Clicks772

Spustošili vakcinačné centrá. Proti povinnému očkovaniu zdravotníkov sa vzbúrilo 100 000 Francúzov

Ilustračné foto / Pixabay

Francúzska vláda nariadila zdravotníkom povinné očkovanie do 15. septembra. Pohrozila im, že môžu prísť o plat. Akcia vyvolala reakciu. Až 100 000 Francúzov sa zúčastnilo na proteste po celom Francúzsku. A podpálili dve vakcinačné centrá.

„Demonštranti mali so sebou transparenty, ktoré zobrazovali tváre politikov, rovnako ako aj prezidenta Emmanuela Macrona s Hitlerovými fúzmi,“ píše portál Startitup odvolávajúc sa na Euronews.

Povinné očkovanie spôsobilo protesty. „Som si vedomý toho, čo od vás vyžadujem. Viem, že ste pripravení na tento záväzok, ktorý je istým spôsobom súčasťou vášho zmyslu pre povinnosť.“ Píše podľa portálu Startitup BBC, s odvolaním sa na prejav prezidenta Macrona.

Francúzska politička, ktorá je k očkovaniu skeptická, bola prinútená opustiť parlament

Politička Martine Wonnerová podporila protestujúcich. Radila im, aby sa sústredili na tých politikov, ktorí súhlasili s novými opatreniami. Kvôli tomuto počinu bola nútená parlament opustiť.

Vedci, ktorí radia francúzskej vláde, tvrdia, že šírenie vírusu bude možné zastaviť iba zaočkovaním 95 percent ľudí. Vo Francúzsku je zatiaľ zaočkovaných iba 40 percent populácie.
ľubica
nie Marieta, Sk narod je narod ktorý služi zlemu namiesto Bohu! ktory v mene KBS šliape po desatore a na prvé prikázanie si dal SANITARNE KLANANIE SA ZDRAVIU ! VAKCINE!! A TESTOM!!!
Ktorý šliape do piatom prikázaní a dáva sa opichať vakcinami z potratených detí! Podla nariadeni a domienok KBS ktora postrada DUCHA SVATEHO!Arcibiskup Viganò: Vakcíny z fetálneho tkaniva sú „ľudskou obetou nevinných …More
nie Marieta, Sk narod je narod ktorý služi zlemu namiesto Bohu! ktory v mene KBS šliape po desatore a na prvé prikázanie si dal SANITARNE KLANANIE SA ZDRAVIU ! VAKCINE!! A TESTOM!!!
Ktorý šliape do piatom prikázaní a dáva sa opichať vakcinami z potratených detí! Podla nariadeni a domienok KBS ktora postrada DUCHA SVATEHO!Arcibiskup Viganò: Vakcíny z fetálneho tkaniva sú „ľudskou obetou nevinných obetí“
Marieta Ria
Tak, ako protesty zabránili covid šialenstvu vo Veľkej Británii (vláda ustúpila od nariadení ohľadne covidu) a zdá sa, že zaberú aj vo Francúzsku... tak by mali byť aj cestou pre nás... len či sme toho v takej miere schopní?