pl.news
1202.3K

Od Świętej Komunii do Komunii Korony (zdjęcia)

Parafia Świętej Rodziny w Stow, w stanie Ohio, zakupiła plastikowy ekran z miejscem, przez które rozprowadzana jest Komunia Koronowa (zdjęcie). Więcej …
wacula25wp.pl
panMarek-Piszesz -[ Po prostu szajs ludzki itd ]== .Tak więc Brytyjscy biskupi przekonali rząd do całkowitego zamknięcia kościołów .BARDZO MĄDRA ZDECYDOWANA DECYZJA ABY OPANOWAĆ pandemię zarazy śmiertelnej.Według statystyk i analityki i choć w Polsce łączna liczba zdiagnozowanych zakażeń koronawirusem wciąż jest relatywnie niewielka, to dzienny procentowy wzrost jest u nas dwukrotnie wyższy w …More
panMarek-Piszesz -[ Po prostu szajs ludzki itd ]== .Tak więc Brytyjscy biskupi przekonali rząd do całkowitego zamknięcia kościołów .BARDZO MĄDRA ZDECYDOWANA DECYZJA ABY OPANOWAĆ pandemię zarazy śmiertelnej.Według statystyk i analityki i choć w Polsce łączna liczba zdiagnozowanych zakażeń koronawirusem wciąż jest relatywnie niewielka, to dzienny procentowy wzrost jest u nas dwukrotnie wyższy w porównaniu do analogicznych danych dla całej Europy.No jak to tak??? Przecież jakiś ksiądz mówił że maja oni ( księża ) konsekrowane dłonie i nie mogą się zarazić ani innych wirusem. Czyżby ktoś mijał się z prawdą?A tu w dwóch parafiach na terenie Poznania, w których - z powodu kontaktu z osobą zakażoną - na kwarantannę trafili miejscowi księża. Koronawirusa zdiagnozowano ponadto u czterech kleryków z seminarium duchownego .NO RUSZAJCIE HERETYCY I NACJONALIŚCI
panMarek
SPRAWOZDANIE Z AUTOPSJI
A w parafii u św. Andrzeja Apostoła na Chłodnej, u ks. proboszcza prałata dr Leszka Slipka w Warszawie zanotowałem samym sobą następującą statystykę:
15.03.20 – 11 wiernych + ja
22.03.20 – 11 wiernych + ja
29.03.20 – ja na zewnątrz pod zamkniętymi drzwiami głównymi przy lewym zawiasie
05.04.20 – ja na zewnątrz pod zamkniętymi drzwiami głównymi przy lewym zawiasie
12.04.20…
More
SPRAWOZDANIE Z AUTOPSJI
A w parafii u św. Andrzeja Apostoła na Chłodnej, u ks. proboszcza prałata dr Leszka Slipka w Warszawie zanotowałem samym sobą następującą statystykę:
15.03.20 – 11 wiernych + ja
22.03.20 – 11 wiernych + ja
29.03.20 – ja na zewnątrz pod zamkniętymi drzwiami głównymi przy lewym zawiasie
05.04.20 – ja na zewnątrz pod zamkniętymi drzwiami głównymi przy lewym zawiasie
12.04.20 (Wielkanoc) – 4 wiernych + ja
13.04.20 (Wielkanoc) – 1 wierny + ja
19.04.20 – ja na zewnątrz pod zamkniętymi drzwiami głównymi przy lewym zawiasie
26.04.20 – ok. 25 wiernych + ja
03.05.20 – ok. 35-40 wiernych + ja (jedna osoba spóźniła się ok. 5 min. – ks. proboszcz przerwał Mszę i kazał zamknąć drzwi na zasuwę)
\
10.05.20 – ok. 40-50 wiernych + ja - ks. proboszcz kazał w końcu otworzyć! drzwi główne (i jedne boczne nawet) na oścież, przez całą Mszę ... ale wiernych już nie ma Mszy a o 18:00 było zawsze 200 – 300 dusz. Do tego właśnie doprowadzili nasi „pasterze”. Ciekawe z czego teraz zapłacą kucharce i organiście, bo to chyba już tylko ten ostatni problem pozostał im do rozwiązania.

