Zachód vs Rosja.Informacyjna wojna.

••• FAKE NEWS •. Fałszywe informacje na temat Rosji na zlecenie StanówZjednoczonych Ameryki • Polska nie stoi na uboczu dezinformacji •••

Zachód vs Rosja. Informacyjna wojna na ogromną skalę.

Fałszywe informacje na temat Rosji na zlecenie USA.

Polska jest w czołówce dezinformacji na temat Rosji. Wystarczy włączyć TV, radio, czytać prasę czy też info w sieci internetowej szczególnie tej związanej z obowiązującą narracją poprawności politycznej dyktowanej ze Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej.


Prawda o zbrodniach ukraińskich nazistów w Mariupolu i w Buczy czy w innych miejscach na Ukrainie nie zmieni wrogości Zachodu do Rosji.

Rosja w obecnym czasie nie jest w stanie wygrać tej wojny informacyjnej w obecnych warunkach.
Dzień po dniu polska i zachodnia publiczność jest „karmiona” nowymi fałszerstwami o pseudo-przestępstwach lub okrucieństwach wojsk rosyjskich. Prezydenci Rosji i Białorusi Władimir Putin i Aleksander Łukaszenko podczas ostatnich rozmów poruszyli temat ukraińskiej prowokacji między innymi w mieście Bucza. Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow zapowiedział, że informacje o organizatorach zostaną w odpowiednim czasie upublicznione.


Rzecznik prasowy rosyjskiego prezydenta oznajmił, że oskarżenia kierowane pod adresem rosyjskiego wojska
w Buczy są „absolutną fikcją i specjalnie zainscenizowaną skandaliczną prowokacją”.

Szef Centrum Studiów Geopolitycznych Instytutu Innowacyjnego Rozwoju Dmitrij Rodionow w rozmowie z agencją informacyjną jest sceptyczny co do tego, ile nowych informacji o Buczy pomoże Rosji w toczącej się wojnie informacyjnej z Zachodem. „Nie sądzę, że usłyszymy tu coś fundamentalnie nowego. A Łukaszenka absolutnie słusznie powiedział, że za tym wszystkim stoi brytyjski wywiad, że Mi6 działa we wszystkich kierunkach”. "Doskonale wiemy, że Mi-6 jest to dosłownie organizacja wywiadowczo - terrorystyczna".
"To oni faktycznie stali za działalnością Białych Hełmów w Syrii, gdzie po zainscenizowanych atakach chemicznych pojawiły się oskarżenia w stosunku do rządu Assada, że rzekomo zatruł własną ludność, i wielokrotnie oskarżali Rosję o używanie broni chemicznej. Cała ta seria fałszywych oskarżeń zaczęła się od prowokacji w sprawie Skripala. Wielka Brytania po prostu oskarżyła Rosję o otrucie Skripala i jego córki przez służby specjalne. Nikt jednak nie mógł spotkać samego Skripala i nie jest w ogóle jasne, czy żyje, czy nie żyje. Nigdy nie przedstawiono żadnych dowodów na to, czy był na prawdę otruty, czy nie. Zachodnie media, mogą rozpowszechniać na temat Rosji absolutnie wszelkie oszczerstwa i bzdury. Robią to przez 24h/365 dni w roku wpajają ludziom w Polsce i na Zachodzie brednie i kłamstwa, że Rosja jest taka i owaka, że pomaga Assadowi otruć opozycję, że truje Skripala, Nawalnego, że organizuje ludobójstwo w Buczy i wystrzeliwuje rakiety na stacje w Kramatorsku by zabić ludność prorosyjską".


Jednak dla ludzi, którzy myślą i trochę wiedzą i śledzą to co się dzieje się na świecie jest całkiem oczywiste, że jest to bardzo niezdarna i kłamliwa konfiguracja skierowana przeciwko niewygodnej dla Zachodu suwerennej Rosji. Najpierw wszystkie zachodnie media krzyczały, że to rosyjska rakieta, potem ujawniono ukraińską rejestracja i okazało się, że to ukraińska Toczka-U, po czym nie sprostowano klamstwa i nadal mówią, że to rosyjska Toczka-U, chociaż Rosja od dawna nie ma Toczki-U, więc nie może używać.


Dmitrij Rodionow: „Dla polskiego i zachodniego społeczeństwa, które nie ma dostępu do niezależnych mediów a te mainstreamowe za wszelką cenę starają się by odbiorca informacji na tenat Rosji był przekonany, że Rosja pod każdym względem wszystkiemu jest winna na całym świecie, że jest a priori winna całej negatywności, która dzieje się na świecie. Wszystkie te kłamstwa i oszczerstwa produkowane na Zachodzie przy braku możliwości weryfikacji będą na zachodniego odbiorcę działać, w tym te o Buczy. Nawet pomimo kilku faktów pojawienua się kadr wideo, na których można było zauważyć sporo niespójności, gdzie zaraz po opuszczeniu przez Rosjan Buczy nie było żadnych na ulicach zwłok. Ciekawe, że powiedział o tym zapewne nie chcąco sam burmistrz Buczy.
A kilka dni później nagle znaleziono zwłoki i na kilku były białe wstążki oznaczające sympatyków Rosji.

