Vates
Man sollte den jetzt schon als prophetischen Herold Gottes im Kampf gegen die Mächte der Finsternis in die Geschichte eingegangenen
Eb Viganò, der sein Leben aufs Spiel setzt, nicht ironisch als Helden bezeichnen. Er beschämt die feigen altrituellen Gemeinschaften und rettet als einsamer geistlicher Rufer in der Wüste der NWO-Verschwörung die Ehre der Kirche! Alle wahrheitsliebenden Katholiken …More
Man sollte den jetzt schon als prophetischen Herold Gottes im Kampf gegen die Mächte der Finsternis in die Geschichte eingegangenen
Eb Viganò, der sein Leben aufs Spiel setzt, nicht ironisch als Helden bezeichnen. Er beschämt die feigen altrituellen Gemeinschaften und rettet als einsamer geistlicher Rufer in der Wüste der NWO-Verschwörung die Ehre der Kirche! Alle wahrheitsliebenden Katholiken sollten sich um ihn scharen!
ľubica
Posolstvo arcibiskupa Carla Mariu Vigana preklad z nem.

Obyvateľom Terstu

Vážení priatelia, s veľkým znepokojením sledujem pokojný protest, ktorý už niekoľko dní uskutočňujú robotníci z prístavu v Terste proti nezákonnému nariadeniu, ktoré ukladá všetkým pracovníkom povinnosť získať zdravotný pas, ktorý možno získať očkovaním experimentálnym génovým sérom alebo výterom každých 48 hodín.

Už …More
Posolstvo arcibiskupa Carla Mariu Vigana preklad z nem.

Obyvateľom Terstu

Vážení priatelia, s veľkým znepokojením sledujem pokojný protest, ktorý už niekoľko dní uskutočňujú robotníci z prístavu v Terste proti nezákonnému nariadeniu, ktoré ukladá všetkým pracovníkom povinnosť získať zdravotný pas, ktorý možno získať očkovaním experimentálnym génovým sérom alebo výterom každých 48 hodín.

Už ste pochopili, milí priatelia, že takzvaná vakcína je stále v experimentálnom štádiu, že jej dlhodobé účinky nie sú známe a že už niekoľko týždňov sa objavuje čoraz viac vedľajších účinkov a úmrtí, ktoré sa zdravotnícke orgány - za spoluúčasti médií - snažia utajiť tým, že ich klasifikujú ako náhle ochorenia. Všetci sme pokusnými králikmi, na ktorých farmaceutické spoločnosti vykonávajú masové testy, ktoré vnucujú svojim zamestnancom v inštitúciách. Viete tiež, že vakcína nezaručuje imunitu, že nechráni pred infekciou alebo nákazou. A viete, že aj tampóny majú nízku spoľahlivosť, pretože nie sú určené na diagnostické účely.

A predsa zamestnanec nemôže pracovať, nemôže poberať plat, nemôže dostať nemocenskú alebo materskú dovolenku, ak nie je ochotný podrobiť sa tomuto zbabelému vydieraniu, keď je nútený dať sa zaočkovať alebo preukázať, že nebol nakazený vírusom, ktorý ešte žiadne laboratórium - opakujem, ani jedno - neizolovalo, iba sekvenovalo. A vyzývam každého, aby dokázal opak.

Porušovanie prirodzených slobôd, občianskych a ústavných práv, práva na slobodu prejavu a pokojné demonštrácie sa stalo nástrojom nátlaku a vydierania zo strany občianskej moci, ktorá už nechráni zdravie a blaho občanov, ale chce ich zotročiť pod zámienkou psychopandémie. Otroci, ktorí sú kontrolovaní a monitorovaní, ktorých každý pohyb, každý nákup, každá transakcia, každá činnosť je sledovaná. A nebuďte prekvapení: všetko, čo urobili v posledných mesiacoch - a čo urobia v nadchádzajúcich mesiacoch, ak ich nikto nezastaví - bolo jasne povedané. Od využívania pandemickej núdze na zavedenie nových foriem kontroly až po využívanie ekologickej núdze na to, aby sme prestali používať autá, kupovať určité výrobky, používať elektrinu alebo plyn.

Vo svojich plánoch chcú zničiť náš svet, našu kultúru, naše náboženstvo, náš spôsob života, práce a vzájomných vzťahov. Máme sa stať automatmi bez kritického úsudku, zákazníkmi ich nadnárodných korporácií, slabo platenými otrokmi ich spoločností, bez práv, bez ochrany, bez sociálneho zabezpečenia a bez slobody.

