Clicks1.5K
pl.news
3

Wiedeń: kardynał i kanonicy głosują za "nagim tańcem" dziewcząt

Na południowej wieży wiedeńskiej katedry św. Szczepana od Wielkanocy można oglądać neonową podpisaną jako "Drabina Niebios".

Od Wielkanocy do maja będzie to najnowsza atrakcja archidiecezji wiedeńskiej w Austrii. Drabina na wieży ma swój odpowiednik w bocznej kaplicy wewnątrz katedry, dzięki czemu powstaje złudzenie, że drabina przenika do wnętrza i niejako przebija sklepienie kościoła.

Z okazji instalacji drabiny (31 marca) w katedrze odbył się performance (zatytułowany: "33 cnoty"). Kilka dziewczyn tańczyło w obcisłych kombinezonach w kolorze skóry, udając nagość przed wielką, krępującą fioletową piżamą, która w okresie Wielkiego Postu przykryła ołtarz katedry św.

Neonowa drabina i pseudonagi taniec spotkały się z jednogłośną aprobatą wiedeńskiego kardynała Christopha Schönborna i całej kapituły katedralnej, zgodnie z dewizą Novus Ordo: im bardziej szalone tym lepsze.

#newsOtlhviihmf

pielgrzym55
Sposób na przyciągnięcie widzów na spektakl teatralny zwany NOM.
Wieczne Odpoczywanie Amen
suki diabła w przybytku Bożym.. kto dokona rekonsekracji ?
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
To nie jest Kościół, ale synagoga szatana. Jestem pewna, że tam już nie ma Jezusa Chrystusa, tylko Biblijna ohyda spustoszenia ziejąca pustką!