PetraB
1212

Druhý štít hotov! Halelujah! Vyměňujeme poškozené trámy, máme aktuálně rozebranou střechu! Prosíme, pomozte nám s jejím zakrytím včas, ještě před deštěm. Rekapitulace činnosti Mariánského společenství za poslední dny

Výsek oltáře kaple útulku posledního času svatého Augustina a svaté Kateřiny

Vážení čtenáři, modlitebníci, podporovatelé, přátelé!

Už raději nic slibovat nebudu…ohledně zkrácené Rekapitulace!

Prosím o vaši shovívavost. I dnešní vydání musí být totiž zkrácené. To abych aspoň něco málo naspala…

Blíží se k půlnoci, je neděle a já zítra od pěti už zase musím být na nohou, jako každý den. Odpočatá, plná síly – na celodenní stavbu!

Je to ovšem radost, stavět útulek posledního času! ( I když je to tak náročné.) Protože to děláme pro Pannu Marii! Pro naši Nebeskou Rodinu.

Ano, pro vás, jedním dechem, protože to nedílné a jedno jest.

Minule jsem zveřejnila:


Halelujah! V pátek dopoledne, přesněji: do Anděl Páně (!), jsme opravdu stavbu druhého štítu dokončili! A odpoledne už nás zase čekal další úkol, měl co do činění se zásobením útulku na poslední časy! Měli jsme kvůli tomu výjezd. Včera, v sobotu, jsme se pustili do další nelehké úlohy: výměny dřevomorkových trámů krovů! Ano, máme aktuálně rozebranou střechu! A vzhledem k tomu, že už v úterý, tedy pozítří, má přijít déšť a má trvat celý týden (!), máme tak jen den a něco na to, abychom všechny dřevomorkou postižené trámy vyměnili, střechu vylepšili fólií pod tašky, všechny tašky vyčistili, vyměnili poškozené za nepoškozené atd. atp.

Ano, práce je opravdu hodně!

To je i důvod, proč nyní pospíchám netradičně nikoli na stavbu, ale rychle na kutě, abych zítra byla fit na práci.

Prosíme vás, hned ráno musíme koupit tento materiál, abychom střechu mohli zase bezpečně zavřít! (půdu zastřešit): za fólii pod střešní tašky a příslušenství dáme cca. 4 000 a necelých 5 000 korun musíme neprodleně zaplatit za střešní latě, příslušné střešní hřebíky a další fólii. To musíme koupit a zaplatit hned zítra ráno, abychom mohli střešní latě vyměnit a střechu zakryli, než se spustí déšť! Vyměňujeme celou jednu stranu střechy! Kterou tím pádem máme odkrytou. Rovnou vyměníme a naistalujeme okapy v té části. Potřebujeme si také v půjčovně vypůjčit wapku na důkladné vyčištění starých střešních tašek, abychom je mohli zase použít. Jsou jich stovky. Za půjčovné dáme cca. 1 000 korun.

Prosíme o vaše modlitby, abychom to stihli včas, nejméně fólie musí být instalovaná před avizovaným deštěm! Jestli trochu můžete, prosíme vás o příspěvek na tyto účely.

Přišlo také objednané zabezpečení dveří protiatomového bunkru, zítra (v pondělí) musíme vyzvednout. Je to za cca. 3 000 korun. Už tuto středu musíme zaplatit za zhotovení mříží na tento protiatomový bunkr, kam se nám minulý týden kdosi pokusil vloupat! To nebude zrovna levné, na dva vchody je to 27 000 korun za instalaci mříží. (Další misijní výdaje přicházejí postupně.)

Máme tak málo čas na dokončení. Můžeme čekat téměř kdykoli Boží trestající Ruku na tento svět. Také zde: facebook.com/peter.verny.96 . Zveřejním nejnovější poselství Pána dnes večer, max. zítra. Teď už musím ryhle běžet zpátky na stavbu! (pozn. doplněno v pondělí ráno)

Čekají nás tak masivní Boží tresty, bude to opravdu veliké. Už jsem informovala, čekáme velké vlny uprchlíků do našich útulků, pozor, ne ze zahraničí, ale vás, vašich rodin, že vedeni Pannou Marií, rozšiřujeme těmito stavebními zásahy, které zvláště v posledních měsících podnikáme, kapacitu tohoto útulku posledního času, a to přestavbou celé velké půdy na ložnice!

Prosíme vás, podpořte tuto naši činnost vaší modlitbou a příspěvkem na jeden z účtů níže.

