Religia klimatyczna ma swój początek w starożytnym Egipcie... i wymaga jedzenie robaków, ścieków i kanibalizmu, blokowanie słońca smugami chemicznymi i zabijanie wszystkich dzieci, jednocześnie kończąc produkcję paliw kopalnych...

Obecna narracja o globalnym ociepleniu jest daleka od nowości. W 1817 roku prezes Royal Society of London odkrył, że nastąpiła "znaczna zmiana klimatyczna, niewytłumaczalna obecnie dla nas" i stwierdził, że doprowadzi to do zmian w dostępności mórz arktycznych. To były bzdury, oczywiście. Sto lat później, w 1922 roku, Washington Post ostrzegał, że Arktyka się ociepla, że góry lodowe stają się mniejsze, a w niektórych miejscach foki znajdują zbyt ciepłą wodę. W 1947 roku The West Australian cytował dr Hansa van Ahlmanna, szwedzkiego geofizyka, ostrzegającego przed tajemniczym ociepleniem klimatu. A w 1958 roku londyński Sunday Telegraph ostrzegał, że klimat się ociepla.

Potem alarmiści nagle się wycofali i w latach 70. eksperci ostrzegli, że nowa epoka lodowcowa może pochłonąć świat w ciągu życia obecnych pokoleń. Nigel Calder, pisarz naukowy, ostrzegł w ważnym dokumencie telewizji BBC, że groźba nowej epoki lodowcowej musi stanąć obok wojny nuklearnej jako źródło hurtowej śmierci i nieszczęścia. Calder twierdził, że półkula północna ochładza się od lat 50. XX wieku, a susze w Afryce i Indiach są spowodowane "małą epoką lodowcową". W 1975 roku magazyn Newsweek opublikował artykuł zatytułowany "The Cooling World" i przewidywał nadejście dramatycznego globalnego ochłodzenia, które mogłoby doprowadzić do drastycznego spadku produkcji żywności. Mówili o korektach ekonomicznych i społecznych na skalę globalną. (W 2006 roku, ponad 30 lat później, Newsweek musiał opublikować sprostowanie).
Wniosek jest taki, że jeśli społeczeństwo zostanie przestraszone zalewem tendencyjnych informacji, ludzie będą bardziej skłonni zaakceptować drakońskie środki, które wpływają na jakość ich życia. Tak samo jest w dużych firmach, gdy po milionowych bilansach muszą uzasadniać zwolnienia: "to dla dobra wszystkich". Klimatyczny strach może być używany zarówno w odniesieniu do zepsutych, jak i złamanych.

Innym historycznym przykładem tych praktyk byli kapłani starożytnego Egiptu. Ich wiedza astronomiczna pozwalała im z zadziwiającą dokładnością przewidywać nadejście różnych zaćmień. W ten sposób udawali, że opanowali siły natury, wykorzystując ten zasób jako środek kontroli nad nieświadomą ludnością. (Obecne zmiany klimatu są wynikiem nowej technologii i świadomego niszczenia ziemi- Zaburzenia klimatu nie jest wynikiem CO2... Wróg którym dla nich jest sama ludzkość i życie)

Innymi słowy, kontrola przepływu informacji sprawia, że właśnie teraz przeżywamy "falę upałów". Jeśli dodamy do tego mapy pogodowe w kolorze czerwonym (które wcześniej nie były publikowane w tym kolorze), to będziemy mieli już całą populację przekonaną, że pożary pustoszące Półwysep Iberyjski "to nasza wina".

Oczywiście nie mają z tym nic wspólnego dziesięciolecia porzucania ziemi, absurdalne ustawodawstwo, które karze nawet za wyrywanie szyszek z ziemi, gospodarka wodna nastawiona na agrobiznes i spekulacje miejskie oraz subtelne reformy przepisów dotyczących ochrony środowiska i gospodarki gruntami, które wkrótce pozwolą na ekonomiczną eksploatację spalonej ziemi. Dr Vernon Coleman - La legión de cenizos del cambio climático es tan antigua como la religión - mpr21

99% pożarów na Ziemi jest spowodowanych przez człowieka

Tweet został już ocenzurowany przez Twittera twitter.com/ccradovic2012/status/1549766191706775553

