Samson1
facebook.com/photo?fbid=5095291110593043&set=pcb.50953286572559
Sandro Quito
e
r
s
t
d
p
n
o
o
S
c
1
l
0
5
6
č
7
h
0
r
e
c
1
2
4
h
3
1
9
u
u
1
7
v
2
u
2
.
g
0
8
e
a
0
5
9
n
:
e
4
m
0
m
f
v
t

·
Bergoglio es un Masón Rotario desde 1999
Bergoglio invitó a sus hermanos masones del club Rotario a celebrar un jubileo con él en el Vaticano. Los masones aceptan a su ídolo Bergoglio pero siguen rechazando …More
facebook.com/photo?fbid=5095291110593043&set=pcb.50953286572559

Sandro Quito

e
r
s
t
d
p
n
o
o
S
c
1
l
0
5
6
č

7
h
0
r
e
c
1
2
4
h
3
1
9
u

u
1
7
v
2
u
2
.
g
0
8
e
a
0
5
9
n
:
e
4
m
0
m
f
v
t

·

Bergoglio es un Masón Rotario desde 1999

Bergoglio invitó a sus hermanos masones del club Rotario a celebrar un jubileo con él en el Vaticano. Los masones aceptan a su ídolo Bergoglio pero siguen rechazando a la Santísima Trinidad y se revelan contra la Verdadera Iglesia Católica.
El código de derecho Canónico de 1917 prohíbe a los clérigos la afiliación al Club Rotario y condena la pertenencia a la masonería (2,2355) penado con excomunión, por la afiliación al club Rotario y al club de los Leones.
El Papa Pío XII decretó prohibición de la pertenencia de los clérigos al club Rotario, que nunca ha sido revocada por lo tanto está vigente, lo cual significa que Bergoglio está excomulgado desde 1999 por su pertenencia al club Rotario..
2 de Mayo 2016
S. Leon XIII (Lo primero que procurareis hacer será arrancar a los masones sus máscaras para que sean conocidos tales cuales son)

Bergoglio je rotační zednář od roku 1999

Bergoglio pozval své zednářské bratry z Rotary klubu, aby s ním oslavili jubileum ve Vatikánu Zednáři přijímají svůj idol Bergoglio, ale nadále odmítají Nejsvětější Trojici a otevírají se proti Pravé katoli
Kodex kanonického práva z roku 1917 zakazuje duchovní členství v Rotary klubu a odsuzuje členství ve svobodozednářství (22355), které je možné trestat exkomunikací, za členství v Rotary klubu a Lions Club.
Papež Pius XII. vyhlásil zákaz duchovního členství v Rotary klubu, který nebyl nikdy zrušen, a proto platí, což znamená, že Bergoglio byl od roku 1999 exkomunikován kvůli členství v Rotary Clubu..
2. květen 2016
S. Leon XIII. (První věc, kterou byste měli udělat, je strhnout masky zednářů, aby byli známí tím, čím jsou)
Hanka Kraská
Vlog van Mark: "Boer Jouke(16) zit onschuldig vast in Leeuwarden."
Stávka holandských farmářů: Policie vystřelila na 16letého chlapce a farmáři zjistili, co se děje s vyvlastněnou půdou - Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa
Nizozemská policie prokázala značnou brutalitu také v době demonstrací proti covidovým restrikcím a diskriminaci neočkovaných. Nyní, když …More
Vlog van Mark: "Boer Jouke(16) zit onschuldig vast in Leeuwarden."

Stávka holandských farmářů: Policie vystřelila na 16letého chlapce a farmáři zjistili, co se děje s vyvlastněnou půdou - Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa

Nizozemská policie prokázala značnou brutalitu také v době demonstrací proti covidovým restrikcím a diskriminaci neočkovaných. Nyní, když protestují farmáři, jimž chce vláda vzít jejich jediné živobytí, se chovají stejně, tedy až na některé výjimky. Oddaně slouží režimu, v jehož jméně se neštítí na své spoluobčany dokonce střílet. Vše je o to horší, že tím, po kom stříleli „ostrými“, je teprve 16letý chlapec.
Neuvěřitelné scény jako z divokého západu se v současnosti odehrávají v jedné z globalisty nejvíce ovládaných zemí EU:

Policie vystřelila na řidiče traktoru, jímž byl teprve 16 letý chlapec Jouke. Teenager je stále ve vazbě.
stačilo málo a 16letý Jouke nemusel být naživu
Zdá se však, že nizozemští traktoristé, kteří se také protestů účastnili, už moc nedůvěřují právnímu státu: v Leeuwardenu skupina traktoristů požadovala před policejní stanicí a posléze i přímo na policejní stanici chlapcovo propuštění: „Je ještě mladý, ale Haag ničí jeho budoucnost.“ Policie mezitím preventivně zablokovala přístupovou cestu.

