pl.news
62.8K

Schneider: Franciszek jest jak Luter, sprzeciwia się nauczaniu Kościoła

Franciszek powiedział na audiencji generalnej 18 sierpnia, że przestrzega Bożych przykazań, "ale nie jako absolutów, ponieważ wiem, że tym, co mnie usprawiedliwia, jest Jezus Chrystus" film tutaj) …More
Franciszek powiedział na audiencji generalnej 18 sierpnia, że przestrzega Bożych przykazań, "ale nie jako absolutów, ponieważ wiem, że tym, co mnie usprawiedliwia, jest Jezus Chrystus" film tutaj) – tak jakby usprawiedliwienie w Chrystusie mogło nastąpić z pominięciem przykazań.
Biskup Athanasius Schneider odpowiedział na łamach LifeSiteNews.com, że oświadczenie Franciszka "jest sprzeczne z nauczaniem Kościoła i jest bardzo zbliżone do [taniego] nauczania sola fide Marcina Lutra."
Cytuje on Katechizm Kościoła Katolickiego (2072): "Dziesięć przykazań jest zasadniczo niezmienne, zobowiązują zawsze i wszędzie. Nikt nie może od nich udzielić dyspensy."
#newsSgsxicrglo
przeciwherezjom
Ktoś na tym blogu niedawno stwierdził, że żaden z hierarchów w sposób kompletny nie zadeklarował jasnej prawdy, że Bergoglio to antypapież. Niestety, mój rozmówca powiedział prawdę - przynajmniej nic na ten temat (medialnie) nie wiadomo. Ale zapowiedziane jest w "Księdze Prawdy", której proroctwa wszystkie się wypełniają (choć kilka lat temu wydawały się absurdami z kosmosu), że będzie taki,…More
Ktoś na tym blogu niedawno stwierdził, że żaden z hierarchów w sposób kompletny nie zadeklarował jasnej prawdy, że Bergoglio to antypapież. Niestety, mój rozmówca powiedział prawdę - przynajmniej nic na ten temat (medialnie) nie wiadomo. Ale zapowiedziane jest w "Księdze Prawdy", której proroctwa wszystkie się wypełniają (choć kilka lat temu wydawały się absurdami z kosmosu), że będzie taki, który to uczyni i ośmieli innych kapłanów do podobnego oświadczenia. Jak na razie wszystko wskazuje na to, że tym wielkim biskupem będzie właśnie biskup Athanasius Schneider. Na razie. A co będzie potem i jak się to rozwinie? Czas pokaże, ale już czuć, że proroctwo o odważnym kapłanie (który z tego powodu wiele wycierpi) się wypełni!
CÓRKA MARYI
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Ktoś ważny z Kościoła musi wyjść przed szereg i krzyknąć ; " CESARZ JEST NAGI !!! ":
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Zarówno jeden jak i drugi noszą w sobie tego samego demona i pracują dla tego samego " pana " lucyfera!