Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Clicks338
csk.news
12

Biskup: termín "homofóbia" je sebaurážkou homosexuálov

Termín "homofóbia" je "seba-urážka" homosexuálov, uviedol rakúsky biskup Andreas Laun vo výsluchu vo Viedenskom Pochod Pre Rodinu (16. júna).

Laun vysvetlil, že všetkým slovám končiacim "-fobia" vždy predchádza termín, ktorý z nejakých oprávnených dôvodov vyvoláva strach v ľudských bytostiach ako "arachnofóbia" (strach z pavúkov) alebo "klaustrofóbia" (strach z uzavretých priestorov).

Laun je jedným z mála biskupov na celom svete, ktorí sa nebojí hovoriť proti gay ideológii alebo potratom.

#newsEjaytokbjq

zaba likes this.
ľubica
aj tento biskup a tiež títo:Burke a Schneider na Katolíckej proti-konferencií "Svetovému Stretnutiu Rodín" maju chrbtovú kosť a neplazia sa po bruchu ako had, neskláňajú sa pred Bruselským Vatikánom, ktorý čím ďalej tým viac a zjavnejšie, bez ostychu propaguje kulturu smrti, teda propagaciu homosexu ako normalnosti medzi katolíkmi.....aby sme si ´navykali na prítomnosť homopárov´..... no oblbnúť …More
aj tento biskup a tiež títo:Burke a Schneider na Katolíckej proti-konferencií "Svetovému Stretnutiu Rodín" maju chrbtovú kosť a neplazia sa po bruchu ako had, neskláňajú sa pred Bruselským Vatikánom, ktorý čím ďalej tým viac a zjavnejšie, bez ostychu propaguje kulturu smrti, teda propagaciu homosexu ako normalnosti medzi katolíkmi.....aby sme si ´navykali na prítomnosť homopárov´..... no oblbnúť sa im podarí len hlúpych katolíkov, ktorí nepoznajú tradičný katechizmus, prikázania, Sv. Písmo, ktorí majú zmutovanú ekumenickú vieru a ešte sa ňou hrdia....., ktorí chodia na NOm-omše a ani nevedia že je tu čas brániť svoju katolícku vieru proti herézam a bludom tzv. katolickych biskupov z vatikánu.... Vymreli u nás apologéti , nik neupozorňuje na našlapné míny v Dubline!!!
ľubica likes this.