Ludzie w Polsce i na Zachodzie którzy uważają, że nawet ceny gazu, benzyny, prądu, są z winy Rosji, udowadniają, że nie mają dostępu do niezależnych źródeł i że nic nie rozumieją z tego, co tak naprawdę dzieje się na świecie i nie zdają sobie sprawy, że są przez władze i media oszukiwani i że ich rządy, politycy są winni wzrostu cen, recesji, braków nakładając absurdalne sankcje na Rosję, te kraje które to czynią, szkodzą własnym interesom, szkodzą sami sobie ponieważ niszczą własne gospodarki, stosunki handlowe. Czynione zło do nich samych wraca.

Niestety w kwestii obalenia wszelkich kłamst i oszczerstw produkowanych na Zachodzie przeciwko Rosji.
Rosja sobie niestety nie radzi, bo w jej polu informacyjnym wygrana jest a priori niemożliwa, ponieważ nie ma do dyspozycji takich narzędzi jakimi dysponuje kolektywny Zachód. A do tego istnieje w Rosji wroga kolumna powielająca dezinformację produkowaną na zlecenie Stanów Zjednoczonych.

Owszem istnieje internet, więc ludzie powinni szukać i głębiej grzebać w Internecie, by sprawdzić i porównać - ale niestety ludzie dużo bardziej ufają mainstreamowej telewizji i popularnym gazetom całkowicie zależnych od właścicieli, którzy decydują i dyktują i cenzurują co może być publikowane. To wsztstko dzieje się mimo 21 wieku i w dobie Internetu.


Opinia eksperta Dmitrija Rodionowa:
Rodionow podkreśla, że Rosja nie pokona kolektywnego Zachodu na polu informacyjnym. Nawet nie ma sensu próbować.
Rosja traci własne pole informacyjne, ponieważ wystarczy popatrzyć ile jest w Rosji osób, które otwarcie rozpowszechniają informacje dyskredytujące rosyjską armię, grając razem ze stroną ukraińską, a tych osób jest dość dużo, w internecie jest pełno portali i blogów z informacjami przeciwko Rosji oczerniające Rosję, Putina i Siły Zbrojne Rosji".

Główny problem nie polega na tym, że Rosja nie może wpływać na ludzkie umysły na Zachodzie,
ale polega na tym, że Rosja ma u siebie wrogów i niszczycieli z wrogą agendą informacyjną.


Dobrym przykładem porażki jest babcia z czerwoną flagą. Starsza kobieta wyszła na spotkanie rosyjskich żołnierzy ze Sztandarem Zwycięstwa ZSRR, ale okazało się, że przyszli do niej naziści, banderowcy z sił zbrojnych Ukrainy, którzy dając żywność podeptali ZSRR flagę a staruszka widząc to oddała im żywność i zabrała flagę ZSRR symbol zwycięstwa nad nazizmem, czerwoną flagę pod którą walczył jej ojciec. W ciągu kilku dni w Rosji uczyniono z niej symbol patriotyzmu tego konfliktu, ale później jej los okazał się znacznie bardziej skomplikowany" – napisał jeden z ekspertów Dmitrij Rodionow... . Teraz dowiadujemy się, że naziści, … zabrali babcię staruszkę i teraz zmuszają ją i próbują nagrać z nią wideo, w którym ona i jej mąż wyrzekają się własnych przekonań. To bardzo poważny cios w rosyjską informacje, ponieważ wszyscy ludzie, którzy sympatyzują z operacją specjalną, absolutnie, mają pytania do rosyjskiego kierownictwa: dlaczego ta babcia nie została ewakuowana chociaż mieszkała 12 km od granicy ? Przecież teraz ze strony nazistowskiej Ukrainy jej życie jest zagrożone".

Według wielu ludzi przychylnych trwającej obecnie operacji specjalnej na Ukrainie wojna informacyjna jest na łasce takich wrogów Rosji jak Surkowa (Kristina Potupchik), która zdaniem Dmitrija Radionowa jest jawnym wrogiem Rosji i osobą, która kiedyś po prostu kpiła z morderstwa na obrońcy Donbasu - Motoroli !.


Mówi Dmitrij Rodionow:"
Dopóki nie zrozumiemy, że front informacyjny jest nie mniej ważny niż ten prawdziwy, to niestety przegramy informacyjną wojnę nie tylko na Zachodzie, ale także w kraju.
Jeśli kierują nami tacy informacyjni politycy jak Potupchik, nie zdziwię się, że już niedługo wielu Rosjan zacznie wierzyć w takie fałszerstwa i oszczerstwa , jak to, co wydarzyło się w Buczy, i to mimo braku dowodów i wbrew logice, że zrobiła to Rosja. Problem jest bardzo poważny i pilnie musimy wyciągnąć poważne wnioski i podjąć odpowiednie decyzje"
oznajmił Rodionow.

Warto by było, by i w Polsce rozpoczęła się walka z desinformacją serwowaną przez władze i media zależne od reżimu i od właścicieli zainteresowanych w manipulacji społeczeństwa przy pomocy FAKE NEWS.Alfax

Alfax - ⭐ Refleksje i własne niezależne poglądy. ● NIE KAŻDY NIEWIDOMY JEST ŚLEPY tak jak NIE KAŻDY WIDOMY JEST WIDZĄCYM PRAWDĘ ● Tematy dotyczące nas ludzi a także wszechświata. ⭐⭐ Każdy ma prawo krytykować, oby to była krytyka merytor