dorka2
Ten mail zawiera zdjęcia i obrazy. Nie widzisz ? Obejrzyj ten mail w przeglądarce

Zaproszenia z Misji Gabriela

misjagabriela.pl/opiekunowie-dzi…

Już w najbliższy poniedziałek 27 stycznia 2020 r., o godzinie 18.00 będziemy wspólnie się modlić na Mszy świętej w intencji dzieci skrzywdzonych. Dołącz do nas w kościele na ul. Ostródzkiej 172 w Warszawie lub poprzez bezpośrednią transmisję na port…More
Ten mail zawiera zdjęcia i obrazy. Nie widzisz ? Obejrzyj ten mail w przeglądarce

Zaproszenia z Misji Gabriela

misjagabriela.pl/opiekunowie-dzi…

Już w najbliższy poniedziałek 27 stycznia 2020 r., o godzinie 18.00 będziemy wspólnie się modlić na Mszy świętej w intencji dzieci skrzywdzonych. Dołącz do nas w kościele na ul. Ostródzkiej 172 w Warszawie lub poprzez bezpośrednią transmisję na portalu Facebook.

Relacja rozpocznie się
o godzinie 18.00 z kościoła św. Mateusza Apostoła
i Ewangelisty. Warszawa,
ul Ostr
ódzka 172.

Piszemy nową petycję w obronie rodziny!

Nie chcemy bezczynnie patrzeć na rosnący kryzys rodziny, postępujący wraz z nim wzrost rozwodów i krzywdy wyrządzane dzieciom z powodu rozpadających się rodzin. Problem ten jest znany w Europie od lat i wiele krajów wprowadziło do swojego prawa przepisy regulujące rozpad małżeństwa w taki sposób, aby wykorzystać każdą szansę na jego uratowanie. Chcemy wspólnie zredagować treść petycji, która będzie miała jak największą siłę oddziaływania. Być może rozwiązania, które już zaproponowaliśmy, są Twoim zdaniem niewystarczające? Jeśli chciałbyś nam pomóc, kliknij przycisk pod zdjęciem, aby przenieść się na stronę Misji Gabriela.

misjagabriela.pl/petycje/229202/31/

Weź udział w tworzeniu nowej petycji! Zapraszamy do komentowania artykułu znajdującego się na stronie Misji Gabriela. Jeśli masz własne doświadczenia w temacie przestawionym na tej stronie i pragniesz się nimi podzielić – napisz swój komentarz, albo wyślij do nas wiadomość e-mail na: kontakt@misjagabriela.pl

Już za miesiąc nowenna!

Zawierz swoje intencje św. Gabrielowi od Matki Bożej Bolesnej pod linkiem misjagabriela.pl/swiadectwa-i-in…

Jeśli chcesz zostać wolontariuszem w Misji Gabriela, albo znasz kogoś, kto chce w ten sposób pomagać, kliknij misjagabriela.pl/wolontariat/

Cały czas trwa akcja Święta'20. Możesz dołączyć do niej w tej chwili na misjagabriela.pl/swieta20/

Abyś był dobrze poinformowany, wszystkie aktualności są na misjagabriela.pl i na misj.maillist-manage.com/misjagabriela/

Jak pomóc? Sklep internetowy.

Cenną pomocą jest nabycie w naszym sklepie internetowym cegiełek o różnej wartości finansowej (50zł, 100zł i 500zł), koszulek, kubków, pocztówek, modlitewników, różańców oraz tablic pamiątkowych (grawerowanych na płycie kamiennej z oficjalnym potwierdzeniem i informacją o miejscu zamieszczenia). Nasi Darczyńcy szczególnie cenią sobie możliwość wygrawerowania tablicy pamiątkowej, bo jest ona trwałym śladem w historii budowy i niepowtarzalną pamiątką dla kolejnych pokoleń wiernych.
misjagabriela.pl/sklep/

Najnowszy numer miesięcznika Nasza Arka poświęcony jest Św. Gabrielowi od Matki Bożej Bolesnej. Czytelnicy znajdą tu między innymi: zwięzłe artykuły odpowiadające na pytanie, kim był „Święty Uśmiechu”, jakie wydarzenia przyczyniły się do szerzenia Jego kultu w Polsce oraz w jaki sposób młody Święty już dziś wpływa na rozwój duchowy naszej młodzieży. Czasopismo jest do nabycia w sklepie internetowym Misji Gabriela.

Aktualności

Młodzież z Oratorium św. Gabriela od Matki Bożej Bolesnej podjęła się przygotowania i poprowadzenia balu karnawałowego dla dzieci w Szkole Podstawowej nr 356 w Warszawie.

Spotkanie opłatkowe u Skautów Europy

W dniu 12.01.2020 r. odbyło się spotkanie opłatkowe obu białołęckich szczepów Skautów Europy. Cieszymy się, że z roku na rok organizacja ta przyciąga do parafii coraz więcej osób. Praca zapoczątkowana sześć lat temu powstaniem gromad wilczków, z czasem zaowocowała utworzeniem drużyn harcerskich i ustanowieniem dwóch szczepów. Skauci stanowią widoczny wzór do naśladowania dla dzieci i młodzieży odwiedzających budowane sanktuarium św. Gabriela i Młodych Świętych.

Podsumowanie prac budowlanych 2019 r.

Dzięki wsparciu parafian i darczyńców Misji Gabriela w 2019 roku udało się wykonać następujące prace:
podłączenie wodno-kanalizacyjne
instalacje nagłośnienia
instalację ogrzewania podłogowego wraz z wylewką podposadzkową.
Dodatkowo, w darze parafii św. Bonifacego w Bremie pozyskaliśmy również ławki, meble, ołtarz, chrzcielnicę i kropielnicę.

Plany budowlane na lata 2020-2021

W bieżącym roku planujemy wykonać ocieplenie dachu. Na rok 2021 zaplanowaliśmy zakup i instalację pieca centralnego ogrzewania, montaż drzwi i okien wewnętrznych oraz odnowienie i montaż kamiennych elementów ołtarza i chrzcielnicy

Dziękujemy!
Tylko dzięki Państwa zaangażowaniu i zrozumieniu sensu Misji Gabriela, jesteśmy w stanie tworzyć lepszy świat dla młodszego pokolenia. Serdeczne Bóg zapłać za Państwa obecność i pomoc!

Z Panem Bogiem!

o. Przemysław Śliwiński CP
Proboszcz Parafii
Misja Gabriela
kontakt@misjagabriela.pl