Clicks2.2K
Edward7
12

W szczepionce na grypę z 2020r. Vaxigrip Tetra wykryto tlenek grafenu

Czy myślałeś, że tylko szczepionki COVID zawierają grafen? Cóż, teraz ten nanomateriał został również znaleziony w szczepionce przeciw grypie Vaxigrip Tetra .
La Quinta Columna ujawniła dziś te informacje w swoim 84. programie .
Analiza tej fiolki jest przeprowadzana przez badacza, na razie anonimowego, który jest w kontakcie z zespołem hiszpańskim.
To imponujące, że podejrzenia La Quinta Columna dotyczące składu szczepionek produkowanych w ciągu ostatnich kilku lat były pod każdym względem słuszne. Prowadzone analizy potwierdzają, że Big Pharma od dawna narażał ludzi na grafen, nie mówiąc o tym.
Orwell City - kluczowy fragment programu. Można w nim obejrzeć zdjęcia z mikroskopu optycznego oraz zauważyć podobieństwo wykrytego nanomateriału do tlenku grafenu opisanego w literaturze naukowej. Po pierwsze, tutaj możesz znaleźć szczegóły analizowanej fiolki:

Firma biofarmaceutyczna : Sanofi Pasteur Europe - Vaccine Vaxigrip Tetra 0.5 ml, Produkcja - September/October 2020 , Ważność -08/2021, Kod - U3K741V Video - Link: Rumble

Ricardo Delgado: Przyjrzymy się obrazom mikroskopowym. Jest to widok z mikroskopu optycznego, szczepionki przeciwko grypie Vaxigrip, którą analizy dokonał inny lekarz tutaj w Hiszpanii – którego nazwiska jeszcze nie ujawnimy – wykonał to w ramach analizy fiolki.

Pokażemy to, bo to jest naprawdę ważne. Mamy zdjęcia, ale później zrobimy film. Wybrałem najważniejsze zdjęcia, dobrze? Pokażę im i zobaczę, co myślisz. To jeden z nich.


Tutaj niektóre kryształy mogą być może sacharozą. Ale tutaj jest fałda. Zobaczmy jeszcze jeden. Ten jest bardziej uderzające.

Jak widać, to zdjęcie zostało zrobione przy mniejszym powiększeniu, dzięki czemu możesz zobaczyć perspektywę tego, co jest obserwowane z większej odległości. Ale to na przykład te tkanki mają podobną charakterystykę do tlenku grafenu. Kontynuujmy.

Tutaj widać to trochę lepiej, w większym powiększeniu.

Przypominam, że pochodzi z fiolki szczepionki Vaxigrip przeciwko grypie. Mówimy o szczepionce przeciw grypie. Tutaj jest obraz trochę bardziej powiększony. Ma inną jasność, ponieważ zależy od kondensora zastosowanego w mikroskopie optycznym.

Dr. José Luis Sevillano: Tamto też jest to bardzo pomocne.

Ricardo Delgado: Tutaj wygląda całkiem nieźle. Tak. Ma fałdy i zagięte krawędzie.

Dr José Luis Sevillano: Tam też widać to bardzo dobrze.

Ricardo Delgado: Wygląda całkiem nieźle. Tak. I pamiętajmy, że to nie powinno być w szczepionce.

Dr José Luis Sevillano: Nie.

Ricardo Delgado: Spójrz tutaj, to jest jeszcze bardziej powiększone.

Dr José Luis Sevillano: Ty też możesz to zobaczyć.

Ricardo Delgado: To bardzo charakterystyczne, prawda?

Dr José Luis Sevillano: Wygląda naprawdę dobrze (to znaczy źle - że jest w szczepionce dopow.).

Ricardo Delgado: Tak. Tutaj wygląda na trochę mniejszy, czyli z mniejszym powiększeniem.

Oto kolejne zdjęcie.

Tutaj również można zobaczyć wiele „kawałków” tych małych "chusteczek". Obraz trochę bardziej powiększony.

A tutaj jest znacznie bardziej powiększony.

To jest niesamowite.

To jest szczepionka. Vaxigrip Tetra.


Dr José Luis Sevillano: Jest czterowartościowy i jest roczny. Z jakiego roku pochodzi ta fiolka? Ach! To z zeszłego roku. Ten odpowiada kampanii z września 2020 roku. I wygasa teraz w 2021 roku.

