CHINY BUDUJĄ KLATKI WOKÓŁ DOMÓW !

Chiński rząd uniemożliwił mieszkańcom Szanghaju opuszczenie domów, budując wokół domów zielone klatki, nawet jeśli nie mają COVID.

W najściślejszej na świecie blokadzie chińscy cywile zostali zamknięci we własnych domach, ponieważ władze wzniosły bariery wokół swoich domów.

Mieszkańcy Szanghaju obudzili się, by znaleźć zielone mury wzniesione w nocy przez władze w celu ograniczenia ruchu ludzi, ponieważ miasto cierpi na najgorszą epidemię koronawirusa od początku pandemii.

Ci, których domy są otoczone murami zamykającymi je w zamkniętym obszarze, nie mogą opuścić swoich domów, bez względu na to, czy są zakażeni wirusem, czy nie.

Ze względu na gwałtowny wzrost liczby przypadków Covid, 25 milionów mieszkańców Szanghaju zostało zamkniętych na kilka tygodni, a do niedzieli (24 kwietnia) zgłoszono 21 000 nowych przypadków. Tego dnia z powodu wirusa zmarło 39 osób w mieście.

25 milionów mieszkańców Szanghaju zostało zamkniętych od tygodni z powodu gwałtownego wzrostu liczby przypadków Covid

Media społecznościowe zostały zalane obrazami funkcjonariuszy w białych kombinezonach ochronnych przeczesujących miasto i odgradzających niektóre obszary zielonym płotem.

Populacja Szanghaju została już rozciągnięta do granic możliwości przez niezwykle surowe zamknięcie, ponieważ niemowlęta i małe dzieci zostały oddzielone od rodziców z powodu obowiązujących ograniczeń.

Ludzie są również zaskoczeni ostatnim środkiem, który polega na wzniesieniu dwumetrowych zielonych ogrodzeń wokół budynków, w których co najmniej jedna osoba uzyskała pozytywny wynik testu na obecność Covida, aby utworzyć „zapieczętowane” obszary.


Ludzie są zszokowani niedawną inicjatywą, w ramach której wzniesiono dwumetrowe zielone ogrodzenia, aby stworzyć „uszczelnione” obszary wokół budynków

Miejscowi mieszkańcy byli zaskoczeni, ponieważ nie byli świadomi nowej zasady, dopóki nie obudzili się, aby znaleźć bariery.


Cudzoziemiec powiedział BBC, że zielone ogrodzenie otaczające jego apartamentowiec pojawiło się zaledwie kilka dni temu.

Twierdzi, że główna brama kompleksu została „przykuta łańcuchem” trzy tygodnie temu po tym, jak jeden z jego sąsiadów zaraził się wirusem.

Inicjatywa zaskoczyła okolicznych mieszkańców, którzy nie znali nowej zasady, dopóki się nie obudzili i nie znaleźli ogrodzeń

„Na naszej posesji jest długi korytarz, a trzy dni temu postawiono w tym długim korytarzu kolejne zielone ogrodzenie. Nikt nam nie powiedział, dlaczego został zbudowany” – powiedział mężczyzna w rozmowie z BBC, prosząc o nieujawnianie tożsamości.

„Nikt nie może wyjść. czuję się bezradny Nie wiesz, kiedy zakończy się blokada."

„A co, jeśli wybuchnie pożar, gdy twój teren zostanie ogrodzony? Nie sądzę, żeby ktokolwiek przy zdrowych zmysłach mógł zamykać domy ludzi”.

Chiny prowadzą politykę zerowego wirusa Covid w nadziei na wyeliminowanie wirusa w kraju.

Chris Pc, reżyser filmów dokumentalnych w Chinach, zabrał się do Twittera, aby wyjaśnić, co powiedzieli lokalni mieszkańcy.

„Wszyscy słyszeliśmy historie lokalnych mieszkańców, a nawet całych budynków odmawiających wyjścia na zewnątrz w celu przeprowadzenia masowych testów” – napisał. „Niektórzy są zmęczeni, inni obawiają się, że bycie razem niesie ze sobą ryzyko infekcji”.

„Niektórzy uważają, że takie zapieczętowane wejścia służą do oddzielenia tych ludzi. Jest nadzieja, że pozostali mieszkańcy gminy nie zostaną ukarani za brak współpracy nielicznych. To może być myślenie życzeniowe.

Na początku pandemii liczba infekcji Covid w całym kraju była dość niska, ale liczba przypadków wzrosła, ponieważ warianty stały się bardziej przenośne

„W słoneczne, weekendowe popołudnia jest zwykle bardzo tłoczno. To, że te ogrodzenia są wznoszone bez żadnych oficjalnych wyjaśnień, dezorientuje wielu ludzi”.

Surowe prawa i przepisy w Szanghaju są częścią chińskiej polityki „zero-Covid”, której celem jest całkowite wyeliminowanie wirusa.

ŹRÓDŁO: CHINY BUDUJĄ KLATKI WOKÓŁ DOMÓW, ABY UNIEMOŻLIWIĆ MIESZKAŃCOM SZANGHAJU WYJAZD, NAWET JEŚLI NIE MAJĄ COVID
Jarujestem
Chyba Chińczycy wzięli sobie do serca słynny mem na temat masek w którym osoba używająca szmaty twierdzi, że dzięki temu zatrzyma covid 19, a osoba ripostująca odpowiada, że buduje płot z drutu, aby zatrzymać komary.
Ten artykuł jest przykładem, że władze państwowe straciły podstawy naukowe swoich działań w sprawie covid.
Pracz z pseudonaukowymi pomysłami walki z covid!!!
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
....w klatkach tak samo jak w obozach koncentracyjnych - nie uciekną i łatwo ich wyrżnąć !
jac05
Biedni Chińczycy. Zostali zamknięci na podstawie kłamstwa. Jeżeli do tej pory diabelskie władze Chin nie pokonały tego wirusa to nigdy go nie pokonają, bo są w zmowie eNWuO.