pl.news
23K

Kardynał Zuppi: Homoseksualne błogosławieństwo wcale "Nie było" homoseksualnym błogosławieństwem

Archidiecezja Bolonii prowadzona przez geja Matteo Zuppiego, otwarcie zaprzeczyła jakoby homoseksualna Eucharystia w Budrio z 11 czerwca miała stanowić pseudo ślub. Władze archidiecezji przedstawiają ceremonię jako prostą eucharystię dla grupy homoseksualistów zwanej “In cammino". Niemniej jednak świadkowie i zdjęcia stanowią dowód na to, że Zuppi jest kłamcą.

Fakty: Dwoje homoseksualistów zarejestrowało pseudo związek małżeński zaraz przed udaniem się na eucharystię, gdzie stali przy stoliku jadalnianym jak para nowożeńców podczas ślubu.

Jeden z nich zaprosił swoich znajomych na Whatsapp na ceremonię zaślubin w urzędzie miasta, dodając "zaraz po ślubie, zapraszam do kościoła po drugiej stronie ulicy, weźmiemy udział we mszy dziękczynnej w intencji naszego wspólnego życia".

Według Zuppiego grupa “In cammino" jest obecna w Archidiecezji Bolonii od 30 lat - kolejne kłamstwo. To Zuppi w 2015 roku nadał status diecezjalny tym homoseksualistom.

Na koniec Archidiecezja Bolonii przekręca treść wydanego w 1986 dokumentu przeciw homoseksualizmowi autorstwa Kardynała Ratzingera, cytując fragment wyrwany w z kontekstu "Bóg kocha wszystkich" - w efekcie sens dokumentu został wywrócony do góry nogami. W taki sposób LaNuovabq.it opisuje metody działania Zuppiego: "Zaprzeczać wszystkiemu, zawsze zaprzeczać, a zwłaszcza zaprzeczać dowodom".

Grafika: lanuovabq.it, #newsGjpdywdvgb

Krystian N.
A konsekracja też nie była konsekracją w czasie "Mszy". I wszystko się wyrównuje, jak w piosence Młynarskiego "Przyjdzie walec i wyrówna".
Anieobecny
Trudeau i Zelenski...?