Krystian N.
121.7K

Cardioxil - grube internetowe oszustwo nowej generacji

fogyasdiet.club/9tk34n

Do oszustwa musiano się przygotowywać dość długo.
- scena w wyjściem prof. Rużyłło jest wymyślona
- Witold Rużyłło nigdy nie udzielał takiego wywiadu
- Lis nigdy nie prowadził takiego wywiadu
- Cardioxil nie istnieje
- Szwajcarskie Centrum molekularne nie istnieje
- producent Cardioxilu nie istnieje
- opinie klientów są wymyślone
- opinie ekspertów są wymyślone

Istnieje tylko kasa (155 zł za 15 tabletek), którą naiwniacy przeleją na konto oszusta i ewentualnie jakieś placebo, które klient otrzyma we wcześniej wydrukowanych pudełkach.

Opis Cardioxilu wg oszusta:
Cardioxil jest biologicznym aktywatorem, który uruchamia naturalne mechanizmy normalizacji ciśnienia krwi obecne już w naszym organizmie. Dzięki temu nie tylko objawy znikają szybko, ale możliwe jest również całkowite przywrócenie pracy układu sercowo-naczyniowego, nawet u pacjentów z przewlekłym nadciśnieniem.
“ Cardioxil jest najlepszym suplementem na nadciśnienie na rynku, co udowodniono w kilku kompleksowych badaniach klinicznych. Podczas gdy 20 lat temu ludzie byli leczeni na nadciśnienie przez lata, teraz można normalizować ciśnienie krwi niemal natychmiast, nawet w przypadku ostrych przypadków".
"To nie tylko pigułka, ale prawdziwy kompleks witaminowy, zawierający wszystkie 27 mikroelementów biorących udział w normalizacji ciśnienia krwi. Wszystkie są uzyskiwane z naturalnych produktów, takich jak cytryna, jemioła, waleriana itp."
Ja Grzesznik shares this
660
Posoborowe absurdy
>> Cardioxil™ — iHierba >> Na 15 tabletek cena bardzo wygórowana za naturalny skład jak: Korzeń z pokrzywy, olej z głogu, ryboflawina, tiamina, omega 3, witamina B6, witamina B12.
Krystian N.
Skład tego preparatu jest różny na różnych stronach :) np. liść lotosu, wyciąg z kory migdałowca, diosmina, gotha cola