Edward7
3.3K

Jest jakiś rodzaj "białego szlamu" rosnącego w tętnicach u zaszczepionych - John O'Looney angielski przedsiębiorca pogrzebowy

Nowi władcy biotechnologii - Jak Covid zapoczątkował nową generację cyfrowej kontroli


UK Undertaker John O'Looney: There Is Some Sort Of 'White Crap' Growing In People's Arteries

"Myśleliśmy, że to zakrzepy krwi zabijają ludzi. Nie sądzę. To rodzaj białego szlamu rosnącego wewnątrz ludzkich tętnic i jest to bardzo niebezpieczne. To było szczerze mrożące krew w żyłach zjawisko." To jest to, co koronerzy i balsamiści znajdują wewnątrz tętnic i żył zmarłych zaszczepionych. Struktury włókniste, które wyglądają jak tkanka mięśniowa, ale powstają wewnątrz naczyń krwionośnych.

Te skrzepy są często określane jako "skrzepy krwi", ale nie wyglądają one jak normalne skrzepy i składają się z dużo więcej niż zwykłych komórek krwi. W przeciwieństwie do normalnych skrzepów, które są galaretowate, niemalże galaretowate, te tak zwane "skrzepy" zawierają niezwykle duże i złożone powtarzalne elementy strukturalne, które wyraźnie są budowane we krwi ofiar, które zmarły z powodu tych skrzepów. Musimy nadal udostępniać tego typu materiały, ponieważ są to dowody, które mamy na poparcie naszego antyszczepionkowego stanowiska.

John O'Looney, przedsiębiorca pogrzebowy z Milton Keynes, mocno rozgłasza wszystko, co widział, czego doświadczył i co mówią jego rówieśnicy w jego branży, zaczynając od tego, że znajduje dziwne "śmieci" rosnące wewnątrz ciał zmarłych

Według O'Looneya:

"Mieliśmy dziś chłopca. Miał 13 lat. Potrójnie zaszczepiony. Miał autopsję. Rodzina poprosiła nas o zabalsamowanie go..... "Balsamowanie daje znaczny dostęp do tego ciała od wewnątrz i można zobaczyć wszystkie śmieci znajdujące się w tętnicach. ""Myśleliśmy, że to zakrzepy krwi zabijają ludzi. Nie sądzę. To rodzaj białego śmiecia/syfu/szlamu rosnącego wewnątrz ludzkich tętnic i jest to cholernie niebezpieczne. «Hay una especie de basura blanca creciendo dentro de las personas»: John O’Looney, ll director de una funeraria londinense, vuelve a dar la voz de alarma

Mordercza broń globalistów stoi na czele ich programu depopulacji.

Alan Barton
Ostatnio przeczytałem kilka artykułów, które wydają się potwierdzać moje starsze historie o "“The Thing” z października ubiegłego roku i " “Razors”" z wodorotlenku grafenu, które można znaleźć w listopadowym artykule, który był kontynuacją pierwszego. Następnie pojawiło się kilka artykułów, które twierdziły, że w strumieniu krwi znajdują się "mikroobwody" samoczynnie montujące, czy się nadajniki fal, lub cokolwiek innego. Oczywiście oficjalne placówki propagandowe i "osoby sprawdzające fakty" szybko odrzuciły wszystkie te teorie twierdząc, że zostały one sfałszowane lub że filmy przedstawiają coś zupełnie innego. Ja po części zgadzałem się z nimi, ale zebrałem kilka nowych informacji, które pokazują, że moje oryginalne/poprzednie historie były poprawne, ale także że istnieją również takie, które pokazują, że moje odrzucenie nano-chipów/obwodów może nie być poprawne, jak również, ale dostaniemy się do tego później. Najpierw kilka ostatnich artykułów, które musimy przejść...

Alex Jones pokazuje News Wars filmy, które pokazuje mikroskopijne filmy z "Bio-Struktury usunięte z naczyń krwionośnych
" i chociaż nadal nie wierzę nano-elektronikę, jednak potwierdza się tam zdecydowanie istnieje struktur, które są produkowane przez te mordercze strzały, które mają zabić. Ten link News Wars ma kilka innych filmów pokazujących masywne skrzepy; nie zwykłe skrzepy krwi, ale masywne struktury, które są zaangażowane w - Nagły Syndrom Śmierci Dorosłych (i dzieci). Są one warte oglądania, jeśli nie widziałeś wcześniej.