Ricardo Delgado: Tak, w 2021 roku. To jest szczepionka, którą pan Sánchez chciał zaszczepić wszystkich. Tą szczepionką przeciw grypie.

Dr José Luis Sevillano: Dokładnie. Miał obsesję na punkcie zaszczepienia wszystkich szczepionką przeciw grypie. Co za drań! Skąd wiedział, że jest coś w szczepionce przeciw grypie i że w tym roku wszyscy muszą zostać zmuszeni do zaszczepienia się przeciwko grypie? Nawiasem mówiąc, w tym roku w Hiszpanii zgłoszono siedem przypadków grypy. Nie zapomnij o tym, co? Że grypa zniknęła, bo pojawiły się maski, więcej więzień i tak dalej. I oczywiście dystans. "Dlatego w tym roku grypa nie istniała". Ale koronawirus istniał. Ciekawe, prawda? Kolejne naukowe wyjaśnienie zjawisk, które obserwujemy w naszym społeczeństwie. Jest data. Wygasa kilka miesięcy po kampanii.

Ricardo Delgado: Spójrz. Tutaj zrobiłem zdjęcie tym, które już widziałeś.

Próbka jest po lewej, ta szczepionka przeciw grypie Vaxigrip z zeszłego roku, z września/października 2020. A po prawej, z innym kondensatorem, możesz zobaczyć tlenek grafenu, jak ilustruje z literatury naukowej. Tak więc, jak widać na przykładzie po lewej stronie, są fałdy i kilka nakładających się warstw. Te same cechy obrazu, które mamy po prawej stronie, gdzie widać, że fałdy lub krawędzie nakładają się na siebie. Jest tobardzo, bardzo, bardzo podobne. Kiedy zapytaliśmy ludzi, którzy pracują z tym nanomateriałem i widzieli go pod mikroskopem świetlnym i elektronowym, odpowiedzieli: „To także tlenek grafenu”. Dobrze? Oto szczepionka przeciw grypie Vaxigrip na wrzesień/październik 2020 r.

Pamiętaj, że wiele osób, które wykazywały magnetyzm, nie było zaszczepionych przeciwko COVID, nie nosiło masek ani nic, a mimo to zostało zaszczepionych szczepionką przeciw grypie. Bardzo podejrzane, prawda? I oczywiście mieli właściwości magnetyczne. Cóż, udostępnię wszystkie te zdjęcia później na kanale Telegram La Quinta Columna do pobrania.

Dr José Luis Sevillano: To potwierdza nasz pogląd, że choroba może być spowodowana grafenem. A to, co już pojawiło się w szczepionkach przeciw grypie, było próbą tego, co ma nadejść. Dlatego to wszystko wydarzyło się tak, jak się stało. Podejrzewaliśmy już, że szczepionka przeciw grypie wywołała magnetyzm u osób, które przyjęły szczepionkę przeciw grypie, a nie wywołała tego szczepionka COVID. Analizy te potwierdzają pogląd, że rzeczywiście istnieje coś, co sprzyja obrazowi (choroby) tzw; COVID. I że bez problemu mógłby to być grafen .

Ricardo Delgado: I ta wiadomość, która nadchodzi teraz... Najpierw La Quinta Columna nakręci film na temat szczepionki przeciw grypie Vaxigrip z punktu widzenia analizy mikroskopu optycznego. A to również, jak mówi José Luis, potwierdza teorię, że grafen został wprowadzony do wielu fiolek. Możemy go nawet znaleźć w szczepionce przeciw zapaleniu opon mózgowych. Mogli włączyć go do wszystkich z nich jako nanotechnologię stosowaną do fiolek, a nie tylko do konkretnej szczepionki. Na podstawie tego, co widzimy.
orwell.city/…xide-found-in-vaxigrip-tetra-vaccination-vial.html

Dr Luis Marcelo Martínez wyjaśnia, dlaczego nie ma konkretnych dowodów na izolację, oczyszczanie i charakterystykę SARS-CoV-2

