03:18
Anton Selecký
13.4K
PÚŤ LÁSKY A POŽEHNANIA. Musím s radosťou v srdci priznať, že nastal čas, že Dechtice sa pomaly po 17 rokoch Zjavení Panny Márie stávajú známejšími a viac ľudí sa zaujíma o Dechtice a čoraz viac …More
PÚŤ LÁSKY A POŽEHNANIA.

Musím s radosťou v srdci priznať, že nastal čas, že Dechtice sa pomaly po 17 rokoch Zjavení Panny Márie stávajú známejšími a viac ľudí sa zaujíma o Dechtice a čoraz viac chcú tam ísť.
Je to aj prianie Panny Márie, aby kňazi tam privádzali svojich veriacich. Na takejto púti sme boli aj 31.marca 2012. Medzi pútnikmi bývajú takí, ktorí so mnou chodia už 13 rokov, ale aj takí, ktorí idú prvýkrát. Jedni idú poďakovať, iní poprosiť Pannu Máriu o pomoc, ale aj takí, ktorí jednoducho očakávajú odpovedˇ, alebo radu. I ja som od Kráľovnej pomoci mala očakávania.
Za seba môžem povedať, že ten deň som niesla k Panne Márii mne blízku a drahú osobu, ktorá ten vzťah potrebuje prehĺbiť a ešte nezažila Jej veľkú lásku. Verím, že Panna Mária sa v túto sobotu a v tento deň dotkla srdca spomínanej mne drahej osoby. Martin ešte podotkol, že v tento deň mal byť v škole, ale Panna Mária mu povedala, že aby bol s nami a venoval sa nám.
Vizionárka Majka s veľkou láskou nám poslúžila svojimi modlitbami a odovzdala nás Panne Márii a na koniec aj cez ňu nás Panna Mária žehnala.
Ubezpečila som sa, že už dávno pred púťou Panna Mária pozná náš úmysel a ťažkosť a s veľkou láskou odovzdáva odpovede na naše prosby a problémy a pomáha ich riešiť. Kráľovná pomoci ochraňuj nás, neopúšťaj a vždy stoj pri nás!
M. Barnášová, Prešov
Klanovice
Záznam ma nepresvedčil, všetko len o P. Márii. Ježiš Kristus sa nespomenul ani slovom. Čo sme sa dozvedeli zo záznamu, nič nové.
Verím, že kompetentní teológovia zvážia, či sú zjavenia pravé. Zjavenia nepopieram, ale treba hľadať a zistiť od koho pochádzajú.
Ďakujem A. Seleckému, že nás informuje.