"Główny badacz, dr Daniel Nagase jest byłym lekarzem ER, który był prześladowany za używanie iwermektyny do leczenia pacjentów z covid-19 w Kanadzie.... Kiedy zawartość szczepionki została umieszczona pod mikroskopem elektronowym, dr Nagase był w stanie zidentyfikować podstawowe elementy, takie jak węgiel i tlen. "Spodziewałbyś się zobaczyć węgiel, tlen, azot i fosfor - wszystko to, co normalnie widziałbyś w białku" - powiedział Nagase. Jednak żadna z próbek nie zawierała azotu ani fosforu, ani w spektroskopii rentgenowskiej, ani na zdjęciach z mikroskopu elektronowego.... każda żywa istota, czy to wirus, roślina czy zwierzę, składa się z białek, które zawierają azot, węgiel, tlen i fosfor... Jedna z niebiologicznych form życia (w szczepionce Moderna) zawierała neurotoksyczne aluminium i wyglądała jak "piłka z wyrastającymi z niej nogami." To z historii Natural News z zeszłego miesiąca, która również dowodzi mojego październikowego felietonu o tych rzeczach, które nazwałem "The Thing". Electron microscope images appear to show carbon nanotech, aluminum, thulium in Pfizer and Moderna’s covid-19 vaccines

"Polski biolog dr Franc Zalewksi wcześniej odkrył te jednogłowe, trójnożne obiekty w 2021 roku. W osobliwych strukturach znalazł brom, węgiel i aluminium, i nazwał je "nano-octopus". Patolodzy znaleźli również nieznane obiekty we krwi zaszczepionych Niemców. "Nie wiem nawet, czy ta technologia węglowa jest w każdej partii, czy tylko w partiach, które wysłali do Kanady?" pyta dr Nagase. "Czy Kanada to jedna połowa eksperymentu, a pewne stany w USA dostają nieco inną partię bez nanotechnologii węglowej?". W miarę jak piętrzą się zgony poszczepienne, więcej lekarzy zadaje pytania..."

Inna historia, która wyszła kilka tygodni temu pochodzi z Vaccine Deaths, która jest stroną poświęconą artykułom Ethana Huffa, a historia, którą chcę przywołać nosi tytuł "Health Ranger conducts live microscopy analysis of "engineered biostructure" clots collected from deceased covid jab victims", który jest kolejnym artykułem pokazującym wywiad Mike'a Adamsa. Przynoszę ten drugi, abyś miał świetne miejsce do znalezienia wielu historii na temat zabójczego szczepienia. USA News - ta historia również od kilku tygodni krąży - zdjęć Mike Adamsa tych struktur, które są bardzo przekonujące. Włączyłem kilka z nich, które wydają się pokazywać cząstki mikrochipów silikonowych i jak mówi ich podpis: "Ta seria pokazuje coś, co wydaje się przypominać struktury mikrochipów na bazie krzemu, chociaż nie mogę twierdzić z całą pewnością, że jest to układ jakiegokolwiek rodzaju. Po prostu przypomina to, jak wyglądają mikroobwody przy podobnych powiększeniach." Znowu nie sądzę i sugerowałbym, że są to inne możliwe struktury Grafenowe jakiegoś rodzaju zamiast tego. Proponuję udać się do tej historii USSA News po więcej zdjęć, jeśli jesteś zainteresowany, ponieważ uważam je za fascynujące.

To była historia ostatnio z The Exposé , która naprawdę przykuła moją uwagę cytując Dr. Ariyana Love mówiąc "Próbki wyciągnięte z żył i tętnic zaszczepionych Covid zwłok zaszokowały świat i odsłoniły, że coś więcej niż tylko "szczepienie" , co dzieje się z zaszczepionymi na Covid" i to wraca do oryginalnej historii z powrotem w styczniu Red Voice Media z historią przez Dr. Jane Ruby i jej wywiad z certyfikowanym balsamistą i dyrektorem zakładu pogrzebowego, kiedy pokazali szokujące klipy masywnych skrzepów usuwanych z ciał zmarłych, które możesz pamiętać widząc je wcześniej. Ta historia Exposé nazwała te skrzepy usuwane i Dr Love powiedział, że jej badania prowadzą do sugestii, że są to tkanki, które są jak rusztowanie i nanowłókna, co idzie prosto z powrotem do mojej wcześniejszej historii o tych " Tlenek Grafenu "maszynki/żyletki " jak to połączyć . Ach, ale trzymajcie się swoich kapeluszy panie i panowie, jest tego więcej!