Strażacy komentowali, że widzieli obszary, w których ogień rodził się w "pierścieniach" uniemożliwiając dostęp do ich centrum, które oczywiście krótko po tym zostały zrównane z ziemią. Pierścienie?... Ogień z diabolicznej "sztucznej inteligencji" (broń laserowa z satelity dopow?). Teraz mamy do czynienia z uporem rządów w przypisywaniu poważnych pożarów, których doświadczamy, globalnemu ociepleniu. Pomimo tego, że ponad 80% jest spowodowanych podpaleniem lub że ich przyczyną jest skrajna ochrona radykalnego ekologizmu promowanego przez Nowy Porządek Świata... Incendios provocados: leyes del NOM para deforestar España -Habla bombero

CNN promuje teraz "mleko z karaluchów" - I nie, to nie jest żart.

"Wielki Reset" będzie straszny, jeśli się do niego dopuści. To dystopijna dziura "zielonego komunizmu", gdzie wszyscy jedzą robaki, mieszkają w domkach i jeżdżą tylko 15 mil dziennie, bo ich bateria w samochodzie elektrycznym nie wytrzymuje ładowania. Nie będziesz już miał grilla, a twoje trawniki znikną, i zapomnij o zabraniu kampera na tę letnią podróż po kraju. Będziesz po prostu siedział w swoim "module", jedząc swoje roślinne mięso z laboratorium i pijąc swoje mleko z karalucha. Czekaj, co? Tak, to prawda... mleko karalucha. CNN, rzecznik "Wielkiego Resetu" ma wszystkie najnowsze informacje na temat mleka karaluchów. Cóż, żeby być sprawiedliwym, CNN zaczęło forsować ten pomysł w 2016 roku? Naprawdę dali się wyprzedzić.

CNN napisał: Pełne białka mleko owadów mogłoby pewnego dnia zostać przekształcone w suplement diety godny spożycia przez ludzi - sugerują nowe badania. Naukowcy odkryli, że pacyficzny chrząszcz karaczan karmi swoje owadzie dzieci formułą niezwykle bogatą w białko, tłuszcze i cukry. Nie spodziewajcie się jednak, że znajdziecie je obok zwykłego mleka w dziale nabiału, przynajmniej jeszcze nie teraz. "Każdy płyn wydobywany z karalucha nie jest prawdziwym mlekiem. Przynajmniej nie tak, jak o tym myślimy" - mówi Becky Facer, dyrektor programów szkolnych i edukacyjnych w Fernbank Museum of Natural History w Atlancie. Większość ludzi się z tym zgodzi. Przecież płyn owadów przybiera postać kryształków białka w jelitach małych karaluchów. "Kryształki białka to mleko dla "dziecka" karalucha. Jest to ważne dla ich wzrostu i rozwoju - mówi Leonard Chavas, jeden z naukowców prowadzących badania. Wyjaśnił, że kryształy mają trzykrotnie większą energię niż równoważna masa mleka bawolego i czterokrotnie większą niż mleka krowiego. (ludzi traktują jak karaluchy - już się nie ukrywają dopow.)

Jak więc wydoić karalucha? - Obecnie kryształy pozyskuje się z jelita środkowego embrionów karaluchów, co może nie być najbardziej efektywnym sposobem na wyżywienie rosnącej populacji świata. Chavas i jego zespół mają jednak nadzieję na zastosowanie odwrotnej bioinżynierii do mleka karaluchów. Jak smakuje mleko karalucha? Cóż, elitarna reporterka CNN oczywiście nie spróbowała, nigdy nie wypije tego świństwa, ma tylko nadzieję, że ty to zrobisz. Jeden z badaczy, który spróbował, twierdzi, że smakuje jak "nic". Tak, jasne... Bardzo trudno mi w to uwierzyć. La CNN promueve la "leche de cucaracha"

Lewicowy "NEW YORK TIMES" mówi, że „nadszedł czas”, aby JEŚĆ LUDZI, oprócz mrówek, świerszczy, robaków, termitów i karaluchów

SD Wells
Wydaje się, że lewicowcy i globaliści nie chcą niczego więcej niż każdego człowieka obłąkanego, chorego, zboczonego, żądnego morderstwa i kanibala. Staje się to całkiem oczywiste, gdy Amerykanie są indoktrynowani przez główny nurtu mediów, które teraz dosłownie naciskają na wszystkich, aby jedli żywność wyprodukowaną w laboratorium, robaki i by czyhali na… na siebie. New York Times normalizuje kanibalizm, po tym, jak minionej wiosny naciskali na to by ludzie w komunistycznej Ameryce, zjadali larwy i robaki. Najpierw było: „ Dlaczego nie jemy więcej owadów ?” oraz „Są bogate w białko, tanie, przyjazne dla środowiska i smaczne. I tylko na Zachodzie stawiamy im opór”. To był New York Times , zanim weszli „na całość” za pożeranie naszych rodaków.

