JAK ZAMIERZAJĄ CAŁKOWICIE ZNIEWOLIĆ LUDZKOŚĆ. FINAŁ NWO UJAWNIONY ?!

Niestety nie mamy możliwości dowiedzenia się, czy to, co zamierzamy wam powiedzieć, jest prawdą, czy nie.

Jeśli to nieprawda, to jest to niezwykle dopracowana świeca dymna. Ale jeśli to prawda, to teraz wiemy dokładnie, jak zamierzają doprowadzić do całkowitego zniewolenia ludzkości!

Zachęcamy wszystkich anglojęzycznych do samodzielnego zapoznania się z materiałem:

Główne Produkty

Inne źródło głównego artykułu (jeśli zostanie wkrótce usunięty)

Dyskusja z perspektywy chrześcijańskiej

Więcej linków na ten temat

250-stronicowy PDF

Podsumowanie w (mniej więcej) języku polskim:

Są podobno demaskatorzy z szeregów programistów, którzy przygotowują globalny system kredytu społecznego

Opisują system w następujący sposób: Każdy otrzymuje status, dostępne są cztery opcje:
Suwerenny,
Wspólny,
Ograniczony,
Kwarantanna.

Rejestruje, ile (cyfrowych) pieniędzy znajduje się na koncie, „punkty socjalne”, status szczepień i ślad CO2


„Sovereign” Stauts jest dla elity, na całym świecie jest około 8 milionów takich kont. „Władcy” mogą wpłacać pieniądze na swoje konta, nie muszą udowadniać statusu szczepień, a także są zwolnieni z dokumentowania swojego śladu węglowego

Status „wspólny” dotyczy norm, „zastrzeżony” dla osób publicznych, które faktycznie mogą być „suwerenne”, ale tęsknią, status „kwarantanny” oznacza „normalnych” dewiantów

Niektóre mówiące marionetki o statusie „suwerennych”: Merkel, Macron, Biden, H. Clinton, DeSantis, Ardern (patrz PDF s. 18). Trump ma konto, ale nie wpłacił na nie żadnych pieniędzy, co może oznaczać, że nie ma na to ochoty lub nie wie o tym. Nie odnaleziono konta Putina, podejrzewa się, że ma inne nazwisko (Putin może nie być jego prawdziwym imieniem)

Gwiazdy, takie jak Tom Hanks, a szczególnie konserwatywni wpływowi, tacy jak Tucker Carlson, Sean Hannity, Jordan Peterson, Paul Joseph Watson, Ben Shapiro, Candace Owens, Steven Crowder (itp.) również mają status „suwerennych”. Postrzegani są jako „strażnicy” (por. PDF s. 23), którzy zawsze mówią tylko połowę prawdy

Konta już zostały utworzone i „władcy” mogą tam deponować pieniądze, czyli zamieniać bieżące pieniądze na cyfrowe pieniądze banku centralnego. Oczekuje się wykładniczego wzrostu depozytów, gdy obecna gospodarka, system finansowy i waluty fiducjarne (fiat to pieniądz z powietrza Wie man sich radikalisiert się załamią

Osoby posiadające konto „Wspólne” nie mogą wpłacać pieniędzy. Istnienie kont „suwerennych” będzie utrzymywane w tajemnicy po wprowadzeniu systemu.
Jesteśmy bardzo blisko uruchomienia tego systemu.

Do tej pory najważniejsze punkty. mamy pytania

Jak wyobrażają sobie wprowadzenie tego systemu?

Oczywiście dziś byłoby trudno, jeśli nie niemożliwe, sprzedać coś takiego ludziom.

Wcześniej musiało nastąpić przynajmniej jedno załamanie gospodarcze „ze wszystkim”, czyli kryzys głodowy, niepokoje itp. NWO może wtedy sprzedać nowy system jako „ratunek”. Oczywiście muszą milczeć o istnieniu „suwerennych” kont, aby normiści myśleli: „No cóż, jeśli wszyscy podlegają tym zasadom, to jest to sprawiedliwe”. Zbiorniki klimatyczne i fanatycy zrównoważonego rozwoju od dawna są odpowiednio przygotowani, uznają pomysł „śladu węglowego”, śladu CO2 za naprawdę fajny.

2. Dlaczego jest to dla nas nowe?

Sygnaliści upublicznili się 22 lipca. Podczas gdy wielu szefów alternatywnych kanałów potajemnie ma „suwerenne” konta i jest strażnikami, to wyjaśnia, dlaczego tak mało o nich słyszeliśmy. Jednak fakt, że żaden z właścicieli takiego konta do tej pory nie upublicznił sprawy, wskazuje, że mówi się im dość wyraźnie, co może się wtedy wydarzyć.

