uk.news
54

Кардинал Зуппі вважає, що благословення геїв "не було" благословенням

Архієпархія міста Болонья, яка знаходиться під керівництвом гомосексуала Маттео Зуппі, відверто бреше, заявляючи, що євхаристія для гомосексуалів 11 червня не була фіктивним одностатевим весіллям, а лише стала євхаристією для групи геїв "In cammino". Тим не менш, фотографії говорять про інше.

Перейдемо до фактів: два гомосексуали зареєстрували фіктивний шлюб прямо перед євхаристією, а також стояли перед вівтарним столом, наче пара наречених.

Один із них запросив друзів через WhatsApp на церемонію в будівлі адміністрації, написавши: "Одразу ж після цього ми проведемо месу подяки в церкві, щоб закріпити наш союз".

Зуппі заявляє, що "In cammino" працює в архієпархії Болоньї вже понад 30 років. Це чергова брехня, адже Зуппі надав групі офіційний статус лише у 2015 році.

Крім того, представники архієпархії перекручують документ 1986 року руки кардинала Ратцінґера, який виступав проти гомосексуалізму. Вони виривають фразу про те, що "Господь любить будь-яку людину", змінюючи суть документа. Портал LaNuovabq.it відзначає нещирість Зуппі: "Просто відмовляйтесь від усього. Особливо, коли йдеться про докази".

Зображення: lanuovabq.it, #newsGjpdywdvgb