Matovičova vláda pripravuje dlhodobý pandemický plán, očkovanie a opätovné zákazy. Na protestujúcic…

Matovičova vláda pripravuje dlhodobý pandemický plán, očkovanie a opätovné zákazy. Na protestujúcich občanov nasadí armádu i políciu SLOVENSKO: Vláda sa pripravuje na druhú vlnu pandémie, pandemick…More
Matovičova vláda pripravuje dlhodobý pandemický plán, očkovanie a opätovné zákazy. Na protestujúcich občanov nasadí armádu i políciu
SLOVENSKO: Vláda sa pripravuje na druhú vlnu pandémie, pandemický plán je rozdelený do štyroch skupín a bude mať päť fáz a tri milióny vakcín, očkovanie zatiaľ nebude povinné.
Predpokladá nepokoje v uliciach, preto nasadí na občanov armádu i políciu.
Účinná a bezpečná vakcína môže zohrať významnú rolu v boji s ochorením COVID-19. Po piatkovom rokovaní pandemickej komisie na pôde Ministerstva zdravotníctva (MZ) SR to uviedol hlavný hygienik SR Ján Mikas. Šéf rezortu zdravotníctva Marek Krajčí (OĽaNO) zasa uviedol, že komisia zatiaľ neschválila pandemický plán, potrebuje do neho zapracovať viaceré pripomienky. Jeho definitívna verzia by mala byť známa 11. augusta.
„Naozaj vidíme možnosť, ak bude dostupná bezpečná a účinná vakcína, tak táto vakcína môže zohrať významnú úlohu pri potlačení tejto pandémie,“ uviedol hlavný hygienik. Krajčí doplnil, že v …More
Roberto 55
To nie je z Matovicovej hlavy, on iba plni nariadenia svojich sefov, ktorich malokto pozna. Pozname ich vsak po ovoci a to je zhnite a pachne satanom.
Dana22
Vláda nehovorí o tom,akú sumu musí Slovensko odvádzať do rozpočtu EÚ.

pravyprostor.cz/z-blogu-vox-pop…

www.thegatewaypundit.com/…/massive-scandal…

Ano, skutečně tomu tak je!! Tedy EU samozřejmě sama o sobě žádné peníze negeneruje, jde to tudíž celé z kapes daňových poplatníků. Když to vezmeme do důsledků, tak Evropané si tímto způsobem platí vlastní vrahy. Ten, kdo ví, za jakým účelem …More
Vláda nehovorí o tom,akú sumu musí Slovensko odvádzať do rozpočtu EÚ.

pravyprostor.cz/z-blogu-vox-pop…

www.thegatewaypundit.com/…/massive-scandal…

Ano, skutečně tomu tak je!! Tedy EU samozřejmě sama o sobě žádné peníze negeneruje, jde to tudíž celé z kapes daňových poplatníků. Když to vezmeme do důsledků, tak Evropané si tímto způsobem platí vlastní vrahy. Ten, kdo ví, za jakým účelem byla EU založena, má samozřejmě jasno a vůbec se tomu nediví. A drtivé většině Evropanů je to vlastně úplně jedno. Přitom právě v minulých dnech vyzvalo Muslimské bratrstvo ke džihádu Evropy.
Podle informací národní a protiimigrační frakce ID zaplatila EU 36,5 milionu eur řadě skupin napojených na organizaci Muslimského bratrstva, která je v několika zemích klasifikována jako teroristická organizace. Program skupin zahrnuje islamizaci Evropy.
“Je to obrovský skandál,” řekl Joachim Kuhs z frakce ID.
Informace se objevily poté, co místopředseda frakce ID Nicolas Bay prohledával systém finanční transparentnosti EU v letech 2014–2019. Během těchto pěti let bylo evropské síti proti rasismu, zastřešující organizaci neziskovek v členských státech EU, vyplaceno 5 422 678 eur.
Členy sítě je Fórum evropských muslimských mládežnických a studentských organizací FEMYSO, které v roce 2015 označil německý Spolkový sněm za přední organizaci Muslimského bratrstva
FEMYSO zase působí jako lobbistická organizace v Bruselu. V roce 2019 mimo jiné protestovala proti tomu, že Evropská komise neměla dostatečnou “rozmanitost”, a proto byla “krajně pravicová”.
Mezi členské organizace FEMYSO patří odnože Muslimského bratrstva, jako jsou Jeunes Musulmans de France, Young Muslims UK a Islamic Foundation a Milli Görus. Posledně jmenovaná radikální turecká neziskovka je německou policií označena za odnož Muslimského bratrstva. Její ambicí je podkopat demokratickou ústavu a zavést právo šaría.
Další organizací v rámci organizace FEMYSO je muslimská mládež v Německu, která byla poté, co byla označena za hrozbu pro německou demokracii, pod dohledem.
Organizace pravidelně organizuje akce s imámy, kteří mají vazby na Muslimské bratrstvo a slouží jako náborová základna pro Bratrstvo.
Dalších 5 milionů eur šlo do organizace Islamic Relief, která je také organizací muslimského bratrstva v první linii a více než milion pro britskou muslimskou pomoc, která se zasazuje o chalífát pod nadvládou práva šaría v Evropě. Druhá skupina má také vazby na Hamás.
24 milionů EUR bylo rovněž přiděleno na různé projekty zahrnující islamistickou propagandu, včetně boje proti “islamofobii”.
Celkem EU vyplatila těmto organizacím za pětileté období 36 523 142 EUR.
“Nepřijatelné,” říká Nicolas Bay, který také poukazuje na to, že jsou to peníze evropských daňových poplatníků, které jsou využívány k posílení džihádistických skupin a šíření jejich myšlenek.
Tak co, ještě se divíte, že EU podporuje muslimskou invazi a zasazuje se o islamizaci celé Evropy? Stále vám nejde do hlavy, jak je možné, že všechny státy 4. říše soudí muslimy mírněji, než domácí?? Politika 4. říše je tedy prokazatelně genocidní pro původní Evropany, kteří mají být nahrazeni muslimy, zpravidla Araby a černochy.
A víte, co je na tom ze všeho nejšílenější? Právě to, že si drtivá většina Evropanů platí své vlastní vrahy či vrahy svých potomků zcela dobrovolně a mnozí dokonce s nadšením..
Pokud by náhodou někdo z vás uměl francouzsky, tak zde je vyjádření francouzského europoslance z frakce ID, který patří k těm, kdo celé financování muslimských extremistů rozkryli.
Dana22
Hlavný infektológ SR tvrdí,že budeme potrebovať 6 000 000 vakcín.

