Clicks2.4K

Slovensko se dnes propadá do Antikristova pekla díky neplatnému zasvěcení PMarii z r.2017 v Nitre

L: Žonglovali r.2017 se slovy. Slovenská biskupská konference už tehdy oklamala národ. Klame dál. Spolupracuje na Matovičově čipování lidí značkami Antikrista testovacími tyčinkami na Covid hluboko do nosu až k čelu. Říj 28, 2020

Covidový Apartheid: Slovenská vláda Igora Matoviče na den 102. výročí vzniku Československa přijala vládní usnesení zavádějící Apartheid, kterým se naplňuje hrozivé proroctví z Bible, že bez “znamení šelmy” nenakoupíš! Vláda v usnesení doporučuje hlavnímu hygienikovi, aby vydal vyhlášku, kterou zaměstnavatelé, živnostníci a provozovatelé obchodů a služeb na Slovensku nebudou smět do svých budov vpouštět osoby a zákazníky bez čerstvého potvrzení o negativním testu na Covid-19 a je pouze otázka času, kdy se zákaz vstupu začne vztahovat i na lidi bez vakcíny! Lidé bez testů a vakcín se stanou lidmi 2. kategorie, bez práv nakoupit si, navštívit hospodu, kino, bez práva chodit do školy!
Česká a Slovenská republika si dnes připomínají 102. výročí založení společného státu a v tento památný den, který vstoupí do dějin, se na obě země snesla temnota. Dnešním dnem v České republice byl vyhlášen výjimečný stav a poprvé od května 1942 zákaz vycházení pro české obyvatelstvo, s výjimkou cest do práce, z práce, k lékaři a na nákup. Dne 27. května 1942 po atentátu na zastupujícího říšského protektora a generála tajné policie Reinharda Heydricha vyhlásili nacisté na území Protektorátu zákaz nočního vycházení od 20.00h do 5.00h ráno. Od té doby zákaz vycházení v českých a moravských zemích nebyl. Až dnes.

Igor Matovič a Andrej Babiš
Uběhlo 78 let a vláda Andreje Babiše zakázala Čechům noční vycházení od 21.00h do 5.00h ráno. Stejně jako nacisté, ani Babišova vláda si netroufá vyhlásit zákaz vycházení po celý den, protože protektorátní průmysl a válečné výrobní úsilí v závodech nesmí být narušeno [1]. Tedy pardon, nechal jsem se unést, chci říct, že by to poškodilo zájmy montoven zahraničních korporací v ČR. Vyhlášení zákazu vycházení na den výročí vzniku republiky, to je opravdu neuvěřitelné. Vidíte, oni už se ani nestydí jít takto otevřeně proti českému lidu a symbolům české státnosti pod záminkou viru, který má menší mortalitu než sezónní chřipka.
Slovenský premiér předložil návrh vládního usnesení, který doporučuje hlavnímu hygienikovi SR, aby na území Slovenska zavedl de facto Apartheid, rozdělení obyvatelstva na dvě kasty lidí
Jenže, na Slovensku dnes v tento významný den došlo k daleko hrozivější události, kterou slovenská alternativní média zatím nezaznamenala, ale naše redakce na událost byla okamžitě upozorněna, abychom věc medializovali a publikovali. Na Slovensku dnes zasedala vláda Igora Matoviče a přijala vládní usnesení č. 693/2020, ve kterém oznamuje [2] rozšíření opatření v rámci Nouzového stavu a v bodě C doporučuje hlavnímu hygienikovi SR následující:

vydať vyhlášku, ktorou uloží povinnosť relevantným subjektom (zamestnávateľom, prevádzkovateľom, atď.) vyžadovať potvrdenie o negatívnom výsledku RT-PCR testu alebo certifikát vydaný Ministerstvom zdravotníctva SR s negatívnym výsledkom antigénového testu certifikovaného na území Európskej únie na ochorenie COVID-19 vykonaný subjektom podieľajúcim sa na celoplošnom testovaní „Spoločná zodpovednosť“ pri vstupe do ich objektov.
Okamžitě po zavěšení usnesení na webový portál slovenské vlády se nám do redakce začaly sypat emaily s prosbami, abychom věc medializovali, že se jedná o překročení veškerých mezí a rovněž o naplnění biblického proroctví z Knihy Zjevení o tom, že kdo nebude mít znamení šelmy na své, resp. ve své ruce, tak nic nenakoupí a nic neprodá. Toto děsivé proroctví se dnešním dnem 28. 10. 2020 stalo na Slovensku skutečností. Pokud si totiž přečtete doporučení hlavnímu hygienikovi, tak vám to okamžitě doje. Relevantní subjekty jako jsou zaměstnavatelé a provozovatelé, tedy obecně firmy, prodejny a provozy služeb jako jsou hospody, restaurace, holičství, kadeřnictví, supermarkety, hypermarkety, večerky.
Právník to vystihl přesně tím slovem, které to vystihuje: Apartheid
Dále to jsou živnostníci s provozovnami svých služeb nebo své výroby, velké závody, velké podniky, organizace, banky, školy, úřady, kina, divadla, prostě a zkrátka všichni zaměstnavatelé a provozovatelé objektů a budov, do kterých vstupují zaměstnanci či zákazníci, budou muset pro vstup do budovy, prodejny, provozovny, objektu požadovat po zaměstnanci či po zákazníkovi platný doklad o negativním testu na Covid-19 a pokud osoba nebude mít test, anebo bude propadlý a příliš starý, osoba nebude vpuštěna na své pracoviště, pokud jde o zaměstnance, a nebude ji dovoleno nakoupit si v obchodě, v supermarketu, pokud jde o zákazníka.

Když jsme text vládního usnesení posunuli našemu právníkovi, tak nám k tomu napsal, že tohle už není legrace, protože tím se podle jeho názoru vytváří ve společnosti Apartheid. Pokud jste toto slovo nikdy neslyšeli, tak apartheid je společenský systém dvoj-třídní společnosti, který fungoval v Jihoafrické republice do roku 1994. Systém apartheidu dělil občany země na ty, kteří měli plná práva, a na ty, kteří měli práva omezená. V praxi to fungovalo na bázi rasového apartheidu, černoši jako občané II. třídy nesměli chodit nakupovat do obchodů bez potvrzení o výjimce, jednalo se o certifikát, který černochům umožňoval bez omezení nakupovat, vstupovat do budov, do objektů, do úřadů, do nákupních center.
V minulosti si společenský systém apartheidu v Jihoafrické republice vyžádal stovky tisíc mrtvých, zmizelých a dokonce občanskou válku. Kdo neměl papír, nemohl si v JAR nakoupit v běžném obchodě
Kdo neměl certifikát o tzv. bezpečnosti, zůstal bezprizorní, nikdo ho nesměl zaměstnat, nikdo ho nesměl pustit do obchodu si nakoupit, nikdo ho nesvezl městskou dopravou. Černoši byli v JAR úplně odříznuti od společenského systému a provozovali své vlastní a nelegální prodejny, podniky, nelegální trhy, stánkový prodej, který se neustále přesunoval, protože policie prováděla razie proti těmto tržištím. Vláda totiž vyžadovala, že všechny podniky a prodejny musí po svých zákaznících vyžadovat certifikát bezpečnosti. Vláda JAR totiž považovala Africký národní kongres (ANC) Nelsona Mandely za teroristickou organizaci a kvůli několika útokům došlo k zavedení zákona o bezpečnostních certifikátech pro černochy. Bez nich nebyli vpuštěni do bělošských obchodů.

