csk.news
204

Okov Rozsudok: Kardinál Müller Porovnáva Nemeckú Justíciu S Národnými Socialistami

Kardinál Gerhard Müller sa hanbí, že v Nemecku, jeho domovskej krajine, je opäť možné prenasledovať vedcov za ponúkanie faktov, povedal pre Gosc.pl (9. August) s odkazom na Otca Darisza Okoa, ktorý bol v Nemecku odsúdený za odhalenie homosexuálnej mafie v Cirkvi.

Müller pripomenul Národnosocialistického Generálneho Guvernéra Poľska, ktorý poslal celý Krakovský profesorát do koncentračného tábora.

Oko bol odsúdený za vedeckú správu o homosexuálnych zločinoch spáchaných vysokými duchovnými. Müller objasňuje, že odsúdenie takýchto zločinov je „činom odvahy, ktorý si zaslúži rešpekt všetkých slušných ľudí.“

Vysvetlil, že „kriminálna povaha konania týchto [homosexuálnych] jednotlivcov, ktorí žijú v Cirkvi, ale chránia sa za štítom beztrestnosti, ktorý im poskytuje ich úrad, vedie mnoho mladých mužov k ich zániku.“

Kardinál súčasne poznamenal, že tisíce nevinných kňazov sú každý deň urážaní ako „pedofili“, ale žiadny súd ani dokument nereaguje, pretože také „podnecovanie násilia“ voči kňazom sa považuje za „rámec slobody slova“. Jeho otázka: „Dosiahli sme opäť bod ochrany vinných a trestania nevinných?”

Obrázok: Gerhard Ludwig Müller, © Mazur, CC BY-NC-SA, #newsAeoqtzrxmt