17.05.20 – ok. 50-70 wiernych + ja mimo, że drzwi główne (i jedne boczne nawet) otwarte na oścież, przez całą Mszę ... ale wiernych już nie ma Mszy a o 18:00 było zawsze 200 – 300 dusz. Tak sprytek pustynny Szumowski i biskupi polscy zniszczyli do reszty Kościół.

24.05.20 – ok. 60-70 wiernych + ja mimo, że drzwi główne (i jedne boczne nawet) otwarte na oścież, przez całą Mszę ... ale wiernych już nie ma Mszy a o 18:00 było zawsze 200 – 300 dusz. Tak sprytek pustynny Szumowski i biskupi polscy zniszczyli do reszty Kościół.

Dodatkowo ks. Proboszcz Slipek powiedział, że z tym unoszeniem się Pana Jezusa do góry przy Wniebowstąpieniu to mówiąc kolokwialnie – lipa.
Powiedział tak po pierwszym czytaniu (NOWY TESTAMENT, Dzieje Apostolskie) Dz 1, 1-11: „9 Po tych słowach uniósł się w ich obecności w górę i obłok zabrał Go im sprzed oczu. 10 Kiedy uporczywie wpatrywali się w Niego, jak wstępował do nieba, przystąpili do nich dwaj mężowie w białych szatach. 11 I rzekli: «Mężowie z Galilei, dlaczego stoicie i wpatrujecie się w niebo? Ten Jezus, wzięty od was do nieba, przyjdzie tak samo, jak widzieliście Go wstępującego do nieba».” ... Czarna rozpacz ...

Tragedia trwa …

Np. 29 marca 2020, w Parafii Pw. Św. Andrzeja Apostoła w Warszawie ul. Chłodna 9 w Warszawie, o 18:00, ks. proboszcz zamknął drzwi w Kościele i NIKOGO nie wpuścił. Msza się odbyła, ale stałem na zewnątrz pod zamkniętymi drzwiami. Przyszły jeszcze dwie osoby, ale po chwili odeszły do domów. Stałem sam.
30 marca 2020 poszedłem pod kościół od strony Tabernakulum i wyraziłem głęboki smutek i żal, za to, że wierni zostawili Pana naszego Jezusa Chrystusa samego. Stałem tam z 10 minut nic nie mówiąc, a odniosłem wrażenie, że jeszcze w życiu tak się nie pomodliłem. Nie mogłem nóg oderwać, żeby wrócić do domu.
Wszystkim też szczerze i z serca radzę, przepraszać Zbawiciela za te zniewagi, jakie Go od miesiąca spotykają. To jest czas wielkiej łaski, czego nikt jeszcze nie zauważył, nawet wśród osób duchownych.

Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo
panMarek
I tak będzie skoro ci kardynałowie i biskupi stanowią poziom tej poniżej "wacula25wp.pl". Po prostu szajs ludzki ...
Bóg, Jego istnienie i obecność w świecie i w życiu ludzi była i jest dla mnie czymś tak oczywistym, jak woda, ogień czy powietrze - ks. prof Waldemar ChrostowskiMore
I tak będzie skoro ci kardynałowie i biskupi stanowią poziom tej poniżej "wacula25wp.pl". Po prostu szajs ludzki ...

Bóg, Jego istnienie i obecność w świecie i w życiu ludzi była i jest dla mnie czymś tak oczywistym, jak woda, ogień czy powietrze - ks. prof Waldemar Chrostowski
wacula25wp.pl
Naucz mnie pokory A nosisz się pychą jak Żydzi przy Chrystusie
wacula25wp.pl
Naucz mnie pokory Ciało Pana Jezusa należy przyjmować godnie, a nie byle jak. Bogu oddać należy część Nie twierdzę, że kazdy kto idzie do ołtarza robi to z szacunkiem, natomiast bronię obyczaju jako takiego, bo piekny jest. Wszystko zależy od wewnetrznej postawy. Zgoda, jeden lezie na ofiarę, drugi idzie. Jeden lezie do Komunii z starości i choroby , inny ją przyjmuje z godnościa. Chory przyjmuje …More
Naucz mnie pokory Ciało Pana Jezusa należy przyjmować godnie, a nie byle jak. Bogu oddać należy część Nie twierdzę, że kazdy kto idzie do ołtarza robi to z szacunkiem, natomiast bronię obyczaju jako takiego, bo piekny jest. Wszystko zależy od wewnetrznej postawy. Zgoda, jeden lezie na ofiarę, drugi idzie. Jeden lezie do Komunii z starości i choroby , inny ją przyjmuje z godnościa. Chory przyjmuje na leżąco, a moze to robić z większą czcią niz osoba bijąca pokłony ( w kosciołach wschodnich).