Matka 16letého chlapce je zoufalá: její syn byl v době incidentu na cestě domů se svým bratrem. Pracovali celý den a zpočátku trochu váhali, zda se protestů zúčastnit: „Ptala jsem se: Musíš tam jít? Protože atmosféra je dost agresivní. Ale je jim 16 a 17, takže večer na protest vyrazili.“
Později toho večera narazili na policejní kordon u výjezdu na A-32. Matka rozhodně popírá, že by Jouke najížděl do policistů. „Chtěl to objet, přes náplavku. Opravdu nechápu, proč policie střílela. A proč neprostřelili pneumatiku? Díra po kulce je blízko kabiny. Mohl být mrtvý.“
Vůdce radikálních rolníků z Farmers Defence Force v online videu vyzval „naše rolnické bojovníky, aby se shromáždili na policejní služebně v Leeuwardenu: „Aby zajistili, že tento chlapec bude propuštěn, aby ukázali podporu a uspořádali řádnou demonstraci. aby bylo jasné, že chlapec musí okamžitě domů, protože je nevinně uvězněn.“

Nálada je vyhrocená: Farmáři s traktory se také shromáždili poblíž budovy provinční vlády v Leeuwardenu, jak informoval reportér z Leeuwarder Courant .

Přes opakované žádosti médií ale policie odmítá podat jakékoli další vysvětlení, co se přesně stalo u vjezdu do Heerenveenu.
Snímky ukazují, jak traktor objel zátarasy. Krátce nato jsou slyšet dva výstřely. V dalším videu, které koluje po sociálních sítích, se zdá, že policista míří svou zbraní na motoristu.
Naštěstí Jouke není zraněný, ale dva centimetry vedle a už tu nemusel být. Na celý incident se můžete podívat ve videu:

„Různé fotografie ukazují, že kulka (kulky) zasáhla kabinu traktoru a minula Joukea jen o vlásek. Nestříleli do pneumatik ani do vzduchu. Je čirá náhoda, že policie a odpovědné ministerstvo nemají na svědomí žádnou smrt,“ říká právník Sietske Bergsma.

Střelba na chlapce není jedinou výbušnou novinkou. Ta druhá je vlastně dalším potvrzením, že se konspirace stávají realitou. Již se totiž zjistilo také to, na jaký účel půjde vyvlastněná půda, kterou vláda doslova „ukradla“ farmářům. A opět se potvrdilo, že tak často zmiňovaná výměna obyvatel není žádnou konspirací.
Člen Flevose States Niek Beenen (JA21) sdílel na Twitteru dokument z provincie Flevoland o nákupu „dusíkového prostoru“ v Noordoostpolderu.
„Provincie Flevoland koupila prostor,. který byl uvolněný v rámci boje proti dusíku v Noordoostpolderu. Tato příležitost se naskytla, protože vláda koupila zemědělský podnik v Noordoostpolderu v rámci likvidace části zemědělské výroby pro omezení produkce CO2 a metanu. Vláda chce v místě zemědělského podniku zřídit přijímací centrum pro žadatele o azyl,“ píše se v dokumentu.
„V této zemi jsou farmářské rodiny, které produkují potraviny, vyměněny za žadatele o azyl!“ tweetoval Beenen.
„Tady je důkaz. Prostě to tak je. Farmář musí odejít, protože na jeho pozemku chtějí vybudovat přijímací centrum pro žadatele o azyl. Úplně zničí Nizozemsko. Naši farmáři musí být vyměněni za žadatele o azyl. Není divné, že lidé zuří,“ píše šéf PVV Geert Wilders.
Předseda strany FVD Almere Brent Hadderingh uvádí: „Farmáři ven, žadatelé o azyl dovnitř. Opravdu nepředstavitelné. Nehoráznost.“
„Podle lidí, jako je Wim Voermans, šířím ‚konspirační teorie‘, když říkám, že farmáři by měli uvolnit místo migrantům. Tady se prostě říká: ‚Vláda chce zřídit středisko pro podávání žádostí pro žadatele o azyl v místě zemědělského podniku‘. A co „konspirační teorie“?“ ptá se filozofka práva Raisa Blommestijnová.
Přijímací centrum se bude nacházet v Bantu, kde žije asi 1500 lidí. Mnoho z nich bude jistě z tisíců nově příchozích muslimů nadšeno….
Dokument dokazuje, že půda, kterou musel farmář nedobrovolně prodat státu, je určena pro „Novoholanďany“

