Clicks906
csk.news
1

Nové Pastorační Dogma: Farář Vyloučen

V Polsku narozený Otec Janusz Roginski (49), pastor Sv Gabriela v Burlington, Kanadě, byl vyloučen z Hamiltonské Diecéze biskupem Douglasem Crosbym.

Roginski pro LifeSiteNews.com uvedl, že to byl jeho “pastorační přístup k pandemii”, který k tomu vedl,. Detaily podrobně nerozebíral.

20. dubna, Roginski udělal dojem, když v červnu veřejně oponoval vztyčení homosexuální vlajky mimo školy krajské samosprávy, návrh byl podporován Hamiltonskou Diecézí.

Homosexuální vlajku identifikoval jako “znamení divize, kontroverze, skandálů Katolíků a znamení podpory hříchu” a doporučil, že by školy místo toho měly věnovat měsíc červen Posvátné Lásce a Kristově lásce, která je “vše zahrnující.”

Nicméně, o Roginského eliminaci bylo rozhodnuto o měsíc dříve. Sv Gabriel byl známým místem pro Katolíky. Biskup Crosby to pravděpodobně teď změní.

Roginski byl akceptován sousední Diecézí Sv. Kataríny.

Obrázok: Janusz Roginski, Livestream, #newsMouulwtvjd
Roberto 55
V Ontariu a aj inde sa deju veci. Viem pozitivne, ze kedze su katolicke skoly financovane aj s tzv. public sources, tak do toho zashuje aj lokalna vlada a vysledok je takyto. Biskupi mlcia lebo sa boja, ze pridu o prispevky. Katolicke boardy a skoly su katolicke iba podla mena. Presadzuju akceptaciu homo vyuky, vlajok, pochodov ap. Katolicke skoly navstevuju aj moslimovia a nedavno ziadli v …More
V Ontariu a aj inde sa deju veci. Viem pozitivne, ze kedze su katolicke skoly financovane aj s tzv. public sources, tak do toho zashuje aj lokalna vlada a vysledok je takyto. Biskupi mlcia lebo sa boja, ze pridu o prispevky. Katolicke boardy a skoly su katolicke iba podla mena. Presadzuju akceptaciu homo vyuky, vlajok, pochodov ap. Katolicke skoly navstevuju aj moslimovia a nedavno ziadli v ramci gympla aj modlitebnu s kobercekmi...