Gospa sa raduje ked sa svet ruti do zahuby. Medzugorci casto oponuju tym, ze do Medzugoria nechodia na ziadne senzacie a zjavenia, ale na regulerne pute, ktore su povolene. Chodit za zjaveniami a …More
Gospa sa raduje ked sa svet ruti do zahuby.

Medzugorci casto oponuju tym, ze do Medzugoria nechodia na ziadne senzacie a zjavenia, ale na regulerne pute, ktore su povolene. Chodit za zjaveniami a sirit o nich "senzacie" je totiz ZAKAZANE.

Vieme, ze klamu a myslia si ze ked si to nikto nevsimne, tak aj pravdu povedia. Tu je dokaz, ze Medzugorci nechodia na pute, ale chodia za zjaveniami

"Svätyňa sveta Medžugorie je jednym z absolútne prvych pútnickych miest vo svete. V Medžugorí bolo už viac ako 20 miliónov pútnikov. Miesto navstívilo viac ako 50 000 knazov a asi 200 biskupov zo vsetkych kontinentov. Prisiel mi email od môjho priatela a knaza, ktory sa práve vrátil z Medzugoria: „Zúcastnil som sa duchovnych cvicení v Medzugorí. Bolo to perfektné. Jednoducho treba tam príst a prezit to. Bol som 2krát prítomny pri zjaveniach. Pri prvom som cítil pocas 3-4 minút akoby cezo mna prechádzal elektricky prúd. Na druhé zjavenie Panna Mária prisla velmi natesená. Posolstvo bola vyzva k pokoju a modlitba o pokoj. Povedala: „Pokoj, pokoj, pokoj.“ V poslednom case znova castokrát hovorí o pokoji. A to vraj znamená, ze nad svetom visí velké nebezpecenstvo....“

mrosa maj 2017

Je to jasny dokaz, ze tu nejde o ziadne pute , ani duchovne cvicenia, ale nahananie vizionarov a senzacii. (Ked teda pre niekoho je senzaciou to, ze mu niekto povie, ze nim "prebehol elektricky prud". )
Odporucam zamysliet sa nad zaverom, ktory aboslutne nedava logicky zmysel. "Gospa" mala prist velmi natesena a vyzyvat k pokoju. V poslednom case ma vraj casto hovorit o pokoji a to ma znamenat, že nad svetom visi velke nebezpecenstvo.
Takze nad svetom visi velke nebezpecenstvo a Pana Maria do toho chodi velmi natesena. Pocul uz niekto niekedy vacsiu obludnost?
Maria Dubovska
Mimochodom pride ti normalne ze zamieňa rod?
Maria Dubovska
No podľa mna to povedal a nechce to priznat. Tvrdenie ze foto a je od veci nic neznamena. Klamať vsak otvorene a poprieť otvorene ze to povedal nechce tiez. No takze teraz co s tym ze.
markus55
Otec Eirene Mária Dubovská-aby som bol v obraze-toto povedal on, keď si tu vystavila jeho fotku? A ak nie, prečo si doposiaľ nedala preč jeho fotku, ako ťa požiadal? Tvoj spôsob jednania sa mi nepáči a nechápem cieľ tohto blogu. Pripadá mi to, že si takto pošpinila Otca Eirena, lebo mu pripisuješ niečo-čo nepovedal. Ako by sa ti páčilo, keby som ja vycapil tvoju fotku a napísal by som, že ty si …More
Otec Eirene Mária Dubovská-aby som bol v obraze-toto povedal on, keď si tu vystavila jeho fotku? A ak nie, prečo si doposiaľ nedala preč jeho fotku, ako ťa požiadal? Tvoj spôsob jednania sa mi nepáči a nechápem cieľ tohto blogu. Pripadá mi to, že si takto pošpinila Otca Eirena, lebo mu pripisuješ niečo-čo nepovedal. Ako by sa ti páčilo, keby som ja vycapil tvoju fotku a napísal by som, že ty si napísala niečo, čo vôbec nie je pravda. To by sa ti už nepáčilo. Vkladaj tu veci, čo majú hlavu a pätu a neočierňuj tu druhých.
Maria Dubovska
Vidim že coburg sa vie otacat a zariadil si stiahnutie mojej odpovede, ktoru zrejme nevedel ustat.