Ohodnoťte tento příspěvek!

Oblasť príloh

Zobraziť ukážku videa YouTube Vlog van Mark: "Boer Jouke(16) zit onschuldig vast in Leeuwarden."
Hanka Kraská
Georgijské poradní kameny a jejich děsivé poselství lidstvu | Georgia Guidestones | Aluška.org
Vyhlášení války globalistům? Bombový útok na Georgia Guidestones :: Quintus-sertorius
Vyhlášení války globalistům? Bombový útok na Georgia Guidestones
07.07.2022
Včerejší bombový útok na Georgijské poradní kameny je v rovině symbolické a okultní podobného významu jako zboření Twin Towers v New …More
Georgijské poradní kameny a jejich děsivé poselství lidstvu | Georgia Guidestones | Aluška.org

Vyhlášení války globalistům? Bombový útok na Georgia Guidestones :: Quintus-sertorius

Vyhlášení války globalistům? Bombový útok na Georgia Guidestones

07.07.2022

Včerejší bombový útok na Georgijské poradní kameny je v rovině symbolické a okultní podobného významu jako zboření Twin Towers v New Yorku 11.. září 2001.
Co jsou Georgijské poradní kameny:
Je to manuál globalismu a zároveň souhrn hlavních tézí globalistické věrouky - NWO bible.

