Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
Clicks2.7K

V Itálii koronavirus, nebo spuštění 5G sítě coby vojenské zbraně?

Otevřený dopis českému ministru obrany. 19 dubna 2016 jsme odesílali tento dopis ministru obrany Martinu Stropnickému a dosud jsme na něj nedostali odpověď.
Vážený pane ministře
V polovině března 2016 navštívil polský ministr obrany Antoni Macierewicz univerzitu pátera Tadeuše Rydzyka a vystoupil tam v diskusi na téma „Problémy současné politiky, ozbrojené konflikty a terorismus“. Jedna z posluchaček se ho zeptala, jestli má Polsko strategii, jak řešit ilegální experimenty s elektromagnetickými zbraněmi na polských občanech a ministr odpověděl, že jeho ministerstvo provádí analýzu, jejímž cílem je zjistit, ve kterých oblastech Polska žijí lidé, kteří si stěžují na taková napadení a že podle dosavadních informací přichází nejvíce stížností z Dolního Slezska a severozápadu Polska a že více bude vědět zhruba za půl roku
www.youtube.com
dziennikzachodni.pl/…/9741513 Tato informace proběhla prakticky všemi polskými médii. Polský ministr obrany tak byl prvním vrcholným politickým představitelem jak v Evropské unii, tak na celém světě, který nepopřel existenci elektromagnetických zbraní a skutečnost, že působí na lidský organismus a jsou nejspíš zkoušeny na lidech. Polský ministr obrany potom ustavil komisi, která měla tyto útoky vyšetřovat.
Je nám známo, že Evropská unie přijala v rámci NATO doktrínu nesmrtonosných zbraní, mezi něž byly zahrnuty i takzvané radiofrekvenční zbraně nebo zbraně používající směrované energie, „které mohou údajně manipulovat lidské chování mnoha neobvyklými způsoby“, jak se v roce 2000 psalo v dokumentu Evropského parlamentu, nazvaném „Technologie ovládání davu“
www.europarl.europa.eu/…/DG-4-STOA_ET(20…

Je nám také známo, že na vývoji těchto zbraní pracuje i Rusko a řada dalších států. Zřejmě v rámci příprav na možnou budoucí válku jsou tyto zbraně zkoušeny na nic netušících lidech, aby se jejich operátoři naučili s nimi zacházet. Polský ministr obrany svými slovy o existenci elektromagnetických zbraní a jejich používání na lidech dal světu příklad, ale také potvrdil krizi, do které se dostal svět ve 21. století křesťanského letopočtu. Technologie, které jsou schopné vyhubit velké masy obyvatel této planety rychlostí světla, technologie, které jsou schopny zlikvidovat základní, přirozený vztah lidí ke světu, založený na autentickém vnímání prostředí, ve kterém žijí a vytváření si vlastních názorů na svět, založených na této zkušenosti, technologie, které jsou schopny zlikvidovat vývoj společnosti, založený na svobodě myšlení občanů, v současné době existují, aniž by o nich lidé věděli a mohou být kdykoli použity.
Chceme Vás proto požádat, abyste podpořil statečný čin polského ministra obrany tím, že byste i v České republice ustavil komisi, která by vyšetřila stížnosti občanů, kteří jsou přesvědčeni, že jsou na nich tyto zbraně zkoušeny.
Jsme také přesvědčeni, že pokud by se podařilo, aby byla tato akce prosazena v celé Visegrádské čtyřce nebo i ve větším uskupení států, jednalo by se o vysoce významný a pozitivní čin ve světové politice.
Spolek pro zákaz manipulace lidské nervové soustavy radiofrekvenčním zářením
Zdroj česko - polský: stopzet.org/…/stowarzyszenie-…
L: Brzy po prozrazení existence elekromagnetické zbraně (která je nejfunkčnější s 5G) přestal být Macierewicz ministrem obrany Polska (Ministrem obrany November 16, 2015 – January 9, 2018) a Polákům oblíbená premiérka byla nahrazena novým premiérem - zaměstnancem banky.
Dana22
Modlime sa za kardinála Pella.

www.lumendelumine.cz/index.php
Kardinál Pell v očekávání definitivního rozsudku

Dne 11. března bude Nejvyšší soud v Austrálii projednávat odvolání kardinála Gorga Pella.V Austrálii trvá atmosféra silného nepřátelství vůči němu: komunita LGBT ho představuje jako ďábla. Je zde však také mnoho věřící, kteří ho podporují a zahájili novénu za jeho osvobození. Prosí …More
Modlime sa za kardinála Pella.