Niektorí z vás - najmä tí, ktorí sa práve pripojili k tomuto protestu - si budú myslieť, že to, čo vám hovorím, je konšpiračná teória. Niektorí z vás sa naivne domnievajú, že túto pandémiu - ktorej úmrtia sú takmer výlučne dôsledkom nedodržania účinných protokolov - iba zle riadili nekompetentní alebo bezradní ľudia. To však nie je tento prípad. Tí, ktorí hovoria o poklese počtu nakazených ľudí a o nedostatku zelených pasov v severoeurópskych krajinách, ignorujú skutočnosť, že v Dánsku bude o niekoľko mesiacov povinný digitálny občiansky preukaz, v ktorom bude každý občan zaregistrovaný so svojím občianskym preukazom, pasom, daňovým číslom, zdravotným preukazom, stavom očkovania a bankovým účtom. A ak tam nie sú žiadne zákazy vychádzania a zákaz vychádzania, ak tam nie je povinné maskovanie, je to len preto, že tieto krajiny sú už dokonale globalizované a indoktrinované ideológiou Veľkého resetu a sú pripravené nechať si vložiť podkožný mikročip.

Vo Švédsku je mikročip už dobrovoľne aktívny a používa sa na otváranie vchodových dverí alebo štartovanie auta.
V severných krajinách je online nakupovanie, používanie jazdcov a elektronické platby už nejaký čas realitou. V Taliansku to tak nie je: až do februára minulého roka ste si mohli objednať pizzu priamo pred dverami bez toho, aby ste museli použiť aplikáciu.

Preto sa v Taliansku, Španielsku, Portugalsku a vo všeobecnosti vo všetkých krajinách s katolíckou tradíciou - krajinách, ktoré niektorí označujú za zaostalé - musel použiť pandemický výnimočný stav: Mala by nás prinútiť opustiť náš spôsob života - ľudský spôsob života, ktorý tvoria medziľudské vzťahy, pozdravy, objatia, rozhovory a výmena myšlienok - a nahradiť ho využívaním technológií, internetu vecí, neosobnej aplikácie, ktorá zaznamenáva, čo kupujeme, kedy, kde, za akú cenu a akým spôsobom platíme. Chcú vedieť, čo píšeme na sociálnych sieťach, čo hovoríme doma pomocou Alexa a Google, čo radi čítame na Kindle, aké filmy pozeráme na Netflixe a akú hudbu počúvame na Spotify. Vedia, kde sa pohybujeme, pretože vaše auto, mobilný telefón, hodinky, iPad a dokonca aj vaša taška a oblečenie sú pripojené k sieti. Chcú vedieť, aká je vaša srdcová frekvencia, krvný tlak a hladina cukru v krvi, a samozrejme, koľko a aké očkovania ste absolvovali alebo potrebujete absolvovať. Chcá tiež sledovať svoje reprodukčné cykly a rozhodovať, či a kedy môžete byť plodná. Vedia, koľko zarábate, koľko míňate, s kým chodíte, aké prostriedky používate na cestovanie.

V Taliansku sa to deje pomalšie ako inde. Vďaka Bohu, že existujú ľudia ako vy a mnohí ďalší občania, ktorí pochopili, že očkovanie je zámienkou, ako vás nadobro priviazať na remeň, prinútiť vás robiť to, čo nechcete, len preto, že inak nemôžete pracovať, cestovať alebo jesť.

Nemátezáujem porušovať zákon. Nemátte záujem beztrestne porušovať ústavu, nieto ešte Boží zákon. Nebojíte sa nikoho okrem svojich pánov. Politická trieda - celá súčasná politická trieda, od väčšiny po opozíciu - je úplne podriadená tyranskej moci, ktorá ovláda vlády, financie, zdravotníctvo, médiá, veľký biznis, orgány činné v trestnom konaní a súdnictvo. Ani cirkevná hierarchia nie je výnimkou; aj ona je podriadená Novému svetovému poriadku.

Tento váš protest, milí priatelia, je oveľa dôležitejší, ako sa zdá. Pretože neprotestujete len proti podlému vydieraniu, pri ktorom si musíte vybrať medzi platom a používaním pasu, ale proti celej ideológii, proti tyranskej moci bez tváre, ktorá sa chce natrvalo presadiť a má bezvýhradnú podporu médií a politiky. Moc, ktorú nikto nikdy nevolil a ktorá práve preto nepovažuje za potrebné ani demokratické hlasovanie, ani úlohu zástupcov ľudu, pretože si ich už kúpila a vydiera.

Dnes ráno vás od vchodov do prístavu odstránili vodnými delami, slzným plynom a obuškami. Prostriedkami používanými na násilných zločincov, a nie pokojných rodín a poctivých pracovníkov, ktorí vidia, že ich mzdy a sloboda sú ohrozené. Obviňujú ich policajti a karabinieri, ktorí ako prví pocítili absurditu zelenej karty, keďže niektorí z nich ju nemajú. Dúfam, že vaša pokojná a vyrovnaná reakcia ich prinúti zamyslieť sa nad tým, čo robia, nad zradou ústavy, na ktorú prisahali, a nad tyranmi, ktorých poslúchajú.

