Clicks6
lv.news

Oligarhiem patiešām ir jābūt dusmīgiem: nomelnošanas kampaņa pret Vigano

Itālijas Oligarhu mediji sākuši saskaņotu nomelnošanas kampaņu pret arhibīskapu Karlo Vigano, Franciska režīma nozīmīgāko disidentu.

Kampaņu uzsāka Tēvs Filipo di Džakomo, Repubblica.it līdzstrādnieks (24. novembrī). Viņš apsūdzēja Vigano rakstā, kurā nav faktu, par "finanšu skandāliem", "apkaunojošiem draugiem" un "anonīmiem dokumentiem".

Masimo Džanīni (LaStampa.it) varonīgo arhibīskapu nodēvēja par “saimnieci”. Gan LaStampa.it, gan Repubblica.it pieder Agnelli ģimenei (Fiat, Ferrari, Lancia, Alfa Romeo, Chrysler).

Džons Elkans – Agnelli investīciju kompānijas Exor priekšsēdētājs – uzrakstīja priekšvārdu Klausa Švāba (Pasaules ekonomikas foruma) ceturtajai industriālajai revolūcijai, kurā sīki aprakstīta “Lielā atiestatīšana”.

Bruno Vespa, vairākkārt notiesātais apmelotājs, sacīja, ka “Dievs var piedot” Vigano par viņa [atbilstošo] kritiku pret pretrunīgi vērtētajām Covid “vakcīnām”.

Vigano pastāstīja LaCrunaDellAgo.net (3. decembrī), ka viņš tiek uzskatīts par "sabiedrības ienaidnieku", jo režīmiem ir raksturīgi deleģēt kritiķus.

Disidenti vispirms tiek izsmieti, pēc tam tiek pasniegti kā "patoloģiski" un visbeidzot tiek ieslodzīti psihiatriskajās slimnīcās.

Vigano nomelnošanas kampaņu sauc par šarādi, kurā Covid augstie priesteri saplēš savus tērpus, žēlojot katru iebildumu pret viņu meliem.

#newsEdawvspbkj