Clicks205
Edward7
1

Bill Gates wzywa przywódców religijnych do wspierania szczepień

Kościół prawosławny Mołdawii: szczepionka przeciwko COVID to antychrześcijański i satanistyczny plan Billa Gatesa, którego celem jest mikroczipowanie ludzi ( źródło: pappaspost) Ponieważ mniej niż połowa populacji Stanów Zjednoczonych rozważa zaszczepienie się przeciwko COVID-19, nawet z premią w wysokości 100 dolarów, eugeniczny miliarder Bill Gates rozpaczliwie apeluje do prowokatorów w znajdowanie nowych sposobów manipulowania ludźmi, którzy mają być zaszczepieni , nawet w kościele. (Ale z Bergoglio nie ma problemu, bo prosił już o szczepienie biednych, czyli większości światowej populacji - z którego Gates ma służalczego partnera)
Odniósłszy już sukces w Nigerii, wykorzystując przywódców religijnych do oszukania swoich parafian w pułapkę, Gates zamierza prowadzić te same kampanie propagandowe w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Pastorzy, księża i wielebni mogliby ogłosić z ambony, że szczepionki COVID-19 są bezpieczne i skuteczne, co prowadzi do większej zgodności ze szczepionkami.

W niedawnym wywiadzie dla zarządu Wall Street Journal Gates zagroził, że „bogate kraje”, takie jak Stany Zjednoczone, mogą wrócić do normalności pod koniec 2021 r. Tylko wtedy, gdy ludzie zgodzą się na szczepienie. Aby to zrobić, Gates ma nadzieję, że zwolennicy szczepień skutecznie zaatakują „sieci zaufania” ludzi i przekonają ich, że szczepionki COVID-19 są lekarstwem na " pandemię". „Niechęć do szczepień jest obecna we wszystkich krajach przed pandemią” - powiedział Gates podczas debaty, wzywając urzędników służby zdrowia do „zastanowienia się nad głosami, które pomogą zmniejszyć niechęć, abyśmy mogli uzyskać poziom szczepień, który naprawdę ma szansę zatrzymać „pandemię”.

Bill Gates chce, aby organizacje mediów społecznościowych cenzurowały sceptycyzm wobec COVID-19
Anthony Fauci, dyrektor Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAID), wyraził podobne odczucia w czerwcu. Fauci otwarcie ogłosił, że rząd, korzystając z pieniędzy podatników, wprowadził już plan, dzięki któremu „ludzie niechętni do szczepień mogą zostać uciszeni - osobowości sportowe, bohaterowie społeczności, ludzie Ci, których podziwiasz, „szerzą ewangelię przeciwko szczepieniom".

To początek, ale Gates chce, aby kampanie public relations szły na pełnych obrotach i wkrótce "uratowały" jak najwięcej z "pandemii". Chociaż wiele osób zdaje sobie sprawę, że to przesada, to przynajmniej można powiedzieć, że Gates zdaje sobie sprawę, że "okno" możliwości się przed nim zamyka. Gatesowi szczególnie przeszkadza fakt, że ludzie dowiadują się o nim prawdy online, chociaż dla Gatesa prawda to tylko „teorie spiskowe”, które muszą zostać „zdemistyfikowane”. Według Gatesa w Internecie rozprzestrzeniają się „bardzo ekscytujące rzeczy”, które stanowią główny klucz do jego programu. Wielu jest przekonanych, że „ktoś celowo stworzył tego wirusa lub że istnieje spisek” wokół jego rozprzestrzeniania się, powiedział Gates.

Co gorsza, te „teorie spiskowe” rozprzestrzeniają się „znacznie szybciej niż prawda -
to znaczy pochodzą od nietoperza” - mówi Gates. Gates ma nadzieję, że platformy mediów społecznościowych, takie jak Facebook i Twitter, „spowolnią lub skasują rzeczy, które naprawdę powodują ogromne szkody, takie jak brak masek lub brak chęci zaszczepienia się, jeśli okaże się, że jest to kluczowe narzędzie do powrotu do normalności”. Innymi słowy, każdy sceptycyzm co do koronawirusa lub zalecanych „lekarstw”, musi zostać stłumiony w środowisku online, jeśli wersja Billa Gatesa ma mieć jakiekolwiek szanse na przetrwanie wszystkich planów.

Prezydent Trump również jest częścią problemu, mówi Gates, ponieważ wycofał amerykańskie fundusze ze Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Oznacza to, że głównym fundatorem nowej WHO jest nikt inny jak sam Gates. „Nadal nie wiemy, czy te szczepionki okażą się skuteczne” - przyznał niechętnie Gates, dodając, że jeśli tak się stanie, „wątpię, czy jakaś szczepionka; rosyjska lub chińska, wyjdzie z tych krajów”.

Bill Gates mówi, że życie wróci do normy dopiero po wprowadzeniu DRUGIEJ generacji szczepionek Covid.; „Jedynym sposobem, w jaki całkowicie wrócimy do normalności, jest posiadanie, może nie pierwszej generacji szczepionek, ale ostatecznie szczepionki, która jest super skuteczna i którą przyjmuje wielu ludzi i że "choroba" zostaje wyeliminowana na skalę globalną ”

Źródło - Natural News