Clicks1.5K
pl.news
8

Ojciec zmarłego syna traci wiarę: "rozumiem, to normalne, że tak się dzieje" – Franciszek

Franciszek kontynuował swój telefoniczny apostolat w ostatnią niedzielę, kiedy zadzwonił do Cinzii Desiati w Rzymie (Garbatella), kobiety, która straciła swojego jedynego syna Fabrizio Di Bitetto 21 października 2019 roku, kiedy to Chevrolet Matiz z Fabrizio i czterema przyjaciółmi w środku przewrócił się kilka razy.

"Od kilku dni dzwoni telefon z ukrytym numerem, ale nigdy nie odbierałam go na czas", powiedziała Desiati InTerris.it (28 lipca). Jakiś czas temu napisała do Franciszka.

Najpierw myślała, że to był żart. "Wszyscy myślą, że to żart, kiedy dzwonię", odpowiedział Franciszek.

Cinzia powiedziała Franciszkowi, że jej mąż stracił wiarę po wypadku, na co Franciszek odpowiedział: "Rozumiem. To normalne, że tak się dzieje."

Powtórzył jeszcze raz, że zrozumiał postawę jej męża i uzasadnił jego postawę ciężkim bólem, który odczuwał.

#newsObjjcpawxz

Anieobecny
Zbandujmy się ludzie!!!
Otoczmy tego ojca modlitwą...
Dołączmy go do naszych intencji codziennego Różańca...
Proszę...

,,Dajcie mi armię ludzi z Różańcem,
A wygram każdą wojnę"
Weronika-S.
Należy też modlić się i za naszych bliskich, aby nie ulegli antyewangelizacji obecnego Watykanu. Franciszek, można się obawiać, że nie objął tronu w Watykanie jako bezwzględny katolik, skoro jako hierarcha poddawał się błogosławieństwom odłamu protestantów, a także organizował prelekcje dla katolickiego duchowieństwa, a ich nauczycielami-wykładowcami byli pastorzy różnych wyznań protestanckich.
Anieobecny
Trwajmy więc na modlitwie....
YacentY
" Rzym utraci wiarę i stanie się siedzibą antychrysta."
przeciwherezjom
"To normalne". Albo innymi słowy - chłopaki (słudzy diabła) dobrze idzie robota! Jest "normalnie"! O to chodzi naszemu ojcu - odbierać wiarę, niszczyć Kościół.... Jesteśmy do przodu.
Jesteście. Coraz bliżej jeziora ognia. Nie idźcie za antypapieżem, masonami-biskupami, za przegniłymi władcami udającymi obłudnie prawicę. Nie idźcie!!!!
bielas
Wraca sprawa wymuszenia rozbojniczego żydów. Ogladajcie Media Narodowe dzisiaj o 11.00 Oglądajcie kanał na you tube Pan Nikt.
wlowoj
Może wydawać się że te telefony czy wywiady Franciszka to przejaw jego spontaniczności czy miłosiernego otwarcia, ale tak całościowo patrząc to widać w tym program "ewangelizacyjny".