04:57

Matko Tyś naród Polski wybrała przed wiekami

.....chcemy prosić Cię Maryjo dzisiaj , gdy w około czyha tyle burz , zostań z nami Matko ukochana - nie lat 600 , lecz na zawsze już .
Królowanie Chrystusa na wieki
mkatana
Akt zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi, Królowej Polski

Niepokalana Matko Jezusa i Matko moja – Maryjo, Królowo Polski! Biorąc za wzór Świętego Jana Pawła II mówię dziś: cały(a) jestem Twój(a). Twojemu Niepokalanemu Sercu zawierzam całego(ą) siebie, wszystko czym jestem; mój umysł, serce, wolę, ciało, duszę, zmysły, emocje, pamięć, zranienia, słabości, moją przeszłość od chwili poczęcia, …More
Akt zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi, Królowej Polski

Niepokalana Matko Jezusa i Matko moja – Maryjo, Królowo Polski! Biorąc za wzór Świętego Jana Pawła II mówię dziś: cały(a) jestem Twój(a). Twojemu Niepokalanemu Sercu zawierzam całego(ą) siebie, wszystko czym jestem; mój umysł, serce, wolę, ciało, duszę, zmysły, emocje, pamięć, zranienia, słabości, moją przeszłość od chwili poczęcia, teraźniejszość i przyszłość wraz ze śmiercią cielesną – każdy mój krok, czyn, słowo i myśl. Twojemu Niepokalanemu Sercu zawierzam także moją rodzinę i wszystko co posiadam. Tobie oddaję wszystkie moje prace, modlitwy i cierpienia. Ty najlepsza Matko chroń mnie i moich bliskich od Złego. Upraszaj nam łaski potrzebne do przemiany i uzdrowienia. Prowadź po drogach życia i posługuj się nami do budowania Królestwa Twojego Syna Jezusa Chrystusa – jedynego Zbawiciela świata, od którego pochodzi wszystkie dobro, prawda i życie. Amen.
LovVal
Orędzie Matki Bożej z 02.05.2015

Drogie dzieci,
Otwórzcie swoje serca i próbujcie odczuć jak bardzo was kocham i jak bardzo pragnę, byście kochali mojego Syna. Pragnę, abyście Go lepiej poznali, gdyż nie jest możliwym poznanie Go i nie kochanie Go – gdyż On jest miłością. Ja was znam, drogie dzieci. Znam wasze bóle i cierpienia, gdyż sama je przeżywałam. Śmieję się z wami gdy się radujecie i …More
Orędzie Matki Bożej z 02.05.2015

Drogie dzieci,
Otwórzcie swoje serca i próbujcie odczuć jak bardzo was kocham i jak bardzo pragnę, byście kochali mojego Syna. Pragnę, abyście Go lepiej poznali, gdyż nie jest możliwym poznanie Go i nie kochanie Go – gdyż On jest miłością. Ja was znam, drogie dzieci. Znam wasze bóle i cierpienia, gdyż sama je przeżywałam. Śmieję się z wami gdy się radujecie i płaczę, gdy cierpicie. Nigdy was nie opuszczę. Zawsze będę do was mówić z macierzyńską czułością. A ja jako matka potrzebuje waszych otwartych serc, abyście z mądrością i prostotą szerzyli miłość mojego Syna. Potrzebuje waszej otwartości i wrażliwości na dobro i miłosierdzie. Potrzebuje was zjednoczonych z moim Synem, gdyż pragnę, abyście byli szczęśliwi i pomogli mi w niesieniu szczęścia wszystkim moim dzieciom. Moi apostołowie, potrzebuję was, abyście wszystkim ukazywali prawdę Bożą, by moje serce, które cierpiało i dzisiaj znosi tak wiele cierpień mogło zwyciężyć w miłości. Módlcie się o świętość swoich pasterzy, aby w imię mojego Syna mogli czynić cuda, gdyż świętość czyni cuda. Dziękuję wam.
Królowanie Chrystusa na wieki
Nie mogę sobie wydarować minionych pieknych czasów majówek . CAŁE GRUPY DZIECIAKÓW BAWIŁY SIĘ A POTEM WSZYSCY JAK JEDNO -BIEGLIŚMY DO KAPLICZEK I FIGUREK PRZYDROŻNYCH , BY POŚPIEWAĆ Z PRZENAJSWIETSZĄ PANIENKA .
LovVal
Tylko prawda wyzwala made a reference: Grzegorz Braun zaatakował jedyną prawicową telewizję publikującą jego konferencje i publicznie znieważył redaktora Tomasza Terlikowskiego. 11:49

Grzegorz Braun zaatakował jedyną prawicową telewizję publikującą jego konferencje i publicznie znieważył redaktora Tomasza Terlikowskiego