3. Czy naprawdę wszyscy są strażnikami?

Nie zdziwilibyśmy się, gdyby, podobnie jak w przypadku amerykańskich „konserwatystów”, poszukiwanie niemieckich alternatywnych aluminiowych kapeluszy przyniosło coś na światło dzienne. Nawet bez sygnalistów widać, że np. Boris pracuje dla drugiej strony (rozpoznawalny po „bezrefleksyjnym” stosunku do wojny).

Od dawna krytykujemy mówiące marionetki, które twierdzą, że są po naszej stronie, takie jak Wagenknecht i Weidel, ale także wielu aktywistów i komentatorów, za wpadnięcie w „pułapkę konsensusu” i pośrednie uznanie części narracji, budując w ten sposób zapory ogniowe .

...

Są więc dwie możliwości:

Brama A: Historia „Whistleblower” to zasłona dymna i PsyOp mające zarówno odwrócić uwagę od prawdziwych planów NWO, jak i zdyskredytować większość opozycji.

Brama B: To prawda. Teraz wiemy, jak dokładnie NWO to sobie wyobraża, a przede wszystkim, jak nagradzają swoich wspólników.

Wyobraź sobie, że ktoś ci mówi: to bardzo proste, albo nie bierzesz udziału, to nie będziesz mógł już płacić, nie będziesz mógł już podróżować, nie będziesz miał żadnych przywilejów i w zasadzie będziesz na rodzaj listy śmierci. Albo skręcimy ci kark tutaj, otrujemy, powiesimy na drzewie, albo ułożymy twój wózek i sprawimy, że będzie wyglądało to na wypadek.

Albo robisz to, co ci każemy, wtedy dostajesz notkę „Nie muszę się szczepić”, możesz przenieść swoje wartości pieniężne do nowego systemu i jesteś jednym z kilku milionów wybranych, którym oszczędzisz egzystencja niewolników.

Większość ludzi prawdopodobnie nie wahałaby się długo, a nawet gdyby się wahali, w końcu zdecydowaliby, że lepiej będzie żyć dalej.

Pozostaje jednak pytanie, dlaczego nikt jeszcze nie miał odwagi zakomunikować tego opinii publicznej. Przy 8 milionach ludzi przynajmniej kilku z nich powinno na nowo odkryć swoje sumienie, gdy zdadzą sobie sprawę, o co toczy się gra.

Wyobraź sobie stres psychiczny, jaki musi wywołać taka wiedza. Czy oni wszyscy są pełnymi psychopatami?

Ponieważ nie możemy zadzwonić do NWO i poprosić o weryfikację historii, do oceny mamy tylko kontekst i intuicję.

W bańce jest wiele osobistości, które oczywiście schrzaniły sprawę, ale nigdy nie musiały za to odpowiadać, ponieważ „zrobiły już tak wiele dla nas”. Najnowszym przykładem jest huk z Reinerem.

Kto nie wie, że zadaje sobie pytanie, dlaczego ta czy inna znana twarz, ten czy inny organizator protestów lub demonstracji, ten czy inny rozsądnie utalentowany pisarz, nie jest w stanie rozwiązać najprostszych problemów, rozpoznać fundamentalnych powiązań lub pozostać logicznym spójny.

Obawiamy się, zupełnie niezależnie od tej historii demaskatora, że nasz ruch jest znacznie bardziej wywrotowy, niż ktokolwiek podejrzewa. Zgodnie z mottem „jeśli chcesz kontrolować opozycję, prowadź ją”, NWO nie szczędziła pieniędzy ani wysiłku, jak podejrzewamy, w sadzeniu tysięcy moli we wszystkich partiach, stowarzyszeniach, ruchach protestacyjnych i spontanicznych grupach spacerowych.

Historia informatora wyjaśniałaby, dlaczego jest to tak skuteczne i rozpowszechnione.

Oczywiście bardzo irytujące jest to, że istnieje luka informacyjna w odniesieniu do roli Trumpa i Putina.

Już teraz słyszymy, jak chętni czytelnicy wołają: „Tak, świetnie, ale co to zmienia?”