Když se díváme v redakci na dnešní usnesení slovenské vlády v bodě C, tak vidíme v podstatě to samé, co bychom mohli nazvat jako pokusem o zavedení sociálního apartheidu na Slovensku současnou vládou Igora Matoviče, který je autorem tohoto vládního usnesení. A opravdu nejde o přehánění, je to holé konstatování faktu, protože odstavec C sice není nařízením, ale pouze doporučením hlavnímu hygienikovi, jenže pokud hlavní hygienik doporučení uposlechne a nařídí zaměstnavatelům a provozovatelům objektů a budov povinnost kontrolovat vstup zaměstnanců a zákazníků, jestli mají platné negativní testy na Covid-19, tak se tím okamžikem naplní skutková podstata rozdělení slovenské společnosti podle apartheidového vzorce a slovenské obyvatelstvo se rozdělí na 2 společenské kasty.
Kdo nebude mít znamení šelmy v ruce v podobě kusu papíru o testu na Covid-19, nic na Slovensku nenakoupí, ani neprodá!
První skupina se nechá pravidelně a každý měsíc testovat, pořád dokola, každý měsíc, až do chvíle, než bude vakcína. Poté budou zaměstnavatelé a provozovatelé kontrolovat i potvrzení o očkování. Lidé s očkováním se nebudou muset testovat každý měsíc, očkování jim vydrží 1 rok, pouze předloží při vstupu do prodejny nebo do práce potvrzení o očkování. Kdo nebude očkovaný, bude muset předkládat potvrzení o čerstvém testu, zřejmě ne starším než 1 měsíc. Druhá skupina nebude testovaná, nebude očkovaná, anebo půjde o pozitivně testované osoby. Tato skupina lidí se stane skupinou osob 2. kategorie, skupinou osob žijících v systému vyčlenění ze společnosti, což není nic jiného než definice Apartheidu.

Pokud Slováci nebudou chtít chodit na testy, pokud si nebudou chtít nechat strkat špejle do nosu každý měsíc, pokud nebudou chtít se nechat očkovat, potom se jejich život začne podobat černochům v dobách Apartheidu v JAR před rokem 1994. Bez potvrzení o čerstvém testu na Covid-19 prostě nenakoupíš v supermarketu, nepustí tě tam. Bez potvrzení tě nepustí do hospody. Nepustí tě na úřad, ani do kina, ani k holiči, pokud jsi student, nepustí tě do školy, nepustí tě na univerzitu.
Pokud nemáš potvrzení o testu, nepustí tě do MHD, nepustí tě do autobusové či vlakové čekárny. Pokud nemáš potvrzení, nepustí tě do autoservisu na výměnu oleje, na přezutí pneumatik, nepustí tě na STK. Pokud hlavní hygienik SR splní to, co mu doporučuje v dnešním vládním usnesení Matovičova vláda, na Slovensku tím okamžikem dojde k ustanovení Apartheidu, k rozdělení společnosti na dvě skupiny obyvatelstva s diametrálně odlišnými občanskými a lidskými právy. Už na jaře jsem varoval a předpovídal ve svých článcích, že přesně toto se stane, bez testu a vakcíny vás nepustí do obchodu, do školy, do práce. A vidíte, je to tady! Jenom jsem nečekal, že první zemí, která to zavede, bude Slovensko.
-VK-
Šéfredaktor AE News aeronet.cz/…uje-hrozive-proroctvi-z-bible/
miloš pavel
já myslím že je nečipuje ale kolikráte jsem vám doporučil projekt otevřená mysl a projev vysokého úředníka tanzánie, grep má covid, pták má covid, papay má covid, je to tím to on už neříká že testovací tyčinky jsou infikovány nebo úplně nepřesné podívejte se na ten projeklt nemusíte se všim souhlasit ale je to tam, taky je tam o vakcínách žádné čipy, ale těžké kovy, náplast a pod ní nějaký …More
já myslím že je nečipuje ale kolikráte jsem vám doporučil projekt otevřená mysl a projev vysokého úředníka tanzánie, grep má covid, pták má covid, papay má covid, je to tím to on už neříká že testovací tyčinky jsou infikovány nebo úplně nepřesné podívejte se na ten projeklt nemusíte se všim souhlasit ale je to tam, taky je tam o vakcínách žádné čipy, ale těžké kovy, náplast a pod ní nějaký roztoka pak vpich
mohou na vás díky 5 g pusobit na mysl neurologii a měnit vaše geny ale čip to není prý to samé používají na vytvoření zmutované kukuřice je to snaha změnit vaše DNA ale čip to jak šíří ta popleta bostlová není
Libor Halik
Já myslím, že k aktivaci dojde 3.11.2020 a hlavně po 3.11.2020. Modlím se, postím se a sloužím mše sv., aby od 3.11.2020 byl Antikrist na území Prahy a České republiky PORAŽEN. Modlím se, aby byl poražen i na Slovensku a v Polsku. Ale tam je to složitější kvůli NEplatným zasvěcením a slepotě díky tomu. Tj. k článku Petry Bostlové, že Zítra, 28. října 2020, má dojít k aktivaci Mariánského sloupu …More
Já myslím, že k aktivaci dojde 3.11.2020 a hlavně po 3.11.2020. Modlím se, postím se a sloužím mše sv., aby od 3.11.2020 byl Antikrist na území Prahy a České republiky PORAŽEN. Modlím se, aby byl poražen i na Slovensku a v Polsku. Ale tam je to složitější kvůli NEplatným zasvěcením a slepotě díky tomu. Tj. k článku Petry Bostlové, že Zítra, 28. října 2020, má dojít k aktivaci Mariánského sloupu na Staroměstském náměstí! Modleme se Pro @U.S.C.A.E.
U.S.C.A.E.
podľa toho čo vizionári z fatimy cítili pri mojom patrónovi a to tam nešiel vykonávať trest tak sa zjavne značne líši ľudská prirodzenosť od Anjelskej a naopak, tak Kráľovnej Anjelov stačí jeho poslať na vyriešenie cítili únavu už len pri jeho prítomnosti a to opakujem neprišiel kvôli trestu

