13:56
Covid vakcína je předpečetí Antikrista, ač ji odpadlík patriarcha moskevský doporučuje. Starec Gabriel Athoský 7min7sec. Těm, kdo vyžadují poslušnost k patriarchovi vzhledem vakcíny, řekni: A kdyby …More
Covid vakcína je předpečetí Antikrista, ač ji odpadlík patriarcha moskevský doporučuje. Starec Gabriel Athoský 7min7sec. Těm, kdo vyžadují poslušnost k patriarchovi vzhledem vakcíny, řekni: A kdyby ti patriarcha poručil ať měsíc nic nejíš a nic nepiješ, také ho poslechneš? 00:10:02.019 Smíme použít zfalšované Covid pasy? Ne, zamotali byste se do jejich pasti. 00:11:23.943 Nahráno 12.6.2021.
Public domain
TerezaK
"VAKCÍNA" JE Z těl potracených dětí krutým mučením.TEČKA.TEČKA.TEČKA. JAK MŮŽE JEŠTĚ NĚKDO I PO TOMTO ZJIŠTĚNÍ JEŠTĚ POLEMIZOVAT O JEJÍM SCHVALOVÁNÍ ??? A´T PŮSOBÍ, CO PŮSOBÍ NA KOHO PŮSOBÍ, TUTO INFORMACI VYPUSTILI SAMOTNÍ OBRÁCENÍ BÝVALÍ SATANISTÉ. TAK, CO JE TŘEBA JEŠTĚ ŘEŠIT??
Glockner ...
otče Libore, příliš podléháte všelijakým falešným prorokům. Vakcíny jsou jistě škodlivé a díky svým nanočipům podléhají nějakým vlivům, které je aktivizují zřejmě 5G, asi z Číny.
Libor Halik
Nepodléhám falešným. Starec Gabriel je žákem sv. Paisije Athoského, ví, co říká. Má čisté srdce, a proto k němu mluví Bůh. Viz blahoslavení čistého srdce.
Hermenegild
Pre používané falošné pasy zatkli v Krakove kňaza L.Szidlovského z FSSPX. Bez pasu by sa nemohol pohybovať po svete cez hranice.