Pre Irenu opakujem, ze vec nestoji na tom, ci je fotka od veci alebo neni a ci to opakuje, ale ci sa jedna o jeho vyrok alebo nejedna. to podstatne tu neodznelo. chytracit sa tu proste nebude.
Otec Eirene
Opakujem, že moja fotografia je tu absolútne od veci. Ak sa tu Dubovský "wygłupia", po poľsky povedané, je to jeho problém. Možno sa otvoria oči aj tým, čo sa zatiaľ neotvorili.
Maria Dubovska
Este dodam, ze naprosto chapem jaku logiku pouzivaju autori podobnych nezmyselnych protireceni. "Gospa" je samozrejme cela taka tesiva z toho, ze vidi tych svojich zhromazdenych malilinkatych liliputankov vyvolenych , ze samoizrejme sa nedokaze ovladat a tito nasi vyvoleni jej sposobuju onu velku radost v ktorej za nimi chodi, lebo inac by samozrejme z nas vsetkych ostatnych, vratane cirkvi …More
Este dodam, ze naprosto chapem jaku logiku pouzivaju autori podobnych nezmyselnych protireceni. "Gospa" je samozrejme cela taka tesiva z toho, ze vidi tych svojich zhromazdenych malilinkatych liliputankov vyvolenych , ze samoizrejme sa nedokaze ovladat a tito nasi vyvoleni jej sposobuju onu velku radost v ktorej za nimi chodi, lebo inac by samozrejme z nas vsetkych ostatnych, vratane cirkvi chodila v chmurkach, že jo.
Maria Dubovska
Otec Miroslava, tato ista fotka je pod citovanym clanockom v mrose, da sa teda pochopit isty suvis - priatel a knaz tam neni oznaceny (ktovie preco), ale je pod nim Vaše foto. Tam teda prečo neprotestujete ked tu nie je súvis? Ked to odmietate a nie ste autorom uvedeneho , tak foto dam samozrejme dolu. Potom ale by ste sa mal hnevat aj na "coburga," ci ako, len u mna je to problem?
markus55
Tú otázku som si kládol aj ja. Takto to vyzerá, ako by ste to povedali vy. Dnes tu chcú na Glorii pošpiniť každého.
Otec Eirene
Dubovský, to aký súvis má fotografia z môjho videa na tejto stránke????!!!! To je čo za nezmysel?
warez
na adresu medžugorských zjavení opakovane predniesol pápež František. „Bohorodička nie je poštárka, aby každý deň nechávala odkazy,“

Medžugorie je podvod:
www.youtube.com/watch
Caesar
Ja neviem, ale, ze Panna Maria nerobí na poste vedúcu:

Nesprávnemu prístupu k zjaveniam sa František venoval aj v novembri 2013. „Zvedavosť nás vedie k tomu, že chceme počuť, že Pán je tu alebo tam, alebo nás vedie k tomu, že povieme: Poznám vizionára, ktorý dostáva listy od Panny Márie, posolstvá od Panny Márie. Ale Mária je Matka, nie je vedúca pošty, aby nám každý deň posielala nejaké posolst…More
Ja neviem, ale, ze Panna Maria nerobí na poste vedúcu:

Nesprávnemu prístupu k zjaveniam sa František venoval aj v novembri 2013. „Zvedavosť nás vedie k tomu, že chceme počuť, že Pán je tu alebo tam, alebo nás vedie k tomu, že povieme: Poznám vizionára, ktorý dostáva listy od Panny Márie, posolstvá od Panny Márie. Ale Mária je Matka, nie je vedúca pošty, aby nám každý deň posielala nejaké posolstvá,“ www.tkkbs.sk/view.phpFrantišek, podľa ktorého nesprávny prístup k zjaveniam môže vyvolať zmätok a vzdialiť človeka od Boha.
Pápež František varoval pred ľuďmi, ktorí neustále potrebujú nové prvky kresťanskej identity. „‚Kde sú tí vizionári, ktorí nám dnes povedia o liste, čo Panna Mária pošle o štvrtej popoludní?‘ Napríklad, nie? A týmto žijú. Toto nie je kresťanská identita,“
www.tkkbs.sk/view.php pápež v homílii počas pravidelnej omše v Dome sv. Marty.

Agentúra Catholic News Agency
upozornila, že František tieto slová povedal len deň po tom, čo sa svetkrestanstva.postoj.sk/4681/frantisek-o-med… k skúmaniu mariánskych zjavení v Medžugorí.

svetkrestanstva.postoj.sk/4691/frantisek-varuj…
Maria Dubovska
Mimochodom je totalna blbost ze "Svätyňa sveta Medžugorie je jednym z absolútne prvych pútnickych miest vo svete". Cislo 20 milionov, verim, ze nadsadene, ktore je uvedene v clanocku staci porovnat s Lurdami, ktore lenza 1 rok navstivi 5 milionov navstevnikov. Z poctov je zrejme, ze Medzgorie sa najvacsim svatyniam sveta nemôže poctom navstevnikov postavit ani do stupaje, nehovoriac o naplni.