Edward7
12K

"Wielbłądzia grypa" i najlepsze antidotum

Wielbłądzia grypa zabija jedną trzecią osób, które zaraża. "Wiesz, że to prawda, bo media tak mówią"!


Na szczęście istnieje bardzo skuteczne lekarstwo na MERS (oraz SARS i małpią ospę itp.). Matifer186 on Twitter

Teraz roztargnienie związane z mistrzostwami świata się skończyło, przygotujcie się, że dziś będą was bombardować na śmierć wirusem wielbłąda 🤣🐫 i innymi wariantami, które wymyślą, nie zapomnijcie, że ma to na celu dalsze tuszowanie negatywnych skutków eksperymentu i jego porażki 🤭.


„Daily Mail” opublikował w zeszłym tygodniu artykuł zatytułowany „ Eksperci ostrzegają przed "wielbłądzią grypą" podczas Mistrzostw Świata, która zabija nawet TRZECIĄ część wszystkich ofiar, gdy kibice wracają do domu z Kataru . Jak większość medialnych opowieści, to w 99% bzdury wymieszane z zaledwie łyżką informacji o tym, co należy czynić.

Ale smutne jest to, że znajdą się ludzie, którzy dadzą się wciągnąć i w końcu uwierzą w te oczywiste kłamstwa. Niektórzy mogą nawet teraz domagać się szczepionki przeciwko wielbłądziej grypie. Przecież małpia ospa sprawiła, że niektórzy z nich "zmałpieli" (nie mogłem się powstrzymać, naprawdę nie mogłem), więc wielbłądzia grypa może sprawić, że będą mieć garby!

Według najnowszej pornografii strachu z Wielkiej Brytanii, ludzie wracający z Kataru po obejrzeniu Pucharu Świata - gdzie 2 dziennikarzy zmarło nagle z powodu wcześniej niezdiagnozowanych problemów z sercem (przez szczepionkę) - mogą być nieświadomymi nosicielami wielbłądziej grypy, inaczej znanej jako Bliskowschodni Zespół Oddechowy ("MERS").

Objawy obejmują kaszel, gorączkę i wymioty - oznaki, które są tak niespecyficzne, że mogą wywołać strach w sercach każdego, kto ogląda więcej niż 15 minut korporacyjnej telewizji tygodniowo. Uciekajcie na wzgórza - niebo się wali! Zgodnie z artykułem: Mers można nabyć od bliskiego kontaktu z wielbłądami lub od spożywania produktów wielbłądzich np. niepasteryzowanego mleka wielbłądziego.

Kurczę, właśnie niedawno piłam kawę i nieświadomie użyłam do niej niepasteryzowanego mleka wielbłądziego! Skończyło mi się krowie i tylko ono było dostępne. Nie mogłam przecież pić czarnego!

Według dzielnych nienazwanych ekspertów w tym artykule, MERS, który został po raz pierwszy opisany w 2012 roku (gdzie to było wcześniej?) jest naprawdę śmiertelny, z ponad 1/3 tych, którzy zakontraktowali to, podobno zmarli z wyniku tego czegoś. Nie było żadnego odniesienia dla tego oświadczenia i użycie łaskawych słów, takich jak; "zgłoszone do" i "Około 35 procent tych, którzy dostają MERS umiera w wyniku" sprawiają, że wątpię, czy te stwierdzenia są prawdziwe.

W Wielkiej Brytanii od 2012 roku zgłoszono łącznie 5 (PIĘĆ) przypadków zachorowań na MERS. I żaden z chorych nie zmarł. Więc skąd oni to bierą? Jeśli nie czujesz dreszczyku emocji, ale strach przed nieistniejącymi wirusami pływa po twojej wyobraźni, to proszę, nie pozwól mi cię powstrzymać; "Idź w panikę! Zostań w domu i spłaszcz krzywą. Znokautuj się"! Ale wybaczcie mi, że to tylko rząd zaczyna panikować, bo ostatnia "plandemia" się wypala i tracą kontrolę. Uwielbiają kontrolę - więc starają się znaleźć sposób, by ją odzyskać.

Na szczęście istnieje bardzo skuteczne lekarstwo na MERS (i SARS i małpią ospę itp.).

Krok 1: Wyłącz idiotyczną skrzynkę;
Krok 2: Wyjść na zewnątrz i poczuj świeże powietrze; oraz
Krok 3: Nigdy, przenigdy nie pozwól, aby wielbłąd napluł ci w twarz. Najprawdopodobniej nie zachorujesz, ale jest to (te kłamstwa) bardzo, bardzo obrzydliwe!


➡️ Przez dwa długie lata elita nieprzerwanie nas oszukiwała, aby przez te oszustwa spowodować jak największą liczbę ofiar śmiertelnych. Ofiar które nie spowodował rzekomy "Cov_id", ale zastrzyki COVID-19.
➡️ Potem elita spróbowała jeszcze raz z WIRUSEM MAŁPY 🐵 , ale nikt im nie uwierzył, poszło nie tak i nikt już o tym nie pamięta, chociaż przed marionetkowymi krajami mundialu, elita kupiła u BIG PHARMY, za pieniądze z naszych większych podatków, setki milionów szczepionek przeciwko WIRUSOWI MAŁPY 🐵 , które następnie trzeba było wyrzucić.
➡️ Teraz elita, pod pretekstem MŚ W PIŁCE NOŻNEJ W KATARZE, gdzie nikt nie nosi maseczek i są setki tysięcy obywateli ze wszystkich krajów świata, chce spróbować jeszcze raz z "WIRUSEM CAMEL 🐫 ". Nasze marionetki polityczne kupią od BIG PHARMY setki milionów szczepionek, za miesiąc wszyscy zapomną o „wyjątkowo niebezpiecznym” WIRUSIE CAMEL 🐫 , a nasi politycy wyrzucą te wszystkie bezużyteczne szczepionki, za które zapłaciliśmy naszymi pieniądzami.

Film, "SPY BY MISTAKE" z 2016 roku – To niesamowite, jak HOLLYWOOD TWORZY pomysły w naszych głowach, ZANIM ELITY je zrealizują. Możesz więc zobaczyć, do jakiego stopnia wszystko, co się dzieje, jest całkowicie zaplanowane z góry. Łuskowiec, nietoperz, psy i koty, małpy, a teraz wielbłąd...

NIE MA WIRUSA COVID . TO CO SIĘ DZIEJE TERAZ JEST SPOWODOWANE SZCZEPIONKĄ.

50 000 Argentyńczyków powracających z Kataru i rzekomym nowym wielbłądzim wirusie
🐫

Meryl Dorey Camel flu is killing a third of the people it infects – you know that’s true because corporate media said so!La gripe del camello está matando a un tercio de las personas a las que infecta. ¡Sabes que eso es cierto porque lo dicen los medios!
Sługa Prawdy
New PCR "mers"