LovVal 11:44

NIE ZABIJAJ!!!! To pierwszy watek, ktory mowi o p. Dudzie, ktory zamierza poprzec IN VITRO. I jak sam mowi - sam by tego nie zrobil, ale innym pozwala. Podwojna moralnosc. Na takiego czlowieka nie ma co liczyc.Swoje interesy jest gotow chronic, ale juz malych dzieci niewinnych to nie. to poczatek tragedii. ktore p. Duda chce zafundowac Polsce. Po drugie - jest socjalista a nie prawicowym. A socjaliusci to zlodzieje i na uslugach (mniej lub bardziej swiadomie) liberalow i neokomunistow. Poprostu robia dla nich brudna robote. Prosze posluchac wykladow x. T. Guza o neokomunistach, liberalach itp. Reszte watkow prosze sie doszukiwac w samej partii PIS i otoczce medialnej p. Dudy. Szkoda mi na to czasu. MY POLACY NIE POZWOLIMY SOBIE NA SZUKANIE JEDZENIA PO SMIETNIKACH I USLUGIWANIE KNESETOWI!!

Martyna1 likes this. 11:45
Agata.B
Tysiąc lat wyrastaliśmy w Polsce na wartościach chrześcijańskich. Z nich zrodziła się nasza kultura której się nie wstydzimy, i styl życia, który uszanował ojca, matkę, dziecko, starca , żebraka i nienarodzonego ..
Agata.B
Maryja, chociaż zawsze ta sama, uniwersalnie matczyna - na Jasnej Górze Zwycięstwa - patrzy na nas tak bardzo po polsku
3 more comments from Agata.B
Agata.B
MARYJA MATKA KOŚCIOŁA, KRÓLOWA POLSKI I HETMANKA POLAKÓW.
Agata.B
Cześć Matki Bożej w Polsce jest tak stara jak dzieje samego Narodu Polskiego. Pierwsza świątynia w Gnieźnie była zbudowana pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Pierwszy utwór napisany w języku ojczystym to pieśń „Bogarodzica"
Agata.B
MARYJO KRÓLOWO POLSKI .
RATUJ SWÓJ WIERNY LUD KATOLICKI W POLSCE PRZED WROGAMI KOŚCIOŁA I WROGAMI
modernistae prohibere
Z dawna Polski Tyś Królową, Maryjo!
Ty za nami przemów słowo, Maryjo!
Ociemniałym podaj rękę,
niewytrwałym skracaj mękę,
Twe Królestwo weź w porękę, Maryjo!

Gdyś pod krzyżem Syna stała, Maryjo!
Tyleż, Matko, wycierpiała, Maryjo!
Przez Twego Syna konanie
Uproś sercom zmartwychwstanie,
W ojców wierze daj wytrwanie, Maryjo!

Z dawna Polski Tyś Królową, Maryjo!
Ty za nami przemów słowo, Maryjo…More
Z dawna Polski Tyś Królową, Maryjo!
Ty za nami przemów słowo, Maryjo!
Ociemniałym podaj rękę,
niewytrwałym skracaj mękę,
Twe Królestwo weź w porękę, Maryjo!

Gdyś pod krzyżem Syna stała, Maryjo!
Tyleż, Matko, wycierpiała, Maryjo!
Przez Twego Syna konanie
Uproś sercom zmartwychwstanie,
W ojców wierze daj wytrwanie, Maryjo!

Z dawna Polski Tyś Królową, Maryjo!
Ty za nami przemów słowo, Maryjo!
Miej w opiece naród cały,
Który żyje dla Twej chwały,
Niech rozwija się wspaniały, Maryjo!
Królowanie Chrystusa na wieki
Rozpoczyna się dziś najpiękniejszy miesiąc w roku kalendarzowym . Niech Przenajswiętsza Panienka ma nas w szczególnej opiece w tych napiętych dniach i doprowadzi do zwycięstw takiego kandydata , który będzie najlepiej służył Polsce -doprowadzi do Intronizacji naszego Boga i Króla - oraz wyrwie nasz kraj z rąk oprawców i dyktatorów satanistycznej sekty New Age , która zagarnęła nasz kraj i ine …More
Rozpoczyna się dziś najpiękniejszy miesiąc w roku kalendarzowym . Niech Przenajswiętsza Panienka ma nas w szczególnej opiece w tych napiętych dniach i doprowadzi do zwycięstw takiego kandydata , który będzie najlepiej służył Polsce -doprowadzi do Intronizacji naszego Boga i Króla - oraz wyrwie nasz kraj z rąk oprawców i dyktatorów satanistycznej sekty New Age , która zagarnęła nasz kraj i ine kraje świata .