Jak to możliwe, że 16 miesięcy po tej pandemii wywołanej przez rzekomego nowego wirusa nikt nie był jeszcze w stanie tego udowodnić naukowo, (..) Okazuje się więc, że Urugwaj nie może scharakteryzować i oczyścić wirusa, ponieważ potrzebne są laboratoria bezpieczeństwa biologicznego. Ach! Ale Stany Zjednoczone też nie. A Chiny też nie. Wielka Brytania też nie mogła. (...)W rzeczywistości istnieje wiele publikacji, które twierdzą, że wyizolowały wirusa(...) Chodzi o to, że kiedy czytasz tę publikację, doskonale zdajesz sobie sprawę, że jedyne, co zrobili, to sekwencjonowanie informacji genetycznych pochodzących z wielu źródeł. I to wszystko. To właśnie mówię. I że nie przeprowadzono żadnych testów charakteryzacyjnych na oczyszczonym wirusie poprzez różnicową filtrację gradientową, gdzie naprawdę filtrujesz i masz wirusy — małe cząstki — których nigdy nie zademonstrowano. (...) Nie powiedziałem, że nie ma publikacji, w rzeczywistości publikacji jest mnóstwo, ale żadna z nich nie udowadnia, że wirus naprawdę istnieje.(...) Teraz bezpośrednio pytam ich i Sabatté. Doktorze Sabatté, zaproś mnie do swojego laboratorium. Doktorze Sabatté, zaproś mnie i pokaż mi oczyszczonego wirusa i testy na zwierzętach z tym wirusem. A jeśli nie możesz tego zrobić tutaj, Sabatté, w CONICET, pokaż mi, gdzie na świecie możesz. A czy wiesz, dlaczego musisz to wykazać? Ponieważ ten fałszywy wirus doprowadził świat do ruiny i zabija ludzi. Ale to nie wirus zabija, ale koncepcja i dyktatura z tą fałszywą wymówką. Więc doktorze Sabatté, jesteś zobowiązany walczyć o ludzkość, a nie mówić bzdury(...)

Fernando (No Más Mentiras Urugwaj): Więc o jakich szczepach mówią, jeśli nie mają wirusa?
Dr Luis Marcelo Martínez: Usprawiedliwieniem dla szczepień jest ponowne sekwencjonowanie pacjentów, że oni tworzą warianty. To więcej tego samego. To ponowne sekwencjonowanie pacjentów w różnych obszarach i zestawienie wariantów za pomocą programów komputerowych. To znaczy, oczywiście, że warianty są nonsensem. Dlaczego? Ponieważ obrazy kliniczne pozostają takie same. Innymi słowy, to ta sama grypa, to samo zapalenie płuc. Wszystko jest takie samo. O jakim wariancie mówią, jeśli obrazy kliniczne są takie same? A ile mamy zdjęć klinicznych? A ile mamy ludzi? Czy w domu umierają ludzie? Czy są osoby, które zmarły w domu na COVID-19?
Fernando (No Más Mentiras Urugwaj): To są Szczepieni .
Dr Luis Marcelo Martínez: Oczywiście. Szczepieni umierają na ulicy. Właśnie dzisiaj zobaczyłem cztery lub pięć przecznic od miejsca, w którym jestem, dorosłą osobą reanimowaną na chodniku. I na pewno nie podejdę, żeby zobaczyć, co się dzieje. Ale zaczniemy to widzieć. Zaczniemy wszędzie widzieć spontaniczne zgony. Czy zdajesz sobie sprawę? Oczywiście zaczniemy to widzieć. Ale nie z powodu wirusa, ale z powodu trucizny, którą zaszczepiają. Widocznie. Nie ma co do tego wątpliwości. Tak więc warianty są po prostu "bardziej takie same". To więcej tego samego. Dlaczego? Ponieważ SARS-CoV-2 byłby wariantem poprzednich koronawirusów, rozumiesz? Rysują warianty za pomocą programów komputerowych. To takie proste.

Nie ma izolacji.
Nazywają to „izolacją”, kiedy wkładają śluz do naczynia z komórkami i widzą, że komórki nerki małpy zaczynają obumierać. Ale nie mówią, dlaczego te komórki umierają. Bardzo dobrze tłumaczy to Lanka . Komórki hodowli umierają z powodu aspektów technicznych, z powodu antybiotyków, które wprowadzają do hodowli, z powodu płodowej surowicy bydlęcej, kiedy odcinają żywienie. Więc komórki oczywiście umierają. A mikroskopia elektronowa nie pokazuje żadnego wirusa. To, co pokazuje, to inkluzje komórkowe, egzosomy i zjawisko korony. Nie pokazuje żadnych wirusów. Ponieważ pokazują wyniki mikroskopii i mówią: „Ach, mam efekt cytopatogenny w hodowli komórkowej. Otóż to! Wirus jest.” Ale co jeśli zrobię sekwencjonowanie? Skąd robisz sekwencjonowanie? Jeśli nie oddzieliłeś wirusa, po prostu go nie oddzieliłeś.