www.lumendelumine.cz/index.php
Kardinál Pell v očekávání definitivního rozsudku

Dne 11. března bude Nejvyšší soud v Austrálii projednávat odvolání kardinála Gorga Pella.V Austrálii trvá atmosféra silného nepřátelství vůči němu: komunita LGBT ho představuje jako ďábla. Je zde však také mnoho věřící, kteří ho podporují a zahájili novénu za jeho osvobození. Prosí o přímluvu Pannu Marii a mučedníky Tomáše Mora a Jana Fishera, které kardinál uctívá. Před třemi roky o slavnosti sv. Petra a Pavla oznámil Vatikán v průběhu tiskové konference, že kardinál se vrátil do Austrálie, aby se hájil proti obvinění ze sexuálního zneužívání. Bylo to jeho osobní rozhodnutí, ačkoliv mohl využít imunity a zůstat uvnitř „Leoninských zdí“ a vyhnout se tak zatčení, které mu hrozilo vzhledem k nepřátelskému klimatu v Austrálii proti katolické církvi.
Apelační soud ve Viktorii ho odsoudil rozsudkem 2 hlasy proti 1. Panoval ovšem velký rozpor mezi soudci, protože Makr Weinberg v dlouhém podrobném rozboru vyvrátil všechny argumenty uváděné proti obviněnému. Tato epizoda svědčí o morbidním charakteru australských medií a honu na čarodějnice,
Pokud Nejvyšší soud odvolání zamítne, bude muset kardinál strávit ještě dva roky a osm měsíců ve vězení. Nachází se ve věznici s největší ostrahou v Barvonu poté, co údajně přeletěl dron nad věznicí Melbourne. Iniciátoři se měli pokoušet o snímky vězně, který byl označen oranžovým oděvem. Tato epizoda svědčí o morbidních záměrech australských médií a „honbě na čarodějnice“ a má přispět k nepřátelské náladě proti třetímu muži Vatikánu.
O tom svědčí také gay – paráda pořádaná v Sydney před několik dny. Průvod parodoval postavu kardinála spoutaného čertem.
Kardinál očekává nový rozsudek, který má být vynesen 11. března. Pravděpodobně bude nutno čekat týdny, než bude výsledek oznámen. V tuto dobu budou také konány modlitby těch, kteří trvají na jeho nevině.
Prvního března byla zahájena novéna modliteb, která končí 10. března. Je to iniciativa farnosti sv. John Henry Newmana v arcidiecézi Melbourne. Modlitby se obracecí k Panně Marii a dvěma anglickým mučedníkům Tomáši Morovi Janu Fisherovi. Úctu k těmto světcům popraveným za vlády krále Jindřicha VIII. podpořil u nevinného vězně jezuita otec Vincenc Hongsheng Zhu, který strávil za svou věrnost Římu v celách a pracovních táborech čínského režimu 31 let především díky své pevné víře.
( TEXT NOVÉNY v anglickém originálu)
Nico Bussoli - Nuova Bussola Quotidiana
Nejvyšší vůdci ví, že tento koronavir (i nejnovější verze pro bělochy) je normálně neléčitelný a šíří se rychlostí blesku. Avšak jako křesťané máme naději - Zázračně uzdraven z koronaviru katolický biskup ve věku 98 let Je potřeba objednat mnoho mší a sloužit je VEŘEJNĚ i jako svědectví víry za zastavení koronaviru. Já mše (sv. liturgie) za to už odsloužil 3x a pokračuji každý den - ač nemám k …More
Nejvyšší vůdci ví, že tento koronavir (i nejnovější verze pro bělochy) je normálně neléčitelný a šíří se rychlostí blesku. Avšak jako křesťané máme naději - Zázračně uzdraven z koronaviru katolický biskup ve věku 98 let Je potřeba objednat mnoho mší a sloužit je VEŘEJNĚ i jako svědectví víry za zastavení koronaviru. Já mše (sv. liturgie) za to už odsloužil 3x a pokračuji každý den - ač nemám k dispozici veřejný kostel. Pro @Detektiv @Mates5485
Detektiv
USA odmítly vstup do země 140 občanům

Spojené státy znemožnily 140 Američanům, aby se vrátili zpět do rodné země. USA se tak rozhodly kvůli zabránění dalšímu šíření nákazy koronaviru.
Nejspíš USA vůdci ví, že tento koronavir je normálně neléčitelný a šíří se rychlostí blesku. Avšak jako křesťané máme naději - Zázračně uzdraven z koronaviru katolický biskup ve věku 98 let Pro @Detektiv
Mates5485
Ja verím tomu,že to je presne kombinácia 5G sieť s novým zmutovaným smrtiacim vírusom.
V najnovších spravách bolo, že koronavírus stále a často mení mutáciu, takže je ťažké vyvinúť naň liek.
Sám sa priznal Bill Gates,že je to smrtiaci vírus,ktorý zabije desiatky miliónov ľudí.
Lola123456

www1.pluska.sk/…/svete-su-dva-ti…

Jak furt skreslené čísla,ale odkaz dávam kvôli informácií o víruse.

www1.pluska.sk/rady-a-tipy/internetom-siri…

Takže čo si mám vybrať vás komentár, ktorý neviem skade napadlo toho vedca keď ešte ani poriadne nevedia o tom smrtiacim víruse,keď je zmutovaný.
Mates, dostala som tú informáciu z dobrého zdroja, ale je to len rada čo robiť a ako sa chrániť, ale nie je to prostriedok a návod na vyliečenie, vyliečiť nás môže iba Boh. Je pravda, že liek na tento vírus neexistuje a dlho ani nebude, lebo vírus stále mutuje.
Ďakujeme za radu otec Libor. Čakala som, kedy nám Boh zjaví svätca, alebo samého Seba, ku ktorému sa máme v tejto záležitosti utiekať. Je to teda Panna Mária a Pražské Jezuliatko. Zvláštne, že vízia nebola daná Českému duchovnému, ale Gruzíncovi. A verím, že sa budú diať zázraky. Najväčšia ochrana je však v eucharistii, kde je prítomný sám živý Boh.
👍
V 100 milionové Itálii zemřelo ve věku 75-91 let 10 lidí na stáří. Italská vláda ale oznámila, že prý na koronavirus. Ta ulhaná vláda, která vyhodila před několika měsíci ministra Salviniho za to, že odmítal migranty. NEDÁ SE VĚŘÍT SOUČASNÉ ITALSKÉ VLÁDĚ, která chce zakázat mezilidské kontakty a bohoslužby, aby nastolila totalitu.