Red Voice Media i Stew Peters show wydobyli jeszcze jeden aspekt z wywiadu z dr Ariyaną Love, który jest godny uwagi. Stwierdzają, że powiedziała ona, że "znalazła dowody na istnienie technologii "mikrosfer" i "rusztowań tkankowych" w szczepionkach, a także znalazła coś jeszcze dziwniejszego w próbkach krwi pobranych od zaszczepionych pacjentów". Tę rzecz, którą znaleźli, a która jest jeszcze dziwniejsza, opisuje jako tkanki ludzkiej pępowiny, które są wstrzykiwane dzieciom wraz ze szczepionką. Zawarłem ten wywiad jako drugie wideo poniżej i chciałbym zwrócić uwagę na jedną konkretną rzecz, o której wspomina; istnieją patenty na tablice nanowirowe dla Neuro-technologii i dalej dostaniemy się do tego trochę więcej. (Również, proszę odnieść się do artykułu w NIH Narodowej Bibliotece Medycyny na ten sam temat). Wspomina, że istnieją właściwości magnetyczne tych nanowirów i to odgrywa rolę później. Wspomina o badaniu zatytułowanym "Macroporous nanowire nanoelectronic scaffolds for synthetic tissues" i z tym przychodzi jej opis jako bycia "pharmacological lab on a chip" platforma, która jest hybrydą 3-d materiałów tkankowych, które opisuje jako bycie nano nadajnikami i odbiornikami. Używają one nanowłóknistych silikonowych tranzystorów polowych (FET, jeśli wiesz cokolwiek o elektronice, wiesz co to jest) i mają zdolność do rejestrowania zarówno sygnałów pozakomórkowych, jak i wewnątrzkomórkowych z rozdzielczością subkomórkową. Powiedziała, że są one również nazywane detektorami, nano metalowymi elektrodami, nanorurkami węglowymi, nano włóknami lub po prostu zwykłymi nanodami. Rejestrują aktywność i przekazują ją na zewnątrz i po to właśnie są te nanodruty.

Przychodzi tu na myśl termin Trans-humanizm i to jest właśnie to, co jest konstruowane u tych, którzy rzeczywiście mogą przetrwać bardzo wysokie wskaźniki śmierci właściwe dla tych mRNA "szczepionek". Jest znacznie więcej w tym wywiadzie w drugim wideo, w tym inżynierskie naczynia krwionośne i wiele innych badań inżynierii tkankowej, które są sztucznymi biostrukturami, które są badane i tworzone w tych satanistycznych laboratoriach. Zauważyła, że są one wykorzystywane do zasadniczo konstruowania nowego mózgu wewnątrz ludzi i nowej sieci neuronowej do kontroli zewnętrznej. Jej strona internetowa obejmuje to i więcej, z konkretnym linkiem do tego, co mówiła do Stew Peters jest na tej stronie.

Natural News wśród tak wielu innych punktów informacyjnych wspomina Elon Musk i jego "Neuralink-technology", która ma na celu połączenie ludzi z komputerami. Chociaż twierdzi, że będzie to przez technologię implantacji, jak to jest obecnie pokazane w wielu filmach SciFi, biorąc pod uwagę informacje, jak odnotowano do tej pory może wydawać się przestarzałą formą wykonywania zadania. Znacznie nowsza historia w Natural News przynosi to do daty mówiąc o konkurenta Musk Synchron i ich uruchomienie prób na pierwszym interfejsie komputerowym mózgu. Finansowane przez NIH (myśleć Tony Fauci) i można sobie wyobrazić "ciała" jak wspólnota "ula" i całkowicie kontrolowany system procesu myślowego, który spełniałby Illuminati's New World Order całkowitej kontroli nad wszystkim i wszystkich. Powiedzieli w tym artykule, że "Jeśli Synchron może umieścić razem "dowody" pokazujące, że urządzenie działa i jest "bezpieczne", to oczekuje się, że "Food and Drug Administration" (FDA) przyzna mu komercyjne zatwierdzenie z "prędkością warp" i należy pamiętać, że te laboratoria badawcze są finansowane przez monety rządowe. "W 2019 roku Musk przewidział włączenie "wiązki maleńkich przewodów" do mózgów ludzi, tworząc "interfejs elektrody do neuronu na poziomie mikro" i że ma "długoterminową aspirację ze "Neuralink" byłoby osiągnięcie symbiozy ze sztuczną inteligencją i osiągnięcie pewnego rodzaju demokratyzacji inteligencji, takiej, że nie jest ona monopolistycznie posiadana w formie czysto cyfrowej przez rządy i duże korporacje", według Muska.