neviem či to nebol práve on ten Anjel smrti čo potrestal egypt desiatou ranou

3. Rozdiel medzi zjaveniam…More
podľa toho čo vizionári z fatimy cítili pri mojom patrónovi a to tam nešiel vykonávať trest tak sa zjavne značne líši ľudská prirodzenosť od Anjelskej a naopak, tak Kráľovnej Anjelov stačí jeho poslať na vyriešenie cítili únavu už len pri jeho prítomnosti a to opakujem neprišiel kvôli trestu

neviem či to nebol práve on ten Anjel smrti čo potrestal egypt desiatou ranou

3. Rozdiel medzi zjaveniami Márie a Anjela

Bolo veľmi zaujímavé, že deti opísali fyzické, emocionálne a psychologické zážitky zo zjavení Anjela Portugalska a Matky Božej ako úplne odlišné. Sestra Lucia vo svojich pamätiach píše: „Neviem prečo, ale je pravda, že zjavenia Panny Márie na nás mali iný vplyv. Je pravda, že nás v prípade stretnutia s Pannou Máriou sprevádzala rovnaká intímna radosť, rovnaký pokoj a rovnaké šťastie. Namiesto fyzického vyčerpania sme po stretnutí s Pannou Máriou cítili radosť a vitalitu, pri Anjelovi to bola skôr bázeň a únava…“ Medzi zjavením Božej Matky a Anjela je teda jasný rozdiel – je to spôsobené ich odlišnou povahou. Anjel je čistý duch, ale Mária má dušu aj telo. Po stretnutí s Anjelom Portugalska sa trojica malých pastierikov cítila vyčerpaná. Bol to tvor vyššej duchovnej úrovne. Keďže deti boli rovnakej povahy ako Panna Mária, cítili sa pri stretnutí s ňou šťastné a vyrovnané. Táto skutočnosť potvrdzuje aj dogmu viery o Nanebovzatí Panny Márie do neba s pozemským telom.

christianitas.sk/…na-ktore-by-sa-nemalo-zabudat/
Libor Halik
Hej, hej, jeden anjel a popadajú všetci vražedníci na zem.
U.S.C.A.E.
Svätý Rafael archanjel

Plinio Corrêa de Oliveira
25. októbra 2020
Svätec týždňa

Pokiaľ ide o úctu anjelom, dnes sa len zriedka hovorí o tom, že Nebo je ozajstný kráľovský dvor. Keď som bol chlapec a rovnostársky duch bol v spoločnosti menej prítomný, hovorilo sa viac o Nebeskom dvore. Zbožné knihy, učitelia náboženstva a ľudia vo všeobecnosti hovorili oveľa viac o Nebeskom kráľovskom dvore.