Vyzývam vás, aby ste sa nepoddávali násiliu, ale aby ste sa nenechali zastrašiť ani tými, ktorí sú pri moci a ktorých dosadili banky a farmaceutické spoločnosti, pretože ich moc bude trvať dovtedy, kým budú existovať tí, ktorí sa nechajú zastrašiť, ktorí poslúchajú, ktorí sklonia hlavu a mlčky znášajú. Ak sa každý z vás rozhodne a pokojne postaví na odpor tomuto neznesiteľnému útlaku, táto groteskná fraška sa nezadržateľne zrúti a s ňou aj aktéri a etatisti, ktorí ju podporujú. Odpor proti autorite, ktorá zneužíva svoju moc proti účelu, na ktorý bola vytvorená, je nielen legitímny, ale je aj povinnosťou; rovnako ako bol povinnosťou boj proti totalite a všetkým formám diktatúry.

A nezabudnite, že všetci ste kresťania, že vaši otcovia a matky vám odovzdali vieru a hodnoty, ktoré z našej milovanej krajiny urobili maják civilizácie, kultúry, umenia a podnikania. Tí, ktorí bojovali za Taliansko a položili svoje životy na obranu jeho suverenity a nezávislosti, sa na vás pozerajú z neba a očakávajú rovnakú hrdosť, odvahu a česť. Spomeňte si na svojho biskupa Antonia Santina, ktorý sa postavil fašistom, nacistom a komunistom. Bráňme svoju identitu, svoje náboženstvo, svoje hodnoty, svoje deti, svojich blízkych, svoju prácu, svoj domov.

A ja vás žiadam: nenechajte sa vyprovokovať provokáciami tých, ktorí hľadajú len zámienku na premenu tohto národa na režim zasvätený slobodomurárstvu, skupinou Bilderberg, rímskymom klub, trilaterálami , Svetové ekonomické fórum podlieha WHO a všetkým týmto bezmenným a anonymným konšpirátorom.

Vašou zbraňou, strašnou a silnou zbraňou, musí byť svätý ruženec. Vzývajte blahoslavenú Pannu, modlite sa k nej so svojimi blízkymi, svojimi deťmi a bratmi a sestrami; vezmite svätú korunu! Požiadajme Máriu, matku a kráľovnú Monte Grisa a Madonu zdravia, uctievaných v Santa Maria Maggiore, aby pomohla nášmu Taliansku pri jeho ochrane a oslobodení. Modlite sa vo viere a bude to ona, kto dá nášho protivníka na útek a neúprosne zvíťazí.

Žehnám vás všetkých a uisťujem vás o svojich modlitbách a prosím vás, aby ste vložili všetku svoju nádej do Panny Márie, našej manželky, našej matky, pomoci kresťanov.

Nech žije Mária! Nech žije Kristus Kráľ!

Carlo Maria Viganò, arcibiskup

18. október 2021

Svätý Lukáš evanjelista
De Profundis
Es sind Katholiken, die in Triest um ihr Recht, zu arbeiten, protestieren
De Profundis shares this
1561
Einige von Ihnen - insbesondere diejenigen, die sich diesem Protest gerade angeschlossen haben - werden denken, dass das, was ich Ihnen erzähle, eine Verschwörungstheorie ist. Einige von Ihnen werden naiverweise glauben, dass diese Pandemie - deren Todesfälle fast ausschließlich auf die Nichtbeachtung wirksamer Protokolle zurückzuführen sind - lediglich von inkompetenten oder ahnungslosen …More
Einige von Ihnen - insbesondere diejenigen, die sich diesem Protest gerade angeschlossen haben - werden denken, dass das, was ich Ihnen erzähle, eine Verschwörungstheorie ist. Einige von Ihnen werden naiverweise glauben, dass diese Pandemie - deren Todesfälle fast ausschließlich auf die Nichtbeachtung wirksamer Protokolle zurückzuführen sind - lediglich von inkompetenten oder ahnungslosen Menschen falsch gehandhabt wurde. Dies ist jedoch nicht der Fall.
Erich Foltyn
da kann sich ja der Papst ein Scheibchen davon abschneiden
BruderClaus
Diese Schreiben ist unterzeichnet mit:

"Heiliger Lukas der Evangelist"

Wer soll das sein?

Soll uns hier erzählt werden, dass Herr Vigano der Evangelist Lukas sein soll?

Falls ja, müsste das in der Bibel vorhergesagt sein.

Könnten Sie uns bitte die entsprechenden Bibelstellen zitieren?
kyriake
Können Sie lesen?!!
Dieses Schreiben ist unterzeichnet mit Carlo Maria Vigano, Erzbischof.
Dann das heutige Datum, 18. Oktober - Fest des hl. Evangelisten Lukas!!!
Nichelmann