Więc weź, Sabatté, weź wszystkie papiery, które chcesz i pokaż mi sekwencjonowanie genomu oczyszczonego wirusa. Proszę, błagam, doktorze Sabatte. Zrób to dla ludzkości, dla prawdy i dla swoich dzieci. To nie jest kłótnia, aby zobaczyć, kto ma rację, czy jest to wirus, czy nie. Nie obchodzi mnie, czy jest wirus, czy nie. Chcę prawdy i wolności. Tego właśnie chcę . Ponieważ wirus, jeśli istniał, nie powoduje kryzysu zdrowotnego. Nie traćmy więc czasu na jałowe dyskusje. Więc Sabatté, udawaj, że wirus istnieje. Czy widzimy prawdziwy kryzys zdrowotny? Nie było i nie ma kryzysu zdrowotnego, ponieważ nie jest on podtrzymywany ani epidemiologicznie, ani statystycznie. Czy wiesz, na czym jest utrzymywany? O zmodyfikowanych koncepcjach .

Jest to pandemia z definicji ustanowiona od 2009 roku przez WHO. Kropka. A liczenie zgonów rozpoczęło się w marcu 2020 roku do dziś.
I liczą całkowitą śmierć ludzi zabitych w ciągu tych 16 miesięcy. I wszystko wpadło do tej samej torby. Ludzie wiedzą . Ludzie mają dość mówienia ci, że ludzie zginęli w wypadku, a na ich akcie zgonu jest napisane „COVID”. Ludzie wiedzą. To znaczy, nie wdawajmy się w dyskusje. To się sprawdza. Wiedzą o tym także lekarze, lekarze przebywający w szpitalach. Jak oni to tolerują? Dlaczego tolerują, że osoba, która przychodzi z ranami postrzałowymi, z diagnozą śmierci przez COVID? Dlaczego oni to robią? Dlaczego się temu się nie przeciwstawią? Czy nie zdają sobie sprawy, że to prowadzi do sztucznego zawyżania liczb, jeśli idzie o tę głupotę, żeby mieć wymówkę, ciągle gwałcić ludzi, ciągle zamykać, chcieć szczepić jak bydło? Brat bratu. Nie! Zachowaj wszystkie swoje szczepionki. Jesteśmy wolni i zdrowi.

Niczego od was nie potrzebujemy, a tym bardziej od laboratoriów kryminalnych, które pierwszą rzeczą, którą muszą zrobić — powtarzam to jeszcze raz — to poinformować lekarzy, jakie gówno wstrzykują ludziom, abyśmy my, lekarze, mogli kontynuuj swoją pracę . (...)

Wtedy będzie nam bardzo trudno kontynuować leczenie, ponieważ było już ciężko, gdy wszystkie dzieci są chronicznie odurzone liczbą szczepionek z kalendarza zabójców. I wracam do tego samego: do raportu Corvelvy, co?
Są tam wszystkie dokumenty Kennedy'ego . Istnieje kompilacja ponad 1200 artykułów naukowych wykazujących toksyczność glinu, rtęci, linii kultur komórkowych zawartych w szczepionkach . Komórki płodowe są używane od lat. To nie jest nowe. Metaliczne mikrocząsteczki i wiele innych drobiazgów. Jest wiele innych drobiazgów, o których nie zamierzam mówić. Pewnego dnia osoby odpowiedzialne będą rozmawiać. Złapią ich za kark i powiedzą ludziom prawdę. Prawda .

Więcej - : Rumble - orwell.city/2021/07/SARS-CoV-2-has-not-been-isolated.html

SZCZEPIONKA PRZECIW GRYPIE ZIMOWEJ ZOSTAŁA ZAPROJEKTOWANA W CELU WYWOŁANIA EPIDEMII?
Sezonowa grypa już nie istnieje, tylko covid-19
Bill Gates; „Dzisiejszy świat ma 6,8 miliarda ludzi ... za niedługo będzie około 9 miliardów. Teraz, jeśli wykonamy naprawdę świetną robotę w zakresie nowych szczepionek, opieki zdrowotnej, usług w zakresie zdrowia reprodukcyjnego, moglibyśmy obniżyć to może o 10 lub 15 procent”. Bill Gates; Szczepionki metodą depopulacji.
henryk33 shares this
53
W szczepionce na grypę z 2020r. Vaxigrip Tetra wykryto tlenek grafenu