Szef Pfizera Albert Bourla przyznał się do obecności "Biologicznego Chipa" w szczepionkach w forum WEF, jak widać w "Tweecie", co "kontrolerzy" na to, czy mają prawo powiedzieć nam że się to nie stało, ale wideo jest tam. "Kontrolerzy" powiedzieli, że on odnosił się do pigułki, która ma elektroniczny chip, który może udowodnić, czy wziąłeś przepisany lek, ale jak słucham to myślę, że ma więcej w umyśle niż to proste urządzenie, ale zgadzam się, że mówił przede wszystkim o chipie, który dowodzi, czy pacjent wziął ich (powodujący dopow.) schizofrenie lub zespół dwubiegunowy -"lek". MIT News poinformował, że są samo składane chipy komputerowe, w całkowitym przeciwieństwie do oficjalnych narracji, powiedział "Molekuły, które układają się w przewidywalne wzory na chipach krzemowych może prowadzić do mikroprocesorów z dużo mniejszych elementów obwodu." Kontynuując, mówią " "Elementy na chipach komputerowych stają się tak małe, że wkrótce proces ich wytwarzania, który prawie nie zmienił się w ciągu ostatnich 50 lat, nie będzie już działał". Jedną z alternatyw, którą badacze akademiccy badają jest tworzenie maleńkich obwodów za pomocą molekuł, które automatycznie układają się w użyteczne wzory.... Problem polega na tym, że cechy chipów są teraz znacznie mniejsze niż długość fali światła używanego do ich wykonania...", więc opracowują oni samo-składające się molekuły, aby pokonać ten problem. Zastanawiam się, czy to jest to, co może się dziać w tych zainfekowanych ciałach, które mają szczepionki z bronią biologiczną.

Zanim zużyję całą przestrzeń mojej kolumny na rozmyślania o naszej "Borgifikacji" i oczywistych strukturach, które zostały znalezione w badaniach naukowych przeprowadzonych przez pionierskich i odważnych dziennikarzy i lekarzy, wróćmy do mojego odrzucenia tych historii o nano-chipach, które wydawały się automatycznie składać wewnątrz ludzkich ciał. Nadal nie wierzę jak to opisano, jak opublikowano wiele razy kilka miesięcy temu, ale z powyższą wiedzą myślę, że powinniśmy przejść do tego, co badałem, co na pierwszy rzut oka może nie wydawać się powiązane, ale może okazać się bezpośrednio związane z tą ideą Umysłu Roju Borga.

