Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Clicks2.3K
Coburg
236

Modlitba proti halloweenu - dnes večer! 31. októbra 2019

Pochvaleny bud Pan Jezis Kristus,

dovolujeme si preposlat vam pozvanie na modlitebnu iniciativu, aby sa mohli v modlitbe pridať, čím viacerí, proti "oslave" v predvečer sviatku Vsetkych svatych, ktora sa bude konat v Bratislave.
("HELL- O- QUEEN" www.hlavnespravy.sk/…/1931122)
Iniciatíva vzišla z farnosti Vranou nad Topľou.

„PROSBA O SPOLOČNÚ MODLITBU“

DRAHÝ DUCHOVNÝ OTEC, REHOĽNÉ A CIRKEVNÉ SPOLOČENSTVA , BRAT A SESTRA, prosíme Vás, kto môže 31.10. O 21 SPOJME SA DUCHOVNE vo štvrtok hod na modlitbách za obrátenie hriešnikov a odprosujme Boha za urážky, ktorému sa dostáva Jemu a Jeho a našej Sedembolestnej Patrónke Slovenska.

MNOHÍ UŽ VIEME, ŽE CHCÚ SLÁVIŤ V BRATISLAVE 31. OKTÓBERA OD 21 HOD SATANSKÝ SVIATOK HELLOWEEN obrovskousviatok Helloween obrovskou párty a plagát ich akcie je nášmu národu veľmi bolestný . Prosme našu Patrónku Sedembolestnú Pannu Máriu o ochranu a potešme ju aspoň my, svojimi modlitbami a obetami.

MODLITBA MÁ OBROVSKÚ MOC, KTORÁ VYVOLÁVA REAKCIE DOBRA, ktoré sú silnejšie ako rekcie atómovej bomby, preto sa vo štvrtok ,keď sa na mnohých miestach konajú aj Eucharisticke adorácie modlime za obrátenie hriešnikov.

MOHLI BY SME SA DUCHOVNE SPOJIŤ O 21 HODINE MODLITBOU BOLESTNÉHO SVÄTÉHO RUŽENCA, kdekoľvek sa nachádzame, doma v rodinách, rehoľných spoločenstvách a keď by to kňaz sám podporil, najúžasnejšie by to bolo v chráme , v kostole pred Eucharistickým Kristom. Keďže sú to posledné 3 hodiny ružencového mesiaca, bolo by dobré ak by sme sa modlili bolestný svätý ruženec, alebo večerado s bolestným ružencom.

TÍ, KTORÍ SA NEMODLITE SV. RUŽENEC, MÔŽTE SA MODLIŤ KORUNKU BOŽIEHO MILOSRDENSTVA, alebo čítať Sväté písmo, alebo mať rodinnú adoráciu vlastnými slovami, alebo mať čas na vzájomný rozhovor, aj na vzájomne odpustenie si a konanie akéhokoľvek dobra. Zlo sa nedá poraziť zlom.

NENADÁVAJME NA TÝCH ,KTORÍ BUDÚ NA TEJ PARTY, ALE SA ZA NICH MODLÍME ako Pán Ježiš na kríži zvolal : Otče, odpusť im lebo nevadia čo robia (Lk 23.34), Aj na záchranu Sodomy a Gomory stačilo 10 spravodlivých, tak veríme, že sa na záchranu nášho národa a nášho hlavného mesta nájdu hoci aj kajúci hriešnici.Zoberme si príklad z Ninive... Vďaka Bohu ,vám všetkým, ktorí sa pridáte k modlitbám.

AK NIEKTO VYDRŽÍ AŽ DO RÁNA JE TO CHVÁLYHODNÉ. Zlý v tú noc ( on nikdy nespí...) nebude spať on bude mat najväčší sviatok, ale naše modlitby, pôsty a obety mu môžu zabrániť nám čo najmenej škodiť. Aj Svätý otec František spomínal, aký je Hellowenn nebezpečný , koľko posadnutých detí Hellowenn spôsobuje a hovorí, že je nutné ho zakázať.

POZRITE TENTO ČLÁNOK.
www.rkcemerne.sk/…/1935-papez-fran… Kto tuto modlitbou odprosujúc akciu organizuje .

VERTE, ŽE DUCH SVÄTÝ A SEDEMBOLESTNÁ PANNE MÁRIE a tej túto modlitbovú noc, zasväcujeme a zverujeme sa pod jej ochranu.

