starski
6
Jeden z najbardziej wyszczepionych krajów świata, stawiany nam przez rządowe media za wzór - Izrael, zamyka granice z powodu pandemii. 3 dawki szczepionki nie pomogły.

Izrael zamyka granice. Minister zdrowia mówi o czwartej dawce szczepionki - PCH24.pl

Izrael w niedzielę wieczorem zamknie granice dla cudzoziemców. Restrykcje będą obowiązywać póki co przez najbliższe dwa tygodnie. Do państwa żydowski…
Michał Ozinek
Pozwólmy sobie wstrzyknąć tylko raz to będą nas przymuszać do tego co chwilę. Eutanazja też jest w formie zastrzyku.
Stina Kri
Czwarta dawka napewno im pomoże - zejść z tego świata, przecież na to czekają od wprowadzenia plandemi.
Bos016
Tym to już całkiem bije na dekle ze strachu.
TomUrb
Może Izrael nieprzypadkowo jest taki wyszczepiony (i doszczepiany). Być może odegra to jakąś rolę w globalnych wydarzeniach związanych z czasami ostatecznymi (anychryst, plagi i takie tam).
Ci co przeżyją, zobaczą.
V.R.S.
Nie "Izrael" tylko, jak lubił podkreślać G. Braun, państwo syjonistyczne w Ziemi Świętej.
starski
Reżimowe media cytują wypowiedź lekarki z RPA która "odkryła" wariant [wstaw losową literkę alfabetu greckiego]. "Objawy są bardzo lekkie i takie same u zaszczepionych i nie [...] Pacjenci, czują się dobrze i szybko wyzdrowieli, w ciągu kilku dni." Po czym jest wezwanie do szczepienia się. Kolejny super-zakaźny wariant nie będzie już dawał żadnych objawów a i tak będą wzywali do szczepienia …More
Reżimowe media cytują wypowiedź lekarki z RPA która "odkryła" wariant [wstaw losową literkę alfabetu greckiego]. "Objawy są bardzo lekkie i takie same u zaszczepionych i nie [...] Pacjenci, czują się dobrze i szybko wyzdrowieli, w ciągu kilku dni." Po czym jest wezwanie do szczepienia się. Kolejny super-zakaźny wariant nie będzie już dawał żadnych objawów a i tak będą wzywali do szczepienia preparatem z 2019?