Czy słyszeliście kiedyś o technologii zwanej "Human Body Communication" ("Komunikacja w ciele człowieka") ? HBC to badanie, które według Hindawi w ich "Wireless Communications and Mobile Computing Journal", (HBC), które wykorzystuje tkankę ludzkiego ciała jako medium transmisyjne do przekazywania informacji o zdrowiu, służy jako obiecujące rozwiązanie warstwy fizycznej dla sieci "body area network" (BAN). Ludzka natura HBC oferuje innowacyjną metodę przesyłania danych dotyczących opieki zdrowotnej, których transmisja wymaga niskich zakłóceń i niezawodnego połączenia danych.... "Human body communication" , określana również jako "intrabody communication" to nowatorska technika transmisji wykorzystująca ludzkie ciało jako medium transmisyjne do przesyłania sygnałów elektrycznych..." Teraz to już naprawdę coś innego; a jest to wykorzystanie ciała ludzkiego bez żadnych anten, tylko systemów ludzkich, do komunikacji z systemami zewnętrznymi. Patent US7664476B2 stwierdza , że "system komunikacji z ludzkim ciałem do przekazywania danych poprzez pole elektryczne powstałe w wyniku interwencji ludzkiego ciała.... przy czym nadajnik i odbiornik wykorzystują sygnał różnicy potencjałów w paśmie częstotliwości takim, że quasi-elektrostatyczne pole powstałe w ludzkim ciele jest dominujące nad polem promieniowania powstałym na zewnątrz ludzkiego ciała, gdy elektroda nadawcza i elektroda odbiorcza są rozmieszczone każda w bardzo bliskim sąsiedztwie ludzkiego ciała."
Instytut Inżynierów Elektryków i Elektroników, znany bardziej jako IEEE, ma wiele artykułów na temat tej techniki, a w jednym z nich zatytułowanym "Turning the Body Into a Wire" powiedzieli: "Urządzenia medyczne to tylko wierzchołek góry lodowej, jeśli chodzi o urządzenia bezprzewodowe, które ludzie wkładają do lub na swoje ciała. Lista obejmuje bezprzewodowe słuchawki, smartwatche i zestawy do wirtualnej rzeczywistości. Zagrożeniem będą również technologie, które dopiero powstają, takie jak inteligentne soczewki kontaktowe, które wyświetlają informacje, czy cyfrowe pigułki, które po połknięciu przekazują dane z czujników.

Wszystkie te urządzenia muszą bezpiecznie przesyłać dane przy niskim poborze mocy i na niewielką odległość. Dlatego badacze zaczęli myśleć o nich jako o poszczególnych komponentach jednej sieci bezprzewodowej wielkości człowieka, określanej jako "Body-area network". Do użytku wchodzi również termin "Internet of Bodies" (IoB), czerpiący inspirację z Internetu rzeczy." Kontynuowali; "Dzięki naszym badaniom na "Purdue University", opracowaliśmy nową metodę komunikacji, która sprawi, że urządzenia medyczne, do noszenia, i wszelkie inne urządzenia na ciele lub w jego pobliżu będą bardziej "bezpieczne niż te", które wykorzystują sygnały bezprzewodowe o niskiej mocy do komunikacji ze sobą. System wykorzystuje wrodzoną zdolność ludzkiego ciała do przewodzenia drobnych, nieszkodliwych sygnałów elektrycznych, aby przekształcić całe ciało w kanał komunikacji bezprzewodowej. Zmieniając ciało w sieć, sprawimy, że urządzenia IoB będą bardziej bezpieczne."

PDF z "Progress In Electromagnetics Research" zatytułowany "Human Body as Antenna and Its Effect on Human Body Communications" w swoim abstrakcie powiedział "Human body communication (HBC) jest obiecującą technologią bezprzewodową, która wykorzystuje ludzkie ciało jako część kanału komunikacyjnego. HBC działa w polu bliskim pasma wysokich częstotliwości (HF) oraz w niższych częstotliwościach pasma bardzo wysokich częstotliwości (VHF), gdzie pole elektromagnetyczne ma tendencję do bycia ograniczonym wewnątrz ludzkiego ciała... wyniki pokazują, że maksymalne wzmocnienie HBC w pobliżu 50 MHz jest spowodowane rezonansem całego ciała, a maksimum przy 80 MHz jest spowodowane rezonansem ramienia. Podobnie wyniki sugerują również, że wielkość indukowanego prądu osiowego w ciele w wyniku ekspozycji ciała ludzkiego na pole elektromagnetyczne jest większa w pobliżu 50 MHz." Te częstotliwości są w zakresie zbliżonym do tego, gdzie kiedyś były kanały 2, 3, 4 i 5 starej Telewizji".

Jest tego o wiele więcej niż mogę odpowiednio opisać, ale pozwólcie mi zakończyć tą myślą: Co by było, gdyby, powiedzmy, te wszystkie pomysły zostały połączone razem. Bio-modyfikowane nano-systemy, komputery i systemy komunikacyjne oraz Internet ciał - wszystko to razem? Nie twierdzę, że tak jest - jeszcze - ale idea "Mety Zuckerberga" jest rzeczywiście bardzo przerażająca. Jeśli twoje własne ciało będzie donosić na ciebie federalnym, jeśli wrodzona zdolność do kontrolowania naszych własnych myśli, uczuć, działań i tak dalej zostanie przekazana jakiejś złej sile, jaka będzie wartość życia? Jak wyglądałaby rzeczywista kondycja człowieka? Tak, planowana jest bardzo przerażająca przyszłość, a ja nie zamierzam w niej uczestniczyć. Odmawiam podporządkowania się, zaczynając od nieprzyjmowania broni biologicznej zwanej C19 i wszelkich nadchodzących szczepionek, które próbują narzucić populacji. Nie pozwolę, aby ich narzędzie zbrodni/eksperymenty naukowe próbowały przebudować mój system nerwowy w inspirowane Borgiem monstrum Frankensteina.