Jak opisano w dokumencie Whistleblower PDF na s. 23, zadaniem „strażników” jest kradzież zaufania ludzi z 90% prawdą i odrobiną charyzmy, aby następnie skierować ich w złym kierunku. W tym celu mają „Idź!” Krytykowanie aspektów narracji, których i tak już nie da się utrzymać. Ale ponieważ nie docierają do sedna sprawy, nie pomaga to ludziom. Wymieniliśmy kilka przykładów tego w naszym artykule „ Zapory sieciowe ”. Nawet to gówno Q-Anon zmierza w tym kierunku.

Pozostaje pytanie, jak możemy inteligentnie zareagować na te rewelacje. Poza niezbędną ostrożnością w uznaniu ich za autentyczne, jeśli rzeczywiście taki jest plan, mamy tylko to, co wszyscy (miejmy nadzieję!) i tak już robią: rozbudowany networking, aby nie skarcić się na zasady korony lub narzekać na kłótnie przebiegu frontu na Ukrainie, ale budowa struktur zaopatrzeniowych funkcjonujących poza systemem.

Dzielenie się jedzeniem, platformy, na których możesz zaoferować i zarezerwować pomoc, wioski galijskie, grupy, które wspólnie trenują, uprawiają warzywa lub dziergają itp.

Egzystencja poza takim cyfrowym systemem totalitarnym będzie trudna i pozbawiona, ale nie niemożliwa. W końcu są też tysiące „uchodźców”, którzy nie są zarejestrowani i są karmieni przez swoją społeczność etniczną. To może być gówniane porównanie, ale zostawmy to.

W każdym razie wydaje nam się ważne, aby najpierw zwrócić uwagę na tę historię informatora. Oczywiście, tak jak tutaj, z sugestią, że nie jest to weryfikowalne i może być też gigantyczną Münchhausiade.

Endspiel der NWO entlarvt?
Jadwiga Bob shares this
911
jac05
Mamy przestać słuchać Carlsona i Petersa ?
Artur Cajgner
Stew Peters zalatuje agenciakiem.
Krystian N.
Artur Cajgner W czasie plandemii Stew robił dobrą robotę.
jac05
A teraz już nie robi tej dobrej roboty ?
alahp shares this
2
megur shares this
704
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
szatański plan zniewolenia

ludzkości:
.

59. Zabierzemy ich ziemię, środki do życia i bogactwo i będziemy posiadać totalną kontrolę nad nimi.
.
60. Oszukamy ich, aby zaakceptowali prawa, które ograbią ich z tych fragmentów wolności, jaką jeszcze będą posiadać.
.
61. Ustanowimy system monetarny, który uwięzi ich na stałe, utrzymując ich oraz ich dzieci w długach.
.
62. Kiedy zaczną się jednoczyć …
More
.
szatański plan zniewolenia


ludzkości:
.


59. Zabierzemy ich ziemię, środki do życia i bogactwo i będziemy posiadać totalną kontrolę nad nimi.
.
60. Oszukamy ich, aby zaakceptowali prawa, które ograbią ich z tych fragmentów wolności, jaką jeszcze będą posiadać.
.
61. Ustanowimy system monetarny, który uwięzi ich na stałe, utrzymując ich oraz ich dzieci w długach.
.
62. Kiedy zaczną się jednoczyć, oskarżymy ich o przestępstwa oraz ukażemy odmienny bieg wydarzeń światu, ponieważ będziemy właścicielami mediów.
.
63. Będziemy używać mediów w celu kontroli biegu informacji oraz uczuć, które my faworyzujemy.
.
64. Kiedy powstaną przeciw nam, zgnieciemy ich jak insekty, ponieważ są mniej warte niż one.
.
65. Będą bezbronni bez możliwości działania, ponieważ nie będą posiadali broni.
.
66. Powołamy niektórych z nich, aby realizowali nasze plany, obiecamy im życie wieczne, ale oni nigdy tego nie otrzymają, ponieważ nie należą do nas.
.
67. Rekrutów nazywać będziemy „zainicjowanymi” i będą tak indoktrynowani, aby wierzyć w fałszywe rytuały oraz pisma wyższych sfer.
.


NIE CZYTAJ TEGO - NIE BĘDZIESZ SPAŁ SPOKOJNIE !!! -

.
trio plus
Czuję się jakbym był w środku brzydkiego horroru science fiction. Takiego nisko budżetowego.
Maciej Marczyński
do tommy 1 . Przepraszam że tu pisze: Masz tommy taki święty obrazek na profilu , a jaka to wiara katolicka czy może inna uczy tak nieładnie sie do obcych zwracać i obrażać nazywając głupcami ? W obrażaniu innych z p elą to jesteście the best - to wam trzeba przyznać
jac05
Tommy1 niestety zachowuje się tu jak pyszałek.