SEDEM BOLESTNÁ PANNA MÁRIA, PATRÓNKA NÁŠHO NÁRODA , odprosujeme, ťa za všetky urážky ktoré sa Ti aj Tvojmu Synovi Ježišovi dostáva pre naše hriechy. Milujeme, Ťa taký aký sme a zasväcujeme sa Tvojmu Nepoškvrnenému Srdcu s prosbou ,priveď nás všetkých raz k sebe do neba.

PS: Ak viete to lepšie napísať, alebo zorganizovať, alebo upraviť môžte, len nekritizujme, ale konajme všetko z láskou. Prosíme rozšírme túto prosbu po celom Slovensku, aby nás na modlitbách bolo čo najviac" ak môžte. Kde je vojna tam sa aj bránia a my sme v duchovnej vojne a našimi najlepšími zbraňami je láska, milosrdenstvo ,odpustenie a modlitba.

Rímskokatolícka cirkev Vranov nad Topľou

--
„Spása človeka je najcennejšie dobro. Starajme sa o ňu za každú cenu“. sv. Vincent de Paul

S úctou

s. Gemma Blašková
Združenie Zázračnej medaily
Oravská 10
949 01 Nitra

tel.: 0910/842 255
sr.gemma.zzm@gmail.com
www.zzm.sk
www.facebook.com/zdruzeniezazracnejmedaily/
Mates5485 likes this.
ľubica likes this.
ľubica
„Modlitba má obrovskú moc, ktorá vyvoláva reakcie dobra, ktoré sú silnejšie ako rekcie atómovej bomby.....K modlitbám svätého ruženca o 21:00 sa dnes môže pripojiť ktokoľvek. Či už jednotlivec alebo spoločenstvo.
Mates5485 likes this.
No to by som rada vedela,či určite modlitby platia osvtedy dovtedy..ako tieto ,,uplne odpustky"
Nie je to vysmech Božej nadčasovosti...
Paxus
Spojme sa teda dnes o 21,00 v modlitbe bolestného ruženca. U nás sa pomodlíme večerado s bolestným ružencom.
Coburg likes this.
Coburg
www.tvlux.sk/archiv/play/6105 Bolestný sv. ruženec
ľubica likes this.
Veľmi dobrá Výzva k modlitbe
- odprosenie za uražky Sedembolestnej Panny Márie
- odvratenie Zla
- záchrana hriešnikov
- dobre využitý čas
- posvätenie seba

... som rád, že niekto prišiel s najlepšou iniciativou ako premôcť zlo a to dobrou modlitbou
ľubica and one more user like this.
ľubica likes this.
Paxus likes this.
Peter(skala) and one more user like this.
Peter(skala) likes this.
Paxus likes this.
amarillo
Ako myšlienka fajn,ale zly si nezaslúži aby sme sa muv venovali...
Naco bojovat proti niekomu kto je uz porazený...priatelia,radsej sa modlíme za potratene deti.
Tak pred takouto logikou klobuk dole.
Coburg
Tak prečo sa "venujeme" migrantom, drogám, liberálom, pedofilom? Veď zlý bol už porazený... Fakt veľmi čudná logika.
Mates5485 and one more user like this.
Mates5485 likes this.
ľubica likes this.
Mili priatelia to nie je moja logika ,po obrateni som sa vždy do kazdej modlitbovej retaze zapajala...nicilo mi to zdravie.jeden knaz mi poradil.nezapajat sa ... modlit sa zanieco nie proti niekomu..

Dnes pred cintorinom číhali jehovisti..nonebolo by fajn keby ich knaz pokropil svatenou vodou?
Alebo na pochod transgender doviezt exorcistov...
Hned by vsetci prestali...
Našťastie …More
Mili priatelia to nie je moja logika ,po obrateni som sa vždy do kazdej modlitbovej retaze zapajala...nicilo mi to zdravie.jeden knaz mi poradil.nezapajat sa ... modlit sa zanieco nie proti niekomu..

Dnes pred cintorinom číhali jehovisti..nonebolo by fajn keby ich knaz pokropil svatenou vodou?
Alebo na pochod transgender doviezt exorcistov...
Hned by vsetci prestali...
Našťastie nam dal Boh slobodnu vôľu...kazdy ma pravo na slobodne rozhodnutie...žiaľ aj zle
aj ty si ich videla ?

Všade su...
inač je dosť možné, že tým pokropením by si ich dostala... oni totiž v tomto su tiež pomotaní... a vedia sa poriadne rozčertiť...

sv.voda, kedže nie ej čarovný prutik na to,a by človek zmizol, predsa však dokaže takeho človeka pohnuť preč, lebo to su typy, čo nedokažu prijať iné... ako svoje vlaastne nazory.
Lepšie poznaju Bibliu,historiu......jw..