Mikroskopowe wideo dowodzi, że szczepionka COVID zawiera nanocząsteczki, które kolonizują się w ludzkim ciele

z Mike Adams - banned.video/watch?id=62a7a9a671d5801bf19beb91 Breaking Down The Bioweapon Death Shot In A Way The MSM Will Never Report

Nowi władcy biotechnologii - Jak Covid zapoczątkował nową generację cyfrowej kontroli

Przez cały czas planowano transhumanizm.. Odnosząc się do implantów mózgowych, założyciel i szef tego, co stało się Światowym Forum Ekonomicznym, Klaus Schwab , powiedział w 2016 roku: „Najpierw wszczepimy je do naszych ubrań jako„ urządzenia do noszenia ”, a potem możemy sobie wyobrazić, że wszczepimy je do naszego mózgu lub naszej skóry”. Schwab powiedział, że zlikwiduje to granice między przestrzenią cyfrową a fizyczną. 2 W 2017 r. Jun Wang, współzałożyciel firmy medycznej iCarbonX, powiedział: „Chcemy uzyskać dokładną figurę 3D: tłuszcz, mięśnie – cały kształt ciała, plus rozpoznawanie twarzy i to, co dzieje się z twoją skórą”. 3 Reakcje rządów na ogólnoświatową „pandemię” Covid dały naszym nowym władcom biotechnologicznym doskonałą okazję do wprowadzenia i narzucenia niezliczonej ilości gadżetów nowej generacji do kontrolowania ludzkości.

SPRZEDAŻ DANYCH
Zastanów się, w jaki sposób siły antydemokratyczne wykorzystują państwową służbę zdrowia dla zysku. Miliarder, przedsiębiorca technologiczny, Peter Thiel , napisał kiedyś: „Nie wierzę już, że wolność i demokracja są kompatybilne”. 4 In-Q-Tel to firma finansująca zalążek amerykańskiej Centralnej Agencji Wywiadowczej, której inwestycje, wraz z innymi, pomogły założyć firmę Google i Thiel's Palantir: firma zajmująca się sztuczną inteligencją i analityką. 5 Palantir otrzymał kontrakty Departamentu Obrony USA na zagranicznych polach bitew, w tym w Afganistanie, na budowę baz danych biometrycznych świata. 6 NHSX to jednostka Brytyjskiej Narodowej Służby Zdrowia (NHS) zaprojektowana do umieszczania ostatnich gwoździ do trumny NHS poprzez cyfryzację opieki nad pacjentem. W lipcu 2019 r., na długo zanim świat dowiedział się o rosnącej „pandemii”, Louis Mosley z Palantir UK jadł obiad z przewodniczącym NHS England, Davidem Priorem.

Para omawiała sprzedaż danych NHS amerykańskiej firmie. 7 W 2020 roku, gdy Covid przebił się przez Wielką Brytanię, Palantir otrzymał kontrakt o wartości 23 milionów funtów w ramach tajnego programu Crown Commercial Services G-Cloud 11 Framework. 8 NHS opracowała później własną aplikację do śledzenia i nadzoru, która w kwietniu 2021 r., Jak powiedział sekretarz ds. transportu Grant Shapps, może być wykorzystywana do paszportów podróży szczepionek. 9 GenVis to australijska firma specjalizująca się w analityce nadzoru.

