csk.news
11.3K

Dvě Nezávislé Katolické Skupiny Vyzývají Vatikán k POKÁNÍ

Dvě skupiny věhlasných osob nezávisle zveřejnili prohlášení proti potratem znehodnoceným Covid-19 vakcínám.

88 katolických žen z 25 zemí vydalo 8. března dopis ve kterém zdůrazňovaly krutost potratů a protestovaly proti pokračující komercializaci těla dítěte.

Církevní prohlášení o schválení vakcín se spoléhají na “neúplné vědecké hodnocení očkování a imunologie,” říká prohlášení. Podepsali jej doktoři, zdravotní sestry, odborníci na bioetiku, experti, řeholní sestryi a aktivisté pro-life, mezi nimi osobní přítelkyně Jana Pavla II Wanda Półtawska (100) a tři bývalí členové Papežské Akademie pro Život.

Druhé prohlášení biskupa texaského města Tyler Josepha Stricklanda a několika akademiků může být podepsáno online,

“I když jako věc obecných zásad, není vždy morálně zakázané, v krajní nutnosti, dočasně použít takové potratem znehodnocené vakcíny a dokonce i tehdy pod silným nátlakem, použití takových vakcín nesmí nikdy být navrženo jako povinné nebo jako univerzální povinnost,” říká prohlášení.

Je předvídatelné, že tyto záslužná tvrzení budou jednoduše ignorována, protože jsou v rozporu s vyprávěním vytvořeným těmi, kteří jsou u moci.

#newsDgenpmiatx

ľubica
vynikajúco!!!! z tých 4 žien poznám Abby Johnson, tú 100 ročnú pani Poltawsku, a pani Gabriele Kuby, ktorá bola nedávno i na Slovensku, varovať nás pred gender a LGBTI ideologiou....a tú prvú v snímke nepoznám.....