csk.news
41.8K

Iracký kardinál vie viac ako Ježiš Kristus

Bagdadský "boh" kardinál Louis Sako sa "nebude pýtať, či sme šiitskí moslimovia alebo sunniti, katolícki kresťania alebo pravoslávni, ale bude súdiť podľa "našich záujmov" a podľa toho, "čo sme urobili pre našich bratov" (AsiaNews.it, 14. novembra).

Sako to tvrdil pred kresťanmi, moslimami, jezídmi a sabejcami. Človeka by zaujímalo, kde Sakov "boh" odhalil túto teóriu.

Je presvedčený, že len jeho indiferentizmus môže zaručiť "mier" a "bezpečnosť" - akoby sa vojny viedli z náboženských dôvodov.

Na rozdiel od Sakovho "boha" jediný a trojjediný Boh zjavil, že jeho Syn, knieža mieru, je jedinou cestou, ktorá k nemu vedie. Kristus o sebe hovorí: "Ja som cesta, pravda a život. Nikto neprichádza k Otcovi, iba cezo mňa" (Jn 14, 6).

Obrázok: Louis Sako © wikicommons, CC BY-SA, #newsNtveldysng

Metod
Je toľko pomýlených aj medzi kňazmi na čele s Františkom - masonom! Svet hore nohamí! "Neboj sa maličké stádo, lebo Váš Otec nebeský rozhodol sa dať Vám Kráľovstvo nebeské!
Laco Bajzo
Najväčší prorok žijúci na Slovensku a otec národa Marián Kufa prišiel na to ,že Ježiš sa mýlil a nie je len jedna úzka cesta do neba už dávno pred nejakým Irackým kardinálom.
marian kufa - jeho hereze.wmv
Laco Bajzo
Armata- Bludy a bludárov bránite útokmi na tých ,ktorí na ne poukazujú ,lebo vo vás pravdy niet. Vy neviestkári máte toho farizejského ducha.
Keby ste boli kresťania ,tak by ste to robili naopak. Bránili by ste pravdu Písma ,pred bludármi. Ale ste prevrátení skrz na skrz.
Ester J B H
Laco - Hrozná pravda o nich! Pre nich platí: Perly pošliapu a vás - napadnú!