Opisuje siebie i swoje produkty jako budujące i prezentujące, „przekonujące sprawy karne oparte na kryminalistyce wideo”, „wywiad w czasie rzeczywistym” i „zarządzanie ludźmi”. 10 Fajny film GenVis promuje 500-procentowy wzrost australijskiej telewizji przemysłowej w ciągu ostatniej dekady, dodając, że 80 procent materiału filmowego jest niewykorzystanych ze względu na koszty monitorowania. Oprogramowanie GenVis do „mapowania ścieżek wywiadowczych” może naprawić ten rzekomy problem, śledząc cele i wykorzystując wizualizacje, aby dane były łatwe do zrozumienia. 11 Władze Australii Południowej i Zachodniej udzieliły GenVis kontraktu na monitorowanie pacjentów z Covid poddanych kwarantannie za pośrednictwem aplikacji G2G Now, którą policja wykorzystuje również do egzekwowania ograniczeń w podróżowaniu. 12

SZCZEPIONKI I ŚLEDZENIE

Accenture to firma działająca w Australii, która świadczy liczne usługi, w tym sztuczną inteligencję, cyberbezpieczeństwo i analitykę danych. 13 Accenture zdobyła również kontrakty na konsultacje wojskowe i promuje sektor lotniczy na swojej stronie internetowej. 14 W marcu 2021 r. rząd australijski połączył siły z wieloma firmami, w tym z Accenture, w celu dostarczenia szczepionek ludności. Greg Hunt , minister zdrowia i opieki nad osobami starszymi, powiedział: „Accenture zapewni śledzenie dawek szczepionek, a także umożliwi ogólne monitorowanie realizacji programu”. 15

Rezerwacjami szczepionek zarządza HealthEngine: firma, która może pochwalić się 1,5 miliona użytkowników miesięcznie, z których większość to 70 000 australijskich lekarzy pierwszego kontaktu i przychodnie zdrowia. Ale firma została już ukarana grzywną za bezprawne udostępnianie danych pacjentów. 16

International Business Machines (IBM) dostarczyło nazistowskim Niemcom systemy kart dziurkowanych Holleritha, których reżim używał do kodowania i sporządzania zestawień nie-Aryjczyków do niewolniczej pracy i eksterminacji. 17 IBM zarobił również pieniądze na plecach amerykańskiego podatnika. Na przykład w latach pięćdziesiątych komputer IBM 701 przetwarzał 17 000 instrukcji na sekundę dla naukowców i rządu USA. 18 „Pandemia” dała IBM możliwość wykorzystania gromadzenia i przetwarzania danych na potrzeby publicznej służby zdrowia. Rząd USA zlecił IBM opracowanie cyfrowej karty zdrowia. Operacja jest opisana w następujący sposób: „Apteki i laboratoria mogą wydawać weryfikowalne dane uwierzytelniające – takie jak wyniki testów lub certyfikaty szczepień przeciwko Covid-19 – i wysyłać je na smartfon danej osoby”. 19

Według stanu Nowy Jork, przepustka Excelsior, „zapewnia bezpłatny, szybki i bezpieczny sposób na przedstawienie cyfrowego dowodu szczepienia przeciwko Covid-19 lub negatywnych wyników testu”. 20 Karta Excelsior Pass jest oparta na cyfrowej karcie zdrowia IBM. 21 Carbon Health, Commons Project, CARIN Alliance, Evernorth, Mayo Clinic, Microsoft, MITER Corporation i wiele innych stworzyło przemysł mini szczepionek/paszportów testowych za pośrednictwem aplikacji i inicjatyw, takich jak Change Healthcare, FirstVitals i VaxYes. 22

"LIFE IN CHAINS"

Systemy IBM są zbudowane na nowym modelu przechowywania danych, który tworzy nowe punkty końcowe powiązane z wcześniejszymi informacjami: łańcuch bloków...
Zwolennicy Blockchain uważają, że kompleksowe dane mogą przyspieszyć wyniki testów i certyfikaty szczepionek. 23 Jednak blockchain potencjalnie zagraża prywatności, włączając do łańcucha wszystkie punkty informacyjne dotyczące danej osoby. Od dziesięcioleci obrońcy prywatności ostrzegają przed stopniowymi krokami w kierunku społeczeństwa bezgotówkowego, w którym każda transakcja każdego obywatela jest nie tylko śledzona, rejestrowana i analizowana, ale także sprzedawana w formie kapitalizmu nadzoru.