Georgijské poradní kameny (anglicky Georgia Guidestones, česky též Americké Stonehenge, ale tento název není jednoznačný) je velký žulový monument, který se nachází na kopci v regionu Elbert County ve státě Georgie ve Spojených státech amerických.
Do velkých kamenů, které jsou šest metrů vysoké, je v osmi současných jazycích vytesán text, nazývaný "desatero přikázání" nebo "deset zásad", popř. stručně "poselství".
Poselství
Poselství je tvořeno deseti zásadami a je vyryto v osmi různých jazycích na čtyřech velkých svisle umístěných žulových deskách.
Každá z osmi stěn obsahuje text v jiném jazyce.
Ve směru hodinových ručiček kolem monumentu jsou to tyto jazyky: angličtina, španělština, svahilština, hindština, hebrejština, arabština, čínština a ruština.
Udržujte počet lidí pod hranicí 500 000 000 v trvalé rovnováze s přírodou.
Dělejte reprodukci moudře s ohledem na zlepšování tělesné kondice a rozmanitosti.
Sjednoťte lidstvo novým živým jazykem.
Ovládněte vášně - víru - tradice a všechny věci smírnou cestou.
Ochraňujte lidi a národy spravedlivými zákony a soudy.
Ať se všechny národy řídí svými zákony a externí spory nechť řeší světový soud.
Zrušte zbytečné zákony a zbytečné úředníky.
Vyvažujte osobní práva povinnostmi ke společnosti.
Oceňujte pravdu, krásu a lásku ve snaze o harmonii s nekonečnem.
Nebuďte rakovinou na Zemi - dejte prostor přírodě - nechte místo pro přírodu.
Na obvodových stěnách svrchního kamene je ve čtyřech starých jazycích (babylonština, starořečtina, sanskrt a egyptské hieroglyfy) vytesáno: "Nechť jsou toto poradní kameny Věku rozumu."
Umístění a popis
Žulový monument se nachází na kopci jehož vrchol je nejvyšším místem regionu Elbert County ve státě Georgie.
Místo leží asi 140 km východně od Atlanty a zhruba 14 km severně od Elbertonu.
Kameny stojí nedaleko od dálnice Georgia Highway 77, z níž jsou viditelné.
Vede k nim cesta označená jako Guidestones Rd.
Zhruba 6,1 m vysoký monument je tvořen šesti žulovými deskami o celkové hmotnosti zhruba 110 tun.
Jedna deska stojí uprostřed, ostatní jsou uspořádány kolem ní.
Poloha desek má význam z hlediska astronomie.
Otvor vyvrtaný do desky způsobuje, že každý den v poledne mohou sluneční paprsky označit příslušný den v roce.
Pár metrů na západ od monumentu leží v zemi další žulová deska, na níž jsou zaznamenány údaje o velikosti a hmotnost]i všech desek.
Jsou tam také popsány vlastnosti desek z astronomického hlediska.
Je tam datum dokončení stavby a jsou tam i další údaje.
Také se hovoří o časové kapsli umístěné pod deskou.
Pozice vyhrazená na desce pro datum zakopání pouzdra je ale prázdná, takže není jasné, zda časová kapsle byla vůbec zakopána.
Historie monumentu[editovat
Původ monumentu se zatím nepodařilo zcela objasnit.
V červnu roku 1979 si stavbu monumentu u Elbertonské společnosti pro zpracování žuly objednal muž, který se představil pod pseudonymem R. C. Christian.
Uvedl, že zastupuje skupinu, která chce lidstvu nabídnout cestu humanity, a že má v úmyslu vybudovat stavbu, která předá lidstvu důležité poselství.
Dodnes se nepodařilo zjistit jeho pravé jméno ani jména těch, které zastupoval.
Podle některých hypotéz může být pseudonym odvozen od jména legendárního zakladatele středověkého řádu rosekruciánů Christiana Rosenkreuze.
Spor
Yoko Ono, vdova po Johnu Lennonovi, pochválila poselství vytesané do žulových desek jako "vzrušující výzvu k racionálnímu myšlení".
Oponenti naopak poselství označili za desatero Antikrista.
Žulový monument se stal předmětem zájmu konspiračních teoretiků.
Jeden z nich, aktivista jménem Mark Dice, požadoval rozbití monumentu na milion kousků.
Prohlásil, že monument je satanského původu, a že R. C. Christian patří k luciferiánské tajné společnosti, usilující o Nový světový řád.
V roce 2008 byly žulové desky vandalským způsobem postříkány červenou polyuretanovou barvou.
Objevil se mimo jiné nápis "Smrt Novému světovému řádu".
Takže georgijské "desatero" obsahuje vše, čím se rodinné klany globalistů pokoušejí uzurpovat nadvládu nad světem.
Depopulace, enviromentalismus, korporátní ekonomická dominance, likvidace stárých věrouk a zavedení nové, globální soudy, globální vláda a jednotný jazyk, jímž se bude v Novém světovém řádu úředně jednat.
Vše je samozřejmě /jako obvykle/ zabaleno do hezkých slov o spravedlnosti, míru a přírodě.
Ale to tak říkají a píšou vždy, když chtějí dosáhnout vlivu a moci manipulací s lidmi.
Pokud chcete mít představu o tom, jaké cíle a jací lidé za tím stojí, pozorujte WEF, WHO, OSN Agendu 2030, Vanguard, Blackrock, bankovní domy, mediální a technologické korporace, osoby typu Klause Schwaba, Billa Gatese, George Sorose, rodiny Rockefellerů, Rothschildů, britskou a holandskou královskou rodinu a další...
Výbuch Georgia Guidestones bude mít nepochybně podobný dopad, jako bylo zboření věží WTC 11. září 2001.
Odstartuje další fázi přeformátovávání současné podoby světa na poli civilizačním, ekonomickém, kulturním a vojenském.
Pád dolaru, zhroucení západní ekonomiky a možný světový válečný konflikt, vedle něhož by byla 2.světová válka pouhou procházkou.
Numerology jistě zaujme také datum 6.7. 2022 a jeho číselný energetický význam...!!!
K tématu se určitě ještě vrátíme.
Q.S.

Georgia Guidestones explosion video | Watch
. ARMATA .
Kto má tú moc rozhodovať,že my sa máme nechať len tak vyzabíjať? Je to snáď Božia vôľa? Pochybujem...
majina1
Určite to nie je Božia vôľa, aby nás nejaké satanské diabolské vlády len tak z ich rozmaru pozabíjali, lebo sa rozhodli, to nemôže byť Božia vôľa, aby toto satanistom vyšlo, musíme prosiť BOHA, aby toto sa nestalo a aby moc satanová bola porazená a dôverujme mu.