zemavek.sk/astrazeneca-sa-…

AstraZeneca sa vyzula zo zodpovednosti za vedľajšie účinky vakcíny

Farmaceutická spoločnosť AstraZeneca získala od množstva krajín ochranu pred právnymi dôsledkami vedľajších účinkov vakcíny proti koronavírusu, ktorú vyvíja. Podľa agentúry Reuters sa štáty zaviazali, že firme preplatia odškodnenia, …More
Hlavný infektológ SR tvrdí,že budeme potrebovať 6 000 000 vakcín.

zemavek.sk/astrazeneca-sa-…

AstraZeneca sa vyzula zo zodpovednosti za vedľajšie účinky vakcíny

Farmaceutická spoločnosť AstraZeneca získala od množstva krajín ochranu pred právnymi dôsledkami vedľajších účinkov vakcíny proti koronavírusu, ktorú vyvíja. Podľa agentúry Reuters sa štáty zaviazali, že firme preplatia odškodnenia, ktoré budú od nej žiadať prípadní poškodení.
„Je to jedinečná situácia, keď my ako spoločnosť jednoducho nemôžeme riskovať, ak sa o štyri roky prejavia vedľajšie účinky vakcíny,“ uviedol pre Reuters Ruud Dobber, člen výkonného vedenia spoločnosti Astra. „V zmluvách, ktoré máme uzatvorené, žiadame pre takéto prípady odškodnenie. Pre väčšinu krajín je prijateľné znášať toto riziko, pretože je to v ich národnom záujme,“ dodal. „Poistka proti vedľajším účinkom“ je zdôvodnená tým, že firma má extrémne krátky čas na vývoj vakcíny a jej testovanie.
Včera sme priniesli vyjadrenia slovenského infektológa Pavla Jarčušku o tom, že populáciu treba očkovať čo najskôr a v čo najväčšom meradle, pričom vakcína bude určite bezpečná – zemavek.sk/infektolog-jarc…. Ak je to naozaj tak isté, prečo dáva AstraZeneca už preventívne ruky preč od zodpovednosti za jej možné dlhodobé vedľajšie účinky?

Zdroje:
1. AstraZeneca to be exempt from coronavirus vaccine liability claims in most countries, Reuters, 30. 7. 2020
2. Firma vyvíjajúca vakcínu proti koronavírusu nechce niesť zodpovednosť za vedľajšie účinky, napalete.sk, 8. 8. 2020

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na zemavek@zemavek.sk.
UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.
Dana22
johanika
EU podepsala smlouvu na 400 milionů dávek vakcíny proti Covid-19 s farmaceutickým kolosem AstraZeneca
Reuters přinesla před týdnem dne 30. července 2020 výbušnou a znepokojivou tiskovou zprávu [1], že britsko-švédský farmaceutický kolos AstraZeneca má legální indemnitu a ochranu před případnými žalobami kvůli možným vedlejším účinkům vakcíny na Covid-19, kterou společnost AstraZeneca uvede na …More
EU podepsala smlouvu na 400 milionů dávek vakcíny proti Covid-19 s farmaceutickým kolosem AstraZeneca
Reuters přinesla před týdnem dne 30. července 2020 výbušnou a znepokojivou tiskovou zprávu [1], že britsko-švédský farmaceutický kolos AstraZeneca má legální indemnitu a ochranu před případnými žalobami kvůli možným vedlejším účinkům vakcíny na Covid-19, kterou společnost AstraZeneca uvede na trh na podzim. Evropská unie totiž dne 14. června 2020 skrze konsorcium Inclusive Vaccines Alliance (IVA) podepsala [2] s touto farmaceutickou společností mamutí kontrakt na dodávku 400 milionů vakcín, tedy pro všechny občany členských zemí EU.
Infektológ a poradca Matoviča Pavol Jarčuška uvedl, že lidé, kteří se nenechají očkovat, by si museli při cestě do zahraničí dělat natrvalo testy na Covid-19... A jedním dechem Pavol Jarčuška dodal, že očkování na Covid-19 může být i podmínkou pro přijetí do zaměstnání.
www.infovojna.sk/article/eu-podepsala-sm…
Kallistratos
Pokud by to tak bylo, tak by dotyční byli zralí na svěrací kazajku.😁