Nawyki zakupowe to profile osobiste konsumenta, z których korzystają firmy ubezpieczeniowe, brokerzy danych i reklamodawcy. Blockchain został stworzony specjalnie do bezgotówkowych transakcji cyfrowych pieniędzy zwanych kryptowalutami. 24 Strach przed złapaniem Covida sprawił, że coraz większa liczba konsumentów i sprzedawców coraz bardziej niechętnie obchodzi się z gotówką, do tego stopnia, że do listopada 2020 r. prawie sześciu na dziesięciu konsumentów było gotowych uiszczać opłaty bankowe za dokonywanie niefizycznych transakcji. 25 Podobnie jak w przypadku firm zajmujących się danymi, projektanci kryptowalut wykorzystali Covid jako okazję do promowania swoich produktów.

„Rządy są bardzo zainteresowane społeczeństwem bezgotówkowym”, mówi Financial Times. W Stanach Zjednoczonych Rezerwa Federalna poddała kwarantannie swoje środki pieniężne. Przyjazna dla handlu elektronicznego Chińska Partia Społeczności, która już zachęcała do płatności za pomocą kodów QR, dosłownie zdezynfekowała swoje pieniądze. Bank Rezerw Indii aktywnie wspiera płatności elektroniczne. 26

Ludzie stają się danymi

Technologie finansowe (fintech) to kolejny sektor aktywnie stymulowany przez rządy. FinTech Magazine donosi, że biometria przewidziana przez Klausa Schwaba powstała w XIX wieku za sprawą eugenika Francisa Galtona . Ponieważ rosnąca liczba aplikacji i oprogramowania na iPhone'y, iPady i inne urządzenia dają użytkownikom możliwość lub wręcz wymagają rozpoznawania odcisków palców, odcisków dłoni, rozpoznawania głosu i skanowania oczu, kryptowaluty idą w parze z biometrią. Założona przez przedsiębiorcę Mihaia Draghiciego PayByFace, na przykład, wykorzystuje algorytmy rozpoznawania, aby umożliwić natychmiastowe transakcje. Podobne firmy skupiły się na rozpoznawaniu oczu w świetle nakazów masek, które czynią oprogramowanie do rozpoznawania całej twarzy bezużytecznym. 27 W Ameryce Scripps Research Translational Institute, „ma na celu uczynienie zindywidualizowanej medycyny rzeczywistością dla wszystkich. Korzystamy z narzędzi genomiki i medycyny cyfrowej w połączeniu z najnowocześniejszymi technikami informatycznymi, aby lepiej zrozumieć każdą osobę i ostatecznie zapewnić bardziej efektywną opiekę zdrowotną.” 28

Przez lata Instytut otrzymywał pieniądze z Departamentu Obrony USA, m.in. dotacje na budowę sztucznego układu odpornościowego. 29 W sierpniu 2020 r. pracownicy Metropolitan Transit System w San Diego nosili wyprodukowany przez Instytut zegarek Fitbit, zaprojektowany w celu identyfikacji wczesnych objawów Covid. 30
W 2018 roku Amazon nabył Wholefoods za 13,4 miliarda dolarów. Kilka miesięcy temu ogłoszono, że w sklepach Wholefoods w Seattle klienci będą mogli machać dłońmi nad biometrycznymi urządzeniami płatniczymi, tak jak wcześniej w sklepach Amazon One. 31 Wiadomość pojawia się w czasie, gdy kierowcy Amazon Prime odchodzą, ponieważ firma żąda, aby zgodzili się na udostępnienie swoich danych biometrycznych w formie nadzoru w samochodzie, który monitoruje ich w celu uwierzytelnienia ich tożsamości i śledzenia poziomu zmęczenia podczas jazdy. 32

W erze, którą amerykański Pentagon nazywa „dominacją pełnego spektrum”, te oddzielne węzły technologii tworzą spójną całość, która skanuje, śledzi i monitoruje nie tylko każdy ruch i transakcję cyfrową, ale coraz częściej bardzo intymną i suwerenną wewnętrzną przestrzeń człowieka. Starożytna mądrość, która uczy człowieka zależności /posłuszeństwo Bogu, zostaje zastąpiona nowym paradygmatem filozoficznym: człowiek jako punkt danych w nieskończonym wszechświecie zer i jedynek, którego bogami są kapitaliści nadzoru i transhumaniści, tacy jak Jun Wang i, co mocniejsze, Klaus Schwab i jego technofaszystowscy podobni... www.bibliotecapleyades.net/ciencia3/ciencia_transhumanism101.htm