Nuž presvedčia nas nevedomych.....Jezis sa nenarodil vtedy ked pohania oslavovali slnovrat... taktikazleho?...biznis sviecky vence v novembri,biznis stromcek darceky v decembri...deti radsej masky ako modlit sa na hroboch..
Ťažko sa proti tomu postavit aby som zo seba neurobila blazna...
Mňa modlitba posilňuje. Čo je to za modlitba, ktorá ničí zdravie? Toto nebude od Boha. Toto bude od alaha. Ale tebe to môže byť jedno, pretože podľa kuffu je alah tvojím Bohom.
Pekný forik,vdaka...Apredsa..
.ked sa modlis exorcizmus...musis v Mene Ježiša Krista,posilneny postom a Eucharistiou...
A vyzbrojou,,
Ef 6.11
apredsasatoci likes this.
Oblečte si Božiu výzbroj, aby ste mohli čeliť úkladom diabla. 12 Lebo nás nečaká zápas s krvou a telom, ale s kniežatstvami a mocnosťami, s vládcami tohto temného sveta, so zloduchmi v nebeských sférach. 13 Preto si vezmite Božiu výzbroj, aby ste mohli v deň zla odolať, všetko prekonať a obstáť! 14 Stojte teda: bedrá si prepášte pravdou, oblečte si pancier spravodlivosti 15 a obujte si pohoto…More
Oblečte si Božiu výzbroj, aby ste mohli čeliť úkladom diabla. 12 Lebo nás nečaká zápas s krvou a telom, ale s kniežatstvami a mocnosťami, s vládcami tohto temného sveta, so zloduchmi v nebeských sférach. 13 Preto si vezmite Božiu výzbroj, aby ste mohli v deň zla odolať, všetko prekonať a obstáť! 14 Stojte teda: bedrá si prepášte pravdou, oblečte si pancier spravodlivosti 15 a obujte si pohotovosť pre evanjelium pokoja! 16 Pri všetkom si vezmite štít viery, ktorým môžete uhasiť všetky ohnivé šípy zloducha! 17 A zoberte si aj prilbu spásy a meč Ducha, ktorým je Božie slovo! 18 Vo všetkých modlitbách a prosbách sa modlite v každom čase v Duchu! A v ňom vytrvalo bdejte a proste za všetkých svätých!
apredsasatoci likes this.
One more comment from amarillo
Zda sa ze ani svatena voda by nepomohla...ak si niekto neda povedat,,Na stretnutí exorcistov v Ríme Aldo Buonaiuto upozornil na skutočnosť, že každoročne okolo 31. októbra sú stovky nevinných detí posadnutých démonmi. Po celom svete exorcisti intervenujú na rodičov, aby zasiahli, a nevystavovali svoje deti tomuto nebezpečenstvu."
Peter(skala) likes this.
amarillo pekný forik? Pozri si video 6.50 min. www.youtube.com/watch
Ano a?sama toto video pouzivam ako argument...ak si myslime ze po modlitbe budeme,,spokojni"to je falosna modlitba...prave ze nas to musi viest k nepokoju a k zmene...zatial vsetci za ktorych som sa modlila ,davala sluzit omse...post..vsetci sa otocili chrbtom alebo dokonca na mna zautocili...
Nevedela som ze to tak ma byt a ze zly takto utoci....ak nemas chrbat kryty..utoci odzadu...a presne to …More
Ano a?sama toto video pouzivam ako argument...ak si myslime ze po modlitbe budeme,,spokojni"to je falosna modlitba...prave ze nas to musi viest k nepokoju a k zmene...zatial vsetci za ktorych som sa modlila ,davala sluzit omse...post..vsetci sa otocili chrbtom alebo dokonca na mna zautocili...
Nevedela som ze to tak ma byt a ze zly takto utoci....ak nemas chrbat kryty..utoci odzadu...a presne to bol problém....spoločenstvo

Toto je dolezita informaci a pre všetkých modlitby chtivych....musite ma ochranu zozadu...aby Vam niekto kryl chrbat...inak na to doplatite.
Neda sa čítať..asi to nahram cele...
One more comment from amarillo
Roberto 55 and one more user like this.
Roberto 55 likes this.
netty9 likes this.
ľubica likes this.
ľubica
o 5 minút