More
Svätý Rafael archanjel

Plinio Corrêa de Oliveira
25. októbra 2020
Svätec týždňa

Pokiaľ ide o úctu anjelom, dnes sa len zriedka hovorí o tom, že Nebo je ozajstný kráľovský dvor. Keď som bol chlapec a rovnostársky duch bol v spoločnosti menej prítomný, hovorilo sa viac o Nebeskom dvore. Zbožné knihy, učitelia náboženstva a ľudia vo všeobecnosti hovorili oveľa viac o Nebeskom kráľovskom dvore.

Myšlienka nebeského kráľovského dvora je založená na predstave, že Boh stojí nad anjelmi a svätými, ako kráľ nad svojím dvoranstvom. Kvôli podobnosti, ktorá existuje medzi Nebom a stvorením, sú pozemské kráľovské dvory v mnohých ohľadoch obrazom Nebeského dvora. Napríklad jestvoval protokol, ktorý mal uľahčiť kráľovi prácu, podľa ktorého významní šľachtici kráľovi pomáhali, keď prijímal poddaných s ich žiadosťami.

Najprv ten prosebník predstúpil pred kráľa. Potom ho vybraný dvoran predstavil a v krátkej reči kráľovi predniesol jeho žiadosť. Potom doručil zvitok s jeho formálnou požiadavkou kráľovi, ten ho odovzdal inému vysokému hodnostárovi, ktorý ho položil na stôl. Takto kráľ vypočul na audiencii mnoho rôznych osôb. Ich žiadosti potom preskúmala osobitná rada, ktorá vyjadrila svoje stanovisko a požiadala kráľa o konečné rozhodnutie.

Vidíte, že žiadosti o kráľa, ako aj jeho rozhodnutia, prechádzali cez mnohích dvoranov. Nahor ku kráľovi sa dalo dostať po tých istých schodoch, ktorými potom kráľ nadol oznámil svoje rozhodnutie. Na dvore existuje hierarchia funkcií, dôstojností a prostredníctva, ktoré umožňujú jednotlivcovi priblížiť sa ku kráľovi a aj kráľovi osloviť jednotlivca. Toto je mechanizmus dvora.

Na Nebeskom dvore sa deje to isté. V absolútnom vyjadrení Boh, náš Pán, nikoho nepotrebuje. Pretože však stvoril množstvo rozmanitých bytostí, je prirodzené, že týmto stvoreniam dal úlohy podľa ich postavenia, dôstojnosti a poslania. Je tiež prirodzené, že tieto bytosti prejavujú osobitnú účinnosť, výnimočnosť a nádheru službou svojmu Stvoriteľovi.

Nebesá preto potrebujú život s hierarchiou, diverzifikáciou funkcií, protokolom a dôstojnosťou dvora. Jedným z dôsledkov toho je, že podľa poriadku, ktorý vytvoril Boh, by anjeli mali byť prostredníkmi a vládcami ľudí.

Sviatok svätého Rafaela nám pripomína, že je vynikajúci orodovník, zvláštny patrón chorých a cestujúcich, ktorý prináša naše modlitby k Bohu. Je jedným z najvyšších anjelských duchov, ktorí pomáhajú Bohu a preto je v stave, aby od Boha žiadal milosti, ktoré potrebujeme.

Táto všeobecná úvaha inšpirovaná poslaním svätého Rafaela nám ukazuje, aké podobné sú pozemské a nebeské skutočnosti. Pokiaľ milujeme tie pozemské reálie, ktoré sa podobajú nebeským, pripravujeme sa na nebo. Láska k hierarchii, šľachte, nerovnosti a povzneseniu nás pripravuje na Nebo.

