pl.news
35.8K

"Zieloni" rozbijają łby o szopkę

Obecnie rządząca Irlandią Partia Zielonych poniosła fiasko, usiłując zakazać wystawienia świątecznej szopki w Dublinie, którą co roku od 1995 funduje Irlandzki Związek Rolników - szopkę wypełniają żywe zwierzęta.

"Zielona" Pani Burmistrz, Caroline Conroy, ogłosiła, że zamierza zakazać ustawienia szopki przed jej siedzibą, usprawiedliwiając się "prawami zwierząt".

Organizacje pożytku publicznego zabiły na alarm, podkreślając, że to wyjątkowa okazja dla dzieci, które "chcą zobaczyć żywe zwierzęta" - dziwna argumentacja, jakby w szopce chodziło o zwierzęta.

Rządowe Biuro Prac Publicznych oszczędziło tradycję, ostrzegając - "kolejną zakazaną rzeczą w tym kraju niedługo będzie wypowiadanie słowa 'Święta'". Żywa Szopka Świąteczna zostanie ustawiona w innym miejscu na terenie St. Stephen’s Green Park.

Przy siedzibie Pani Burmistrz znajdzie się jedynie świecka świąteczna dekoracja [chała]. "Zieloni" przodują w zabijaniu nienarodzonych dzieci i ludzi zniedołężniałych, okaleczaniu genitaliów, antykoncepcji i tak dalej.

Grafika: Caroline Conroy © wikicommons, CC BY-SA, #newsAtqabdwomc
Juan Ramirez
Dopóki zgniłozieloni i lewaki nie będą za swoje napaści karani, nic się nie zmieni.
Jak coś im nie udało się za pierwszym razem, wrócą i będą atakować do skutku.
Bo to nie jest żadna tam "wojna" tylko bicie i gwałcenie leżącego bezradnego społeczeństwa.
Nie cieszcie się, że czasem uda się nam uniknąć ciosu.
Bo on się powtórzy.
Zygmunt Bronislaw Polatynski
Juan Ramirez
Nie rozumiecie, że zgniłozielonych trzeba oskarżać o rasizm, wykluczanie i prześladowanie chrześcijan?