pl.news
65.5K

Kardynał napomina Franciszka, aby powstrzymał belgijskich homoseksualistów

27 września Kardynał Willem Eijk z Utrechtu w Holandii wydał oświadczenie (LaNuovaBq.it) wymierzone we flamandzkich biskupów orędujących za "liturgią …
By Cię Chronić
Ten rozłam Kościoła jest absolutnie konieczny. Przez lata wprowadzani byli agenci (polecam książkę "Szkoła Ciemności"), więc teraz czas oddzielić ziarno od plew. Nastąpi polaryzacja - podział będzie na dwa bieguny: katolicki i niekatolicki, tu już nie będzie nic po środku, ludzie (świeccy i duchowni) będą się musieli określić, po której są stronie. Widzę w tym Boży geniusz oczyszczenia Kościoła …More
Ten rozłam Kościoła jest absolutnie konieczny. Przez lata wprowadzani byli agenci (polecam książkę "Szkoła Ciemności"), więc teraz czas oddzielić ziarno od plew. Nastąpi polaryzacja - podział będzie na dwa bieguny: katolicki i niekatolicki, tu już nie będzie nic po środku, ludzie (świeccy i duchowni) będą się musieli określić, po której są stronie. Widzę w tym Boży geniusz oczyszczenia Kościoła.
pielgrzym55
Rychło w czas
Piotr Piotr
Walczyć o prawdę
"Uważam, że w związku z tym, co wyprawia się w Watykanie"
spóźniłeś się z tym twierdzeniem ponad 50 lat
Walczyć o prawdę
Uważam, że w związku z tym, co wyprawia się w Watykanie Franciszek ipso facto przestał być katolikiem. To co czyni bowiem nie może być pozbawione intencji walki i z prawowiernym Kościołem. To najbardziej bezwzględna walka z wiarą w całych jego dziejach, prowadzona na dodatek przez ,,zamieszkujących,, na Watykanie.
starski
Tak to wygląda... Kościół Katolicki, znaczy Powszechny, z jedną nauką, jednym pasterzem. Tu mamy otwarte wyłamanie się z nauki Kościoła, z brakiem reakcji Franciszka, na którego naukę rozłamowcy powołali się.
sługa Boży
Milczeli od diabelskiego SV2go - niech milczą nadal - aż do piekła bram.
Uzależnili się od nierządnicy i teraz wszystko co mogą, to "delikatnie napominać" A sprawa po Katolicku rzecz biorąc jest oczywista: zero konwenansów i ANATHEMA SIT !