Prosíme vás, zůstaňte nám, naší práci – misi, nakloněni i nadále, bez vás, vaší modlitební a finanční pomoci, nemůžeme dokončit toto důležité mariánské dílo. Teď, kdy už mnozí z vás nás vyhledáváte, naši pomoc a přicházíte, a budete přicházet, i s vašimi rodinami, ve stále větším počtu, abyste našli bezpečí v našich útulcích posledního času, kvůli státem vynucenému plošnému ďábelskému testování, očkování, čipování, pronásledování, epidemii, ztrátě přístřeší, popadání ekonomického systému, válce, pouličnímu násilí apod. Jde to všechno, jak sami vidíte, hrozně rychle…

Prosíme vás, napněme všichni společně síly, teď, když už to očividně začalo…, tuto mariánskou misi musíme dovést do zdárného konce. Mnoho duší i životů na ní závisí. (I těch vašich.) Prosíme, pomozte

Čísla účtů pro vaši finanční pomoc na výše zmíněné účely této mariánské mise jsou:

670100-2215221088/6210 (mBank)

1690137016/3030 (AirBank)

( – v případě zahraniční platby u AirBank: IBAN: CZ27 3030 0000 0016 9013 7016, SWIFT: AIRACZPP)

Děkujeme vám všem, kteří naši prosbu vyslyšíte a svým finančním příspěvkem na některý z výše uvedených účtů umožníte co nejrychlejší dokončení rozdělané práce

SVATÉ PRAŽSKÉ JEZULÁTKO, PROSÍME TĚ, VYSLYŠ NÁS!

Děkujeme vám všem, kteří pomáháte!

Prosíme o vaši modlitby. Děkujeme

S nadějí se modlíme

Pán Ježíš žehnej vás a vaše rodiny +++

Vaše Mariánské společenství

Neposkvrněné Srdce Panny Marie,, PRAŽSKÉ JEZULÁTKO, Svatý Josefe, svatý Petře a Pavle, svatá Anežko Česká, svatý Cyrile a Metoději a jejich druhové, svatí Archandělé Michaeli, Rafaeli a Gabrieli, svatý Václave, svatá Anetko, svatá Theodoriko, svatý Augustine, svatá Kateřino, blahoslavený Karle, svatý Mikuláši, svatý Václave, svatá Anežko, svatá Zdislavo, svatý Jene Nepomucký, svatá Ludmilo, svatý Tadeáši, svatý Ivane, svatý Hugo, svatá Hildegardo z Bingen, svatá Balbíno, svatý Mořici a jeho druhové, svatý Atanasie, svatý Eusebie, svatý Klemente, svatý Dominiku, svatý Ivane Rilský, svatá Felicito, svatá Maria Felixo, svatá Juliáno, svatá Filoménko, svatý Antoníne z Padovy, svatý Jeronýme, svatý Judo Tadeáši, svatý Prokope, svatý Alexandře Jeruzalémský, svatý otče Scaletti, svatý otče Farine, svatý otče Michale a všichni naši přímluvci v Nebi, orodujte za nás!


Zdroj: wordpress.com/…cinnosti-marianskeho-spolecenstvi-za-posledni-dny/
Quo vadis Domine?
Stale nechapu jednu vec, kdyz tady stale prosite o penize na dostavbu nejakeho utulku. Co to stavite, kdo to bude mit zapsane v katastru? Pokud to bude vase osobni nemovitost, tak proc od vericich zadate dary na Vasi soukromou nemovitost? A pokud je to s nejakym pofidernim prislibem do budoucna pro nejaky utulek duchovnim pro pripadnou dobu pronasledovani, tak za jakych podminek by jste je ubytovavala …More
Stale nechapu jednu vec, kdyz tady stale prosite o penize na dostavbu nejakeho utulku. Co to stavite, kdo to bude mit zapsane v katastru? Pokud to bude vase osobni nemovitost, tak proc od vericich zadate dary na Vasi soukromou nemovitost? A pokud je to s nejakym pofidernim prislibem do budoucna pro nejaky utulek duchovnim pro pripadnou dobu pronasledovani, tak za jakych podminek by jste je ubytovavala a proc vlastne si myslite, ze zrovna by se nastehovali k vam? Vzdyt si mohou opatrit samy soukrome bydleni(kde budou lepe skryti nez kdyz tomuto utulku delate vsude reklamu a v pripade pronasledovani by represivni slozky sli na jisto) a nepotrebujji zrovna vas utulek(to zni jak pro psy). Na miste duchovnich bych se urcite nestehoval k vam, ale mel svoje vlastni soukromi, klid a pohodu. Tak nevybirejte od vericich finance na vasi stavbu a nemovitost, ktera zustane zapsana v katastru jen vam a ne duchovnim ci jinym, ktere by jste chtela skryvat. Nebo si myslite, ze najdete tolik naivnich blaznu s promytym mozkem, kteri se nechaji zblbnout, aby zrovna vam posilali penize pod plastikem viry a potencialniho pronasledovani krestanu, na dostavbu vsi soukrome nemovitosti? Mozna ze vam to tak funguje a skutecne se par blaznu najde vzdy na dany den, kdy udajne nemate penize na stavebni material...