Táto príprava na Nebo je čoraz potrebnejšia, lebo sa ponárame do sveta hrôzy. Naše okolie je čoraz obludnejšie, chaotickejšie a dezorganizovanejšie. Aby človek neupadol do zúfalstva, musí vidieť niečo, čo je veľkolepé a dobre zorganizované. Pre ľudskú dušu je život v neustálom zmätku škodlivý, zle znášame, keď vidíme, ako sa veci zhoršujú a rozpadajú. Pretože všetko, čo je vyvýšené a dôstojné, mizne zo zeme, naša túžba po nebi by mala rásť, aby sme nestratili duševnú silu žiť v tomto svete.

Len pre predstavu o nádhere svätého Rafaela môžeme uvažovať o tom, že jedna svätica, myslím, že to bola blahoslavená Anna Maria Taigi, ale nie som si tým istý, videla svojho Anjela strážneho. Keď ho uvidela, pokľakla na zem, aby sa mu klaňala, mysliac si, že je Boh. Anjel jej potom vysvetlil, že je iba Anjelom strážnym. Z toho možno usúdiť, že nádhera jednoduchého Anjela strážneho, ktorý patrí k najnižšiemu zboru anjelov, absolútne prevyšuje našu ľudskú prirodzenosť. Ďalej, ak je to tak v prípade obyčajného Anjela strážneho, potom je pre ľudskú myseľ takmer nepredstaviteľné uchopiť celú nádheru svätého Rafaela.

Existuje spôsob, ako si môžeme predstaviť vzťah svätého Rafaela s Pannou Máriou? Vieme, že je to ťažké, ale keď sa vrátime k pozemským reáliám, ktoré sú obrazmi neba, môžeme si predstaviť, ako napríklad francúzsky kráľ Ľudovít IX. Svätý zaobchádzal so svojou matkou Blankou z Kastílie. Bol to vysoký, pekný a veľkolepý muž, ktorý vzbudzoval a vynucoval si rešpekt. Bol priateľský k svojim priateľom a hrozný voči svojim nepriateľom. Bol najveľkolepejším a najnádhernejším kráľom svojej doby. Bol tiež svätcom, z ktorého žiarila aura svätosti. Tento veľký muž bol tiež oddaným synom. Keď si ho predstavíme, ako sa rozpráva so svojou matkou, Blankou Kastílskou, v tej scéne budeme videť veľkú krásu, dôstojnosť a vznešenosť.

Tento obrázok nám poskytuje aspoň analógiu, aby sme ľahšie pochopili vzťah svätého Rafaela s Pannou Máriou. Ľudovít IX. Svätý bol akýsi anjel na zemi; Svätý Rafael je akýsi Svätý Ľudovít v nebi. Táto transpozícia nám dáva predstavu o radosti, ktorú budeme mať v Nebi, kontemplujúc nad svätým Rafaelom.

Požiadajme ho preto, aby nám pomohol dosiahnuť Nebo, aby sme o ňom mohli kontemplovať. Mali by sme ho tiež požiadať, aby nám pomohol mať neustále na zreteli nebeský poriadok, aby nám v týchto čoraz smutnejších dňoch, v ktorých žijeme, poskytoval útechu a nádej na nebo a panovanie Panny Márie.

...

ja myslím svätého Michala archanjela ale toto je výborná obhajoba Katolíckeho poňatia Monarchie
apredsasatoci
Veľmi zaujímavé.
U.S.C.A.E.
duseahvezdy.cz/…rus-nese-znamky-svetove-vlady/ komunizmus a slobodomurárstvo sú úzko prepojené
U.S.C.A.E.
oni žonglovali aj s princípom hierarchickosti a Právomoci, laikov zjavne klerikalizovali to bol prejav protestantizujúceho modernizmu
U.S.C.A.E.
demokracia-oligarchia-TYRANIA na slovensku to už pokročilo do ochlokracie čiže vlády mravnej spodiny otvorená grázlovláda

ako monarchisti môžu povedať čo sme celý čas vraveli? nie žeby nás to tešilo

ináč partitúru už plnia aj francúzko a nemecko
Tomislav
cirkev.cz/…i-aktualnich-vladnich-narizeni

solidarita s vládcem světa a jeho falešnými médii