Maria Dubovska
Je jedno jaké si vybreš ale nejaké by to byt mali. ) Všetky sa nedajú. Od archtypov už je potom len malý krok k svatosti. Tak možno ne malý ale vzdialenost sa skracuje.
Maria Dubovska
snažím sa aspon nejaký archehtyp udržat, že si jako buduca generacia uchova v pamati tu vonu ked sa to peče a tak. aj ostantativne robím džemy aj ked moc nejdu. lebo ked to nevidia že sa to robí, potom to robit nikdy nebudu.
5 more comments from Maria Dubovska
Maria Dubovska
iba kapra a šalat. aj to je na mna vykon. muž pomaha s rybou. aj ju dokonca tento rok vylovil. ale viac nepýtajú, majú toho dost . ale tie drobné pečiva to robievam, lebo to sa dá doredu naplanovat.
Maria Dubovska
aj by som sa zasmiala, ale za ten čas sa mi nepodarilo pochopit kto je ten jakobím.
Maria Dubovska
Z toho rozporu sa da trochu konšpiračne dedukovat, že ide o jakusi šablonu, ktoru niekto vymyslel a snaží sa naplnit , ale ludom sa to nie vždy podarí a z toho vznikajú smiešne nezmysly.
Maria Dubovska
no hento len sa nepotento. celé tvoje učinkovanie je vlastne jedna konšpirácia a zrazu lajkneš že jako konpirace nie. 😀 😀 😀 male decko hadr fakt .
Maria Dubovska
nemysela som to konšpiračne. verim že oni podliehaju len istým trendom a proste to tak citia. preto pridavam svoju kvapku v mori do antipropagandy.

ale niekde ten pelech je odkial to všetko ide tie konštrukcie, tie napady. tomu verím, je to proste praca zleho, berem to jak to je. nič viac.
Stylita
Co když je Bořek jen náboženský analfabet ? Tyhle konspirace o tom, co kdo chce protlačovat, je dle mého taktéž stupidita. Ale tak mohu se mýlit a Bořek či autor chtějí změnit pohled lidí na vánoce. ☕ Ale je to spíš nesmysl.