17:27
Dana Meager na ZVTV Premiér plače na zlom hrobe Nárast cien po ruskej invázii je klamstvo. Začalo sa to otvorením Slovenska cudzím investíciám a rozpredajom strategických podnikov, najmä energetických …More
Dana Meager na ZVTV
Premiér plače na zlom hrobe


Nárast cien po ruskej invázii je klamstvo. Začalo sa to otvorením Slovenska cudzím investíciám a rozpredajom strategických podnikov, najmä energetických. Teraz chce premiér zoštátniť energie, zasa zavádzajúce slová, nejde o zoštátnenie. Pri profesionálnom vedení štátu mohlo vyhlásenie núdzového stavu pomôcť, ale u nás profesionálov vo vláde nemáme, čo môže pre Slovensko mať fatálne dôsledky. Nemci už dávno tvrdili, že dlhodobé kontrakty Slovenska s Gaspromom sú niečo ako nekalá výhoda. Potom sme dostali povolenie predávať plyn do zahraničia, tejto „výhode“ sa nedalo vyhnúť !!! Nord stream bol dlhodobo odmietaný USA. Pri dobrej vôli a sile osobnosti môžeme napokon predaj elektriky cez burzu, zastaviť. Politika je tvrdý boxerský ring.

zvtv.sk/dialogy/premier-place-na-zlom-hrobe-dana-meager/ celé video
milboy
@Metod a predstav si, že nikdy nie je tak zle, aby to nemohlo byť horšie.. To je vízia na zbláznenie!!
Metod
Táto vláda a takýto parlament zlý ešte na Slovensku nebol!
. ARMATA .
Je to len priamoúmerné k dnešnej dobe. Nemôžu byť predsa poctiví,keď sa dá prakticky každý deň poctivo kradnúť. Zrejme sa narodili výhradne pre túto dobu,ako Judáš pre dobu kedy žil Kristus.