nie, jeśli odmówi paszportu zdrowia (który wymaga szczepień i testu...), zostanie po prostu uznany za chorego. Żadne dowody nie są wymagane. Zakłada się, że osoby nieprzetestowane i nie zaszczepione są zakażone. Otrzymają polecenie poddania kwarantannie i pozostania w domu, zasadniczo w areszcie domowym wbrew ich woli, nawet jeśli nigdy nie wystąpią u nich objawy podczas całego okresu kwarantanny. Podobnie jak badanie techniczne samochodu, aby upewnić się, że jest sprawny na drodze, ludzie będą musieli regularnie poddawać się testom - szczepieniom , aby móc uczestniczyć w życiu społecznym.

Niepokojące. W dokumencie Komisji UE z marca 2019 r. Czytamy: „Produkcja szczepionki przeciwko pandemii zależy od dostępności szczepu wirusa. Zapewni to Światowa Organizacja Zdrowia (WHO)”, czyli „laboratoria referencyjne”

Hipoteza, że pandemia Covid-19 została zaplanowana na długo przed jej wybuchem w styczniu 2020 r., Wydaje się coraz bardziej uzasadniona, a także udokumentowana. Jest wiele rzeczy, które nie pasują do tego ponurego scenariusza, naznaczonego sprzecznościami, kłótniami między naukowcami i gorączkowym poszukiwaniem szczepionki. „Magiczny” lek, który oficjalnie ma chronić zdrowie obywateli, ale w rzeczywistości przedstawia się jako kolosalna sprawa dla przemysłu farmaceutycznego i dużych finansów. Jeśli chodzi o jej użyteczność, wielu ekspertów określa szczepionkę przeciwko Covid jako bezużyteczną (i szkodliwą), ponieważ wirusy mutują szybko, więc nie mogą niczego zapobiec, jeśli inny patogen pojawi się w ciągu kilku miesięcy.

Jednym z pierwszych, który mówił o przygotowaniach do pandemii, był Bill Gates, założyciel Microsoftu i najbogatszy człowiek na świecie, który w 2015 roku stwierdził w filmie, że Trzeciej Wojny Światowej nie będzie toczyć energią atomową ani tradycyjnymi wojnami, ale bakteriami i wirusy, wyjaśniając, jak bronić się przed zagrożeniem wirusowym poprzez eksperymentowanie ze szczepionkami. Gates ze swoją fundacją okaże się najbardziej zagorzałym orędownikiem badań nad szczepionkami na koronawirusa. Mało tego: potentat, po Stanach Zjednoczonych, jest drugim na świecie finansistą Światowej Organizacji Zdrowia, organu ONZ, który 11 marca ogłosił pandemię na świecie.

Nawet Unia Europejska, jak wyłania się z dokumentu, od 2019 roku przygotowywała się na pandemię koronawirusa i opracowanie szczepionki kontekstualnej. Kilka miesięcy przed wrześniem tego samego roku, kiedy Johns Hopkins University w Baltimore opublikował badanie pod złowieszczym i niepokojącym tytułem: „ Przygotowanie do poważnej pandemii chorób układu oddechowego ” [ tutaj ]. Bruksela, zgodnie z „ notatką ” z marca ubiegłego roku, zaproponowała niektórym krajom europejskim podpisanie umów ramowych dotyczących szczepionek przeciwko grypie pandemicznej.

Do dobrowolnego przyjęcia propozycji przystąpiły Belgia, Chorwacja, Cypr, Estonia, Francja, Niemcy, Grecja, Irlandia, Luksemburg, Malta, Niderlandy, Portugalia, Słowacja, Słowenia i Hiszpania. Pozostałe kraje, w tym Włochy, nie podpisały kontraktu właśnie dlatego, że jest on opcjonalny.

Mówi się, że celem porozumienia było „Przygotowanie państw członkowskich na następną pandemię grypy”. Porozumienie, które „gwarantuje równe traktowanie, gwarantuje bardziej zrównoważone ceny (szczepionki, red.) I pokazuje wysoki poziom solidarności między państwami członkowskimi UE, które zgadzają się dzielić ograniczoną dostępność szczepionek przeciw grypie w przypadku pandemii. Pozwala na większą wymianę dobrych praktyk i wymianę wiedzy ”.

„Uzgodnione warunki - czytamy w unijnym dokumencie - zagwarantują dostęp do określonej części mocy produkcyjnych firmy Seqirus (giganta farmaceutycznego specjalizującego się w szczepionkach przeciw grypie z biurami w Ameryce, Niemczech, a także we Włoszech, red.) maksymalnie 6 lat, całkowity czas trwania umowy. Podpisanie drugiej umowy z inną firmą farmaceutyczną jest w trakcie przygotowań, aby zmaksymalizować liczbę szczepień, w oparciu o specyficzne potrzeby uczestniczących państw członkowskich, i jeszcze bardziej poprawi gotowość członków na następną pandemię ”.

Ale najbardziej ciekawy i niepokojący fragment jest taki, kiedy dokument, sporządzony w formie pewnego rodzaju Faq (pytania i odpowiedzi), dotyczy kwestii dostępności patogenu, na którym można testować szczepionkę. „Zapewni to WHO”, jest napisane czarno na białym.

„Producenci szczepionek mają mieć dodatkowe ilości dla maruderów (państwa, które nie wstąpiły w zeszłym roku, red.), A Komisja Europejska będzie zachęcać państwa członkowskie do solidarności w przypadku zagrożenia zdrowotnego”.

Jak długo trwa produkcja szczepionki?
„Produkcja szczepionki pandemicznej - brzmi odpowiedź - zależy od dostępności szczepu wirusa pandemicznego. Ten szczep wirusa zostanie dostarczony przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) ”, tj.„ Laboratoria referencyjne ”. Coś strasznego do przemyślenia i to wyjaśnia wiele wydarzeń, które miały miejsce w ostatnich miesiącach.
Po otrzymaniu tego materiału przez producentów wirus musi zostać przystosowany do procesu produkcyjnego, a adaptacja może zająć 4-6 tygodni, w zależności od cech szczepu wirusa. Jeśli WHO ogłosi pandemię, można przypuszczać, że producenci już otrzymali niezbędnego wirusa ”.


UE ponownie pisze: „Czas potrzebny na wyprodukowanie szczepionki pandemicznej to około 12-14 tygodni. Krytycznym elementem będzie zachowanie wirusa w procesie produkcyjnym i wydajność, jaką można osiągnąć. Dostępność szczepu wirusa i wydajność uzyskana w procesie produkcyjnym to dwa kluczowe czynniki wpływające na czas produkcji szczepionek pandemicznych ”.
Na poparcie tej notatki został opracowany przez Komisję Europejską plan działania na podstawie zaleceń Rady Europejskiej, mających na celu „wzmocnienie współpracy przeciwko chorobom, którym można zapobiegać dzięki szczepieniom”. Harmonogram rozpoczynający się w 2018 r. I kończący się w 2022 r., Który zasadniczo stwierdza, że rejestracja obywateli (w dokumentach i paszportach) przeprowadzających szczepienia „jest zgodna z elektronicznymi systemami informacji o szczepieniach i dopuszczona do użytku transgranicznego”.
Zgodnie z dokumentem planowane jest studium wykonalności opracowania wspólnej unijnej karty szczepień. Natomiast do 2022 roku Komisja będzie mogła zaproponować elektroniczną kartę szczepień w naszych dokumentach, czy to paszportach, czy też dokumentach tożsamości.

Dino Granata - źródło - chiesaepostconcilio.blogspot.com
m.rekinek