MEDICÍNSKY HOLOKAUST PROTI DEŤOM

MEDICÍNSKY HOLOKAUST PROTI DEŤOM: MYOKARDITÍDA PO VAKCÍNE MÁ DO 5 ROKOV 50% ÚMRTNOSŤ. UK: Dr. Anthony Hinton je konzultujúci chirurg s 30 rokmi skúseností, ktorý pracuje pre Národnú zdravotnú službu …More
MEDICÍNSKY HOLOKAUST PROTI DEŤOM: MYOKARDITÍDA PO VAKCÍNE MÁ DO 5 ROKOV 50% ÚMRTNOSŤ.
UK: Dr. Anthony Hinton je konzultujúci chirurg s 30 rokmi skúseností, ktorý pracuje pre Národnú zdravotnú službu (NHS) Veľkej Británie.
Nedávno varoval, že myokarditída súvisiaca s „vakcínou“ proti koronavírusu (Covid-19) má u detí po dvoch rokoch 20-percentnú mieru mortality a až 50-percentnú mieru mortality do piatich rokov.
Neexistuje „mierna“ myokarditída
Vo svojom tweete Hinton vysvetlil, že vírusová myokarditída nie je „mierna“, dodajúc, že „je to v podstate mŕtvy srdcový sval“.
Vôbec naznačovať, že myokarditída je akokoľvek mierna, je podobné ako povedať, že je nejaká osoba „trochu tehotná“, dodal škótsky televízny konferenciér a spisovateľ Neil Oliver.
Circulation, lekársky časopis Americkej asociácie srdca, vysvetľuje, že myokarditída vedie do 4,3 roka k 56% mortalite. Gigantocelulárna myokarditída mala do piatich rokov mieru mortality 80%.
Americký úrad pre kontrolu potravín a liečiv (FDA) už …More