Ojciec zmarłego syna traci wiarę: "rozumiem, to normalne, że tak się dzieje" – Franciszek

Franciszek kontynuował swój telefoniczny apostolat w ostatnią niedzielę, kiedy zadzwonił do Cinzii Desiati w Rzymie (Garbatella), kobiety, która straciła swojego jedynego syna Fabrizio Di Bitetto 21 …
Anieobecny
Zbandujmy się ludzie!!!
Otoczmy tego ojca modlitwą...
Dołączmy go do naszych intencji codziennego Różańca...
Proszę...

,,Dajcie mi armię ludzi z Różańcem,
A wygram każdą wojnę"
Weronika-S.
Należy też modlić się i za naszych bliskich, aby nie ulegli antyewangelizacji obecnego Watykanu. Franciszek, można się obawiać, że nie objął tronu w Watykanie jako bezwzględny katolik, skoro jako hierarcha poddawał się błogosławieństwom odłamu protestantów, a także organizował prelekcje dla katolickiego duchowieństwa, a ich nauczycielami-wykładowcami byli pastorzy różnych wyznań protestanckich.
Anieobecny
Trwajmy więc na modlitwie....
YacentY
" Rzym utraci wiarę i stanie się siedzibą antychrysta."
przeciwherezjom
"To normalne". Albo innymi słowy - chłopaki (słudzy diabła) dobrze idzie robota! Jest "normalnie"! O to chodzi naszemu ojcu - odbierać wiarę, niszczyć Kościół.... Jesteśmy do przodu.
Jesteście. Coraz bliżej jeziora ognia. Nie idźcie za antypapieżem, masonami-biskupami, za przegniłymi władcami udającymi obłudnie prawicę. Nie idźcie!!!!
bielas
Wraca sprawa wymuszenia rozbojniczego żydów. Ogladajcie Media Narodowe dzisiaj o 11.00 Oglądajcie kanał na you tube Pan Nikt.
wlowoj
Może wydawać się że te telefony czy wywiady Franciszka to przejaw jego spontaniczności czy miłosiernego otwarcia, ale tak całościowo patrząc to widać w tym program "ewangelizacyjny".