Bratia a sestry
1102K
Libor Halik
Lebo otecko britského premiéra Johnsona pripravil vopred masmediálnu pandémiu svojou knihou o pandémii. Čo otecko Stanley Johnson napísal (knihu The Marburg Virus), to synáčik s ruským menom "Boris" Johnson realizuje. Sovietský komunista. (viz fotografie najviac dole na: Jak ve Fatimě předpovězeno - smrtící vakcínu i Covid vyrobili Sověti v Rusku dávno a rozšířili do celého světa ) Preto: "V …More
Lebo otecko britského premiéra Johnsona pripravil vopred masmediálnu pandémiu svojou knihou o pandémii. Čo otecko Stanley Johnson napísal (knihu The Marburg Virus), to synáčik s ruským menom "Boris" Johnson realizuje. Sovietský komunista. (viz fotografie najviac dole na: Jak ve Fatimě předpovězeno - smrtící vakcínu i Covid vyrobili Sověti v Rusku dávno a rozšířili do celého světa ) Preto: "V mesiacoch marec až jún (vrátane) by sme bežne očakávali okolo 100 tisíc ambulantných pacientov, 30 tisíc hospitalizovaných a 30 tisíc pacientov na pohotovosti. Avšak tento rok je to až o 95% menej v porovnaní s uvedenými číslami. V podstate, od marca až doteraz sme takmer prázdni.
Na začiatku bolo zamestnancom, ktorí na toto poukazovali, povedané, že slúžime ako záložná nemocnica, ktorá má pohltiť nával covidových pacientov. Ten „nával“ sa však nikdy nekonal."
Samson1
Peter(skala)
Martin - Patrón Svätý Malachiáš shares this
28
Nebezpečné očkovanie a vakcíny !
dyk
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Ďalšie falošné médiá,ktoré vedomé šíria klamstvá.
Peter(skala)
už len ten nazov hovorí sám za seba
Peter(skala)
ževraj ministerstvo chce bojovať proti dezinformaciam tým, že bude otvorene hovoriť o vedlajších učinkov :)

To by museli spomenuť aj tie umrtia a nie ospravedlnovať ochrnuté tváre, že to sa stáva aj pri iných liekoch. Viem si predstaviť že ešte aj tie umrtia by nejako zaobalili, namiesto toho, aby sa starali poriadne o uživanei vitaminov a liekov.