Nigdy dość przypominania, że ten opłatek to Jezus nasz Pan. Karmimy się nim. I czcimy. Czy robimy to na klęcząco, stojąco, do ręki czy do ust? Czy Jezus zwrócił uwagę na formę?I STYL! Z pewnoscią zwróci uwagę ALE na nasze serce i DUSZĘ NASZĄ .A nigdy nie jest wstyd ani hańbą brać Boga do ręki i do duszy serca swego czystego . Otoczony wstydem i hańbą jest grzesznik ten nie jest godzien .I zawsze ukazuję pięknych ludzi mądrych w wierze i nauce i TY czyń podobnie NIE ODWROTNIE?
Naucz mnie pokory
PRECZ SZATANIE!!!
wacula25wp.pl
Naucz mnie pokory Piszesz -[LEKARZ PILNIE POTRZEBNY-] -[ Hmm hmm-- PAN JEZUS pragnie zawładnąć naszym życiem i przeprowadzić nas przez te doliny cienia i śmierci. Kiedy przyjmujemy wiarą PANA JEZUSA do swego życia wówczas DUCH CHRYSTUSOWY bada ukryte wnętrze człowieka i oświeca jego najskrytsze myśli wydobywając wszystko, co nie pochodzi od BOGA. Ci natomiast, którzy ukrywają swój grzech, nie …More
Naucz mnie pokory Piszesz -[LEKARZ PILNIE POTRZEBNY-] -[ Hmm hmm-- PAN JEZUS pragnie zawładnąć naszym życiem i przeprowadzić nas przez te doliny cienia i śmierci. Kiedy przyjmujemy wiarą PANA JEZUSA do swego życia wówczas DUCH CHRYSTUSOWY bada ukryte wnętrze człowieka i oświeca jego najskrytsze myśli wydobywając wszystko, co nie pochodzi od BOGA. Ci natomiast, którzy ukrywają swój grzech, nie chcą być doświadczani, sprawdzani ani osądzani. Ci, którzy tak uważają są zdania, że można pominąć drogę opamiętania i oddania się w ręce ZBAWICIELA. Myślą, że jakoś da się ominąć tę drogę. Nie chcą, bowiem znosić bólu krzyża oczyszczenia z grzechów .BÓG bada każde serce i uwrażliwia na grzech hedonizmu.KAŻDA DROGA KTÓRA PROWADZI DO NIEBA -{ JEST DOBRA }-PAMIĘTAJ I NIE WYBRZYDZAJ ........?
Naucz mnie pokory
CYTUJESZ TEKST JAKIEGOŚ PASTORA JAKO KAZANIE DLA MNIE??? A MOŻE TO TWÓJ TEKST PASTORZE wacula25wp.pl???
docelu.biblia.info.pl/audio/aud-300.htm
Przeszkody na drodze do doskonałości
Audycja nr: 300
Przygotował: Pastor Henryk Zagrodnik
Tekst biblijny: Ewangelia św. Mateusza 5:48
Data opublikowania: 27. 08. 2005
Czas odtwarzania: 19:40 min
Rozmiar pliku: 2654 kB
Posłuchaj/Pobierz
Z Ewangelii Mateusza …More
CYTUJESZ TEKST JAKIEGOŚ PASTORA JAKO KAZANIE DLA MNIE??? A MOŻE TO TWÓJ TEKST PASTORZE wacula25wp.pl???

docelu.biblia.info.pl/audio/aud-300.htm

Przeszkody na drodze do doskonałości

Audycja nr: 300
Przygotował: Pastor Henryk Zagrodnik
Tekst biblijny: Ewangelia św. Mateusza 5:48
Data opublikowania: 27. 08. 2005
Czas odtwarzania: 19:40 min
Rozmiar pliku: 2654 kB
Posłuchaj/Pobierz

Z Ewangelii Mateusza w rozdziale 5-tym w wierszu 48 czytamy: „Bądźcie wy tedy doskonali, jak OJCIEC wasz Niebieski doskonały jest.”
Wielu ludzi odpowiada, że to jest niemożliwe. Gdyby rzeczywiście tak było, to BÓG nigdy nie dałby takiego przykazania. Doskonałość w oczach BOŻYCH oznacza całkowite posłuszeństwo aż do zakończenia ziemskiej pielgrzymki. Człowiek doskonały poddaje się ciągłemu sprawdzaniu. Np. Dawid w Psalmie 139 mówi: „Zbadaj mnie o BOŻE i poznaj moje serce, doświadcz mnie i poznaj myśli moje i zobacz, czy nie kroczę drogą zagłady.”
Za doskonałością trzeba tęsknić i pragnąć jej całym sercem. BÓG bada każde serce i uwrażliwia na grzech. Stanowi to dla nas święte ostrzeżenie, gdzie często nie zdajemy sobie sprawy, jak głęboki wpływ wywiera na nas wszelkie bratanie się ze złem. Każdy, który pozostaje na ścieżce grzechu w pada w szpony szatańskie, które go prowadzą na wieczne zatracenie. Obecnie żyjemy w trudnych czasach gdzie grzech zostaje zamaskowany i upiększany w różnych formach. W dobie obecnej grzech jest ukryty w sztuce, kulturze, edukacji i w różnych innych dziedzinach naszego życia. Tych ukrytych grzechów nie dostrzegamy tak długo, dopóki nie przyjdziemy w opamiętaniu do PANA JEZUSA i oddamy się pod Jego kierownictwo.
PAN JEZUS pragnie zawładnąć naszym życiem i przeprowadzić nas przez te doliny cienia śmierci. Kiedy przyjmujemy wiarą PANA JEZUSA do swego życia wówczas DUCH CHRYSTUSOWY bada ukryte wnętrze człowieka i oświeca jego najskrytsze myśli wydobywając wszystko, co nie pochodzi od BOGA. Ci natomiast, którzy ukrywają swój grzech, nie chcą być doświadczani, sprawdzani ani osądzani. Ci, którzy tak uważają są zdania, że można pominąć drogę opamiętania i oddania się w ręce ZBAWICIELA. Myślą, że jakoś da się ominąć tę drogę. Nie chcą, bowiem znosić bólu krzyża oczyszczenia...
wacula25wp.pl
Naucz mnie pokory A każda droga a są takie drogi ,do ominięcia przeszkody do Jezusa Chrystusa jest miłą BOGU.Wielu ludzi odpowiada, że to jest niemożliwe. Gdyby rzeczywiście tak było, to BÓG nigdy nie dałby takiego przykazania. Doskonałość w oczach BOŻYCH oznacza całkowite posłuszeństwo aż do zakończenia ziemskiej pielgrzymki. Człowiek doskonały poddaje się ciągłemu sprawdzaniu. Np. Dawid w …More
Naucz mnie pokory A każda droga a są takie drogi ,do ominięcia przeszkody do Jezusa Chrystusa jest miłą BOGU.Wielu ludzi odpowiada, że to jest niemożliwe. Gdyby rzeczywiście tak było, to BÓG nigdy nie dałby takiego przykazania. Doskonałość w oczach BOŻYCH oznacza całkowite posłuszeństwo aż do zakończenia ziemskiej pielgrzymki. Człowiek doskonały poddaje się ciągłemu sprawdzaniu. Np. Dawid w Psalmie mówi tak Zbadaj mnie o BOŻE i poznaj moje serce, doświadcz mnie i poznaj myśli moje i zobacz, czy nie kroczę czasem drogą zguby i zagłady.Powiem więcej .Wielu chorych w domu marzyłoby chociaż właśnie TEJ sytuacji ABY PRZYJĄĆ J.CH w swe dłonie jak w tym kk przecież.Lepiej będzie jak uwierzysz mi pisząc to-[ wacula25wp.pl nie wierzę że to napisałeś!!! itd].
Naucz mnie pokory
LEKARZ PILNIE POTRZEBNY
olek19801
Głupcy na drodze zatracenia.
wacula25wp.pl
Quas Primas Hmm hmm a Ty dalej to samo Dlaczego ?ale bez konkretu odpow. A Gdzie jest ta odp.konfesjonał spowiedzi św .
wacula25wp.pl
BARDZO MĄDRA ZDECYDOWANA DECYZJA ABY OPANOWAĆ pandemię zarazy śmiertelnej .Och mój Boże dzięki Bogu że ocalał każdy wierny .NIE KAŻDY MA TAKIE SZCZĘŚCIE .JA ZNAM PODOBNĄ MI BLISKĄ OSOBĘ niestety jej dni już się kończą i ona o tym wie?-PRZERAŻENIE tylko.Gdy by ci nacjonaliści i heretycy z glorii ujrzeli i usłyszeli ,to może by nie pisali swoich bzdur w swej pysze .Piszesz-Quas Primas -[ Wacuś …More
BARDZO MĄDRA ZDECYDOWANA DECYZJA ABY OPANOWAĆ pandemię zarazy śmiertelnej .Och mój Boże dzięki Bogu że ocalał każdy wierny .NIE KAŻDY MA TAKIE SZCZĘŚCIE .JA ZNAM PODOBNĄ MI BLISKĄ OSOBĘ niestety jej dni już się kończą i ona o tym wie?-PRZERAŻENIE tylko.Gdy by ci nacjonaliści i heretycy z glorii ujrzeli i usłyszeli ,to może by nie pisali swoich bzdur w swej pysze .Piszesz-Quas Primas -[ Wacuś ZAPRZESTAŃ pisać tych bzdur itd ]==,Taaaaaaaaak to Dlaczego nie masz pretensji do zabudowanego konfesjonału całkowicie przy spowiedzi świętych gdy się spowiadasz do Chrystusa bo to ON wybacza i otwiera duszę naszą .Dlaczego to Ci pasuje i wytłumacz nam nooo-to?
Quas Primas
No i po co się głupcze dalej pogrążasz?
Naucz mnie pokory
wacula25wp.pl nie wierzę że to napisałeś!!! Nadal uważasz się za katolika???
wacula25wp.pl
Mark0S A czy zastanawiałeś się nad tym że już jesteś na powrozie diabła . I zrozumiesz TO, że sam ukręciłeś sobie powróz na szyję. Co mówię Ci zastanów się puki Twój czas????????
woj_tek shares this
5
Patrzą i nie widzą ...
Słuchają i nie słyszą ...
Bo zatrwardziałe są ich serca ...

🥺 🥴
Od Świętej Komunii do Komunii Korony (zdjęcia)More
Patrzą i nie widzą ...
Słuchają i nie słyszą ...
Bo zatrwardziałe są ich serca ...


🥺 🥴
Od Świętej Komunii do Komunii Korony (zdjęcia)
Weronika-S.
Profanacja wszechczasów. Czy nie można się spodziewać, że im jednym i drugim, świeckim i duchownym Chrystus powie ,,nie znam was, odejdźcie precz, ci co czynicie nieprawość,,
wacula25wp.pl
BARDZO MĄDRY -POMYSŁ-Ponieważ Resort zdrowia poinformował o kolejnych zakażeniach koronawirusem w Polsce oraz o śmierci kolejnych pacjentów z covid-19. W sumie w Polsce potwierdzono do tej pory 20 838 przypadków zakażenia koronawirusem.
TomUrb
Pomysłowy Dobromir, co nie? Droga Waculo :-D
Quas Primas
Wacuś ZAPRZESTAŃ pisać tych bzdur, bo cały czas pracujesz na piekło.
Czy ty wierzysz w piekło, czy nie masz wszystkich klepek, bo trzeba być albo głupim, albo z premedytacją pracować na wieczne potępienie.