„Radość gotowania” owadów i ludzi jest teraz powszechną lewicową mentalnością w Ameryce
Może to „zakrzepy” ze szczepionek COVID-19, które skłoniły wszystkich lewicowych, którzy chcą zostać komunistami, że myslą mordować ludzkie dzieci i jeść je z grilla na posiłki, z kilkoma smażonymi świerszczami i smażonymi karaluchami na boku. Jest dosłownie 11-minutowy film o radości z jedzenia owadów i o tym, jak zapewnią one przyszłe „bezpieczeństwo żywnościowe”. Wygląda więc na to, że niszczą bezpieczeństwo żywnościowe Ameryki; z gwałtownie rosnącą inflacją i problemami z łańcuchem dostaw, do tego stopnia że planują że jedzenie ludzi i robaków ma być jedynym sposobem na przetrwanie. Innymi słowy, należy jeść albo być zjadanym, według MSM i elitarnych, obrzydliwie bogatych globalistów, którzy dekonstruują naszą republikę kawałek po kawałku.

Musimy ratować klimat, deklarują. Jedz ludzi i robaki, mówią „ekolodzy” i „naukowcy”, którzy wierzą, że jedyny zrównoważony model systemu żywieniowego polega na zabijaniu wszystkich dzieci w łonie matki, a następnie przekształcaniu ich w żywność i inne formy „poza” mięsem (szczepionki). Bill Gates jest liderem w propagowaniu wszelkiej takiej żywności - jako przyrządzonej w laboratorium mięsa z probówki. To jest prawdziwy powód niedoborów żywności i nadchodzącego tsunami ekonomicznego. Lewica wierzy, że jedynym sposobem powstrzymania globalnego ocieplenia jest zjadanie ludzi i robaków, blokowanie słońca smugami chemicznymi i zabijanie wszystkich dzieci, jednocześnie kończąc produkcję paliw kopalnych. Wkrótce wszyscy będziemy jeździć naszymi elektrycznymi samochodami do „pracy” w fabrykach Soylent Green w ciemne dni, kiedy nie możemy już zobaczyć słońca. Brzmi świetnie.

New York Times, „Okazuje się, że kanibalizm ma swój czas i miejsce”
Według lewicy mężczyźni mogą zajść w ciążę, ziemia robi się tak gorąca, że musimy zasłonić słońce, a czasy są tak trudne, że myślą o kanibaliźmie. Fałszywy świat mediów społecznościowych ma potok nowych komentarzy, które stają się „wirusowe”, próbując usprawiedliwić i znormalizować kanibalizm. „Czuję, że to, co nie do pomyślenia, stało się możliwe do pomyślenia, a kanibalizm jest wprost w tej kategorii nie do pomyślenia” – napisał jeden z komentatorów. Sekcja „Styl” w New York Times opublikowała niedawno artykuł zatytułowany „A Taste for Cannibalism?” – sugerując, że współczesna kultura zaprowadziła nas do tego miejsca, gdzie poważnie rozważamy zjedzenie siebie nawzajem, aby ocalić świat przed pewną destrukcją, która brzmi jak pewna destrukcja sama w sobie. Powaga artykułu w New York Times wyjaśniającego kanibalizm, mający swój „czas i miejsce” jest alarmujące, ale z drugiej strony, nieco przewidywalne, ponieważ lewica z Ameryki wciąż krążą po swoich ciemnych jamach by promować; morderstwa, chaos i zboczenia. Mimo to patrioci tego kraju nie pozwolą im zamienić kraj w socjalistyczne piekło bez jednej walki. Oto niektóre z tweetów i odpowiedzi na popęd kanibali z NYT.
Czy „ekstremalni liberałowie” mogą to powiedzieć „Soylent Green” bez zadławienia się maską COVID? Pewnie dlatego Demokraci/lewica kochają aborcje, nawet w dniu narodzin. Dla nich to „przyszłość jedzenia!” Natural News