Clicks948
pl.news
1

Jan Paweł II: "niewytłumaczalne ciepło"

Jan Paweł II (+2005) emitował niewytłumaczalne ciepło lub energię, włoski wirusolog Giulio Tarro (81), powiedział LaFedeQuotidiana.it (27 kwietnia).

Tarro poczuł to, gdy uścisnął dłoń Jana Pawła II. Nazwał ją "szczególną praną", zdolną do wymazania fizycznego bólu.

"Prana" to w sanskrycie słowo oznaczające "oddech", "siłę życiową" lub "istotną zasadę". Zgodnie z hinduską filozofią, przenika ona rzeczywistość na wszystkich poziomach.

Tarro rzekomo uratował życie Janowi Pawłowi II po zamachu w 1981 roku, kiedy to papież stracił prawie trzy litry krwi i otrzymał transfuzje krwi, które spowodowały infekcję.

"Zadzwonił do mnie polski ksiądz, jego sekretarz, i w pośpiechu przyjechałem do Rzymu i zdałem sobie sprawę, że jest bardzo chory. Nie pomyślałem o tym i postanowiłem leczyć infekcję wirusową interferonem", opowiada Tarro.

Zarówno wirusowe zapalenie wątroby typu B, jak i C są leczone interferonem.

Grafika: © Mazur, CC BY-NC-SA, #newsWdqirxzzsl

przeciwherezjom
No i co, że "moc wychodziła z Niego" podobnie jak niegdyś z Pana Jezusa? Był Jego wielkim, świętym Namiestnikiem! Dlaczego nienawidzicie tych Papieży i równacie ich z antypapieżem - największym niszczycielem Kościoła??? Macie manię prześladowczą, że im